Sari la conținut

0764170709 - Studente pasionale!


Postări Recomandate

Studente pasionale ! nu rata... Suntem...sociabile, atragatoare si pasionale la maxim ! Colaboram sexual cu barbati, femei atat cat si cu cupluri.. ! Rog seriozitate si igiena corespunzatoare ! Tel : 0764170709.

 

Data adaugarii: 19 Oct 2012
Telefon: 0764170709
Judet: Prahova
Localitate: Ploiesti
Pret: 100,00 RON*
 
Cam asa suna anuntul postat pe net.
Imi fac curaj si sun, raspunde o gazela si ma intreaba scopul si durata...ii explic politicos ca am gasit anuntul pe net si imi face oferta 100 de RON o finalizare, accept si o rog sa-mi dea detalii despre locatie - zona Ploiesti Nord pe linia tramvaielor 101/102 chiar intr-unul din blocurile de la strada (zona ok dealtfel - mai multe detalii legate de bloc, scara, ap...aflati singurei la telefon cu gazela daca va hotarati sa mergeti in vizita)
Fac o programare la ora 9 si sun cu 10 minute inainte pt a primii indicatiile cu privire la bloc, scara, ap...ajung la locatie si urc.
Sun la usa, raspund 2 gazele(una creola si una alba ca zapada - amandoua brunete) zambitoare si puse pe glume, ma invita in living sa ne cunoastem mai bine si sa servim un pahar de suc/apa sau o tigara, dupa care mi-au explicat politicos lista de preturi dupa cum urmeaza:
 
100 RON - O finalizare normal multiple pozitii - protejat (cu oricare dintre gazele);
150 RON - Sex total 30 de min(oral np + normal p + finalizare pe corp) aici am intrebat si de anal...gazela creola a zis ca da...dar nu cu mine pt ca citez "o ai prea groasa" am incheiat citatul, iar gazela alba ca zapada a zis ca nu presteaza anal;
200 RON - Sex total 1h. (cu aceleasi variante);
300 RON - O ora cu ambele gazele (presupun ca ar fii interesant - nu stiu - nu am incercat)
Posibil si alte variante...gen o noapte intreaga si alte minuni...nu am intrebat - intrebati si voi, daca sunteti interesati.
 
Note:
Apartament - 8 (renovat, curat, foarte usor de ajuns la locatie plus ca e si o parcare la vreo 15-20 de m de la intrarea in bloc)
Baie - 7 (curata, renovata, prosoape curate - cel putin asa par - nu am facut dus)
Implicare - 8 pentru ambele gazele
Oral - 6 (pt gazela creola - pe gazela alba ca zapada am iertat-o la oral pana acum - dar din auzite nu ar fii foarte stralucita)
Normal - 7.5 (gem destul de frumos amandoua gazelele - nu comenteaza la pozitii etc.)
Aspectul gazelelor - 7.5 (cea creola cam 1.60 m si vreo 45 de kg sani ok, fund ok - cea alba ca zapada 1.70 m si vreo 45-50 de kg sani - ok, fund ok)
 
Am fost la ele de 3 ori...de fiecare data la fel de prietenoase si de fiecare data au raspuns la telefon, totul e ok...in concluzie va recomand...
 
Ceea ce am relatat mai sus este o opinie a mea personala - gusturile nu se discuta dar se comenteaza - asa ca astept comentarii si alte pareri de la viitorii vizitatori ai gazelelor descrise mai sus.
 
PS: Avand in vedere ca e primul meu post, sper sa fii respectat toate regulile forumului...daca nu...mila si indurare :bow
 
 
Stima si Respect! Fir Intins!
  • Like 3
Link spre comentariu

Calde salutari si Craciun fericit!  :bye

 

 

Dragi confrati, vreau sa va fac o confidenta, stimabila gazela bruneta care raspunde la nr de telefon afisat mai sus, si-a schimbat locul de munca precum si colega de apartament.

 

Mai nou presteaza in zona pietei Mihai Bravu, serviciile oferite sunt aceleasi, apartamentul este cu 2 camere, curat, baie curata.

 

Noua colega nu am incercat-o, dar o pot descrie: cam 1.60m , sani - micuti si cam lasati, fund - ok, atitudine - putin cam neprietenoasa (poate din cauza faptului ca e incepatoare, doar de 2 saptamani in meserie - zice ea)

 

Despre gazela Alba ca zapada...am intrebat, mi-au spus fetele ca nu mai stiu nimic de ea (pacat pt ca era buna :girly ) 

 

 

Stima si Respect! Fir Intins!  :bow2

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:RO
  • Oras:RO

La multi ani, stimati colegi confutaciosi! 

Le-am vizitat si eu acum aprox 2 sapt. Confirm nr de tel 0764170709 cat si locatia: zona Mihai Bravu, pe langa piata, in blocul cu 10 etaje. Domnisoarele: 2 fete la 18-21 ani, un pic cam de etnie, 1.60-1.65m, 45-50kg fara tzatze, fara cur. Acum ca ma uit inapoi nici nu stiu de ce am ramas... probabil ca au vorbit frumos si erau de treaba. Locatia: un apt mare frumos mobilat, curat, nimic de reprosat. Am intrat in camera cu una din cele 2, care mi s-a parut mie mai rasarita si am inceput treaba: oral neprotejat. Am fost avertizat ca nu face CIM si s-a apucat de treaba... cam mediocru dupa exigentele mele. Cand am evitat terminarea, fata s-a prins si mi-a zis ca ea nu sta mai mult de 30 min. Normal sau anal, nu am vrut, insa fac, cu toate ca in alta categorie de pret (analul). Si acum notele:

Prezenta: 8 - fetele comunicative, placute

Locatie: 10 - ap curat, baie curata, camera ostilitatilor cu un pat matrimonial si lumanarele

Aspect: 5 - fetele mici de inaltime, uratele la fata, fara forme... ponei  :laugh2

Oral: 7 - ajutat de maini la greu, fara tentative de DT si nici atentie fata de zonele adiacente

Normal: - nu m-a interesat

Anal: - nu m-a interesat

GFE: 9 - FK, imbratisari, mangaieri pacat ca nu au corpuri mai faine

Cost: 100 lei / finalizarea O+N

Per total: 6 - nu imi pare rau de bani, nu ii consider pierduti, insa se poate mult mai bine la banii astia. Si... chiar daca ar fi fost mai ieftin, tot nu se merita dpmdv... importante sunt serviciile. Tzeapa? NU. Ma mai duc? NU. Va recomand? NU

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...