Sari la conținut

Stefania Nerva Traian 0733276531 Un GFE excelent cu sani mari


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mihaigtv ne putem lipsi de afirmatii inutile. sa lasam recenziile sa vorbeasca. 

 

eu inca sper ca aici e loc pentru recenzii. ai o reputatie proasta. unde apari tu, apar imediat zeci de pagini ce infunda orice recenzie.

 

puteti sa va razboiti si in alta parte, fara sa ne doara pe noi capul. unii de aici inca vor sa se relaxeze cu un sex bun, nu sa poarte razboaie. 

 

cand caut o recenzie pe undeva dau inevitabil de toate tampeniile. m-am saturat sa dau next o jumatate de ora.

 

invatati sa cititi si lasati gargara inutila. e si forum general. 

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mihaigtv ne putem lipsi de afirmatii inutile. sa lasam recenziile sa vorbeasca. 

 

eu inca sper ca aici e loc pentru recenzii. ai o reputatie proasta. unde apari tu, apar imediat zeci de pagini ce infunda orice recenzie.

 

puteti sa va razboiti si in alta parte, fara sa ne doara pe noi capul. unii de aici inca vor sa se relaxeze cu un sex bun, nu sa poarte razboaie. 

 

cand caut o recenzie pe undeva dau inevitabil de toate tampeniile. m-am saturat sa dau next o jumatate de ora.

 

invatati sa cititi si lasati gargara inutila. e si forum general. 

rechine .ce afirmati inutile..ca am specificat ca fata nu este de etnie la deschiderea topicului??daca citesti prima pagina ai sa vezi !! am programata a doua vizita pentru o recenzi cap coada ..!cine se razboieste aici?„Sunt de acord cu tine” uni chiar  fac gargara inutila 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu vreau sa vad doar recenzii si poze sexy :)

De asta nu raspund. Acum prin faptul ca am scris noi am contribuit la indepartarea de recenzie.

Hai sa se vorbeasca in alta parte. Aici e locul recenziei si a femeilor sa ne convinga.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

rechine .ce afirmati inutile..ca am specificat ca fata nu este de etnie la deschiderea topicului??daca citesti prima pagina ai sa vezi !! am programata a doua vizita pentru o recenzi cap coada ..!cine se razboieste aici?„Sunt de acord cu tine” uni chiar  fac gargara inutila 

Tu de regula bati campii. De aia ti-am si dat minusuri pe topicul Deliei. Ca tu ai doar o dunga pe creier si aia de la sapca si mi-ai dat minusuri peste tot, ma doare la bascheti, ramai la fel de idiot.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

1.Fata nu e tiganca, are ten alb.

2.Eu cred ca are vreo 25 de ani

3. E foarte buna la pat si cu GFE ridicat.

4.Nu e fotomodel, dar e draguta, il are pe vino-ncoa.

5.E peste majoritatea din acest segment de pret.

 

O sa scriu si recenzie cand pot.

  • Like 9
  • Minus 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

1.Fata nu e tiganca, are ten alb.

2.Eu cred ca are vreo 25 de ani

3. E foarte buna la pat si cu GFE ridicat.

4.Nu e fotomodel, dar e draguta, il are pe vino-ncoa.

5.E peste majoritatea din acest segment de pret.

 

O sa scriu si recenzie cand pot.

Sangre ce părere are ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...