Sari la conținut

Merge cineva la fetele de pe centura?


Postări Recomandate

  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Era o roscata tunsa pana la umeri mai micuta si slabuta vis a vis de Steaua Nordului. Am inteles de la un prieten ca e ok. In general de evitat tigancile. Eu oricum nu fregventez centura am auzit doar o discutie de bine despre roscata aia .

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Da e buna...( acceptabila are cam 1.70 asa ..- mai are o colega... care nu da numarul de telefon si cere 200 ron pe ora... si 80 combinat ) ..s-ar parea ca cica ia 300 ron pe camera... la hotel/ pensiune.. mi-a zis si mie cineva... care a trecut ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare.Am descoperit pe centura in zona intersectiei cu Horezu sensul catrw Filiasi o domnisoara super frumoasa si romanca, blonda inalta cu forme bine conturate.Am oprit la ea tarifele sunt 50 oral sau normal 90 combinatul dar din pacate nu am putut sta eram doar in trecere.Am fost azi special sa o caut dar nu am dat de ea daca are cineva informatii desprea va-si fi recunoscator.Multumesc.

Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare.Am descoperit pe centura in zona intersectiei cu Horezu sensul catrw Filiasi o domnisoara super frumoasa si romanca, blonda inalta cu forme bine conturate.Am oprit la ea tarifele sunt 50 oral sau normal 90 combinatul dar din pacate nu am putut sta eram doar in trecere.Am fost azi special sa o caut dar nu am dat de ea daca are cineva informatii desprea va-si fi recunoscator.Multumesc.

Scuzati greselile am scris in graba.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...