Sari la conținut

Bruneta 100 % reala , am si o colega 0745799788 ! fac si deplasari !


Postări Recomandate

Cat despre Sabrina , bravo ei ! Face serviciile care le vrea , cine doreste este liber sa mearga ! Nu sun pe nimeni sa vina sa aiba parte de serviciile mele , dar nici nu am cum sa accept injurii de la unul care nu a fost niciodata ! 👌 O singura data cand mai ai tupeu sa ma injuri de morti , o sa fac ceva pe tine in realitate ! 👠Sa ti demonstrez ca femeile astea precum masinutele in care bagi banii , danseaza pe cadavre si scuipa pe gunoaie ! Am talent de la Izabela ? Despre cine vorbesti ? Eu sunt imprimanta ca tine ? Hai dispari de aici ca ai virusat site'ul !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cat despre Sabrina , bravo ei ! Face serviciile care le vrea , cine doreste este liber sa mearga ! Nu sun pe nimeni sa vina sa aiba parte de serviciile mele , dar nici nu am cum sa accept injurii de la unul care nu a fost niciodata ! 👌 O singura data cand mai ai tupeu sa ma injuri de morti , o sa fac ceva pe tine in realitate ! 👠Sa ti demonstrez ca femeile astea precum masinutele in care bagi banii , danseaza pe cadavre si scuipa pe gunoaie ! Am talent de la Izabela ? Despre cine vorbesti ? Eu sunt imprimanta ca tine ? Hai dispari de aici ca ai virusat site'ul !

Hai fă , că’câtă reclamă ți-am făcut ....... Deci , tu și mosene52puliîncur suneți aceiași ( când scrii cu nume diferite , nu mai folosi aceiași termeniâ€imprimantă gen†și aceiași punctuație ) ... și deci îți zic așa : îți iau morții în pulă și mă piș pă’ tine . Nici nu pot să citesc aberațiile tale de drogată cu amestec de legale ....că de tras ceva ...poate mucii să’i tragi ....săraco!.......Zici că o dai din corner în aut și se lovește mingea de tine când ești în ofsaid și te tăvălești că vrei 11 m. .. Cred că scrii cu ochii închiși ( ca să nu te ia amețeala ) atunci când sugi pula . Nu mă mai amenința făi cerșetoareo ..că te fac de balamuc dacă’mi pun mintea cu tine . ..și mă joc cu tine “balena albastră†. .. Sâmbătă sunt la Nuba , te aștept să-ți dau de mâncare și să’ți faci un selfie cu pula mea ( sub masă) .
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Hai fă , că’câtă reclamă ți-am făcut ....... Deci , tu și mosene52puliîncur suneți aceiași ( când scrii cu nume diferite , nu mai folosi aceiași termeni”imprimantă gen” și aceiași punctuație ) ... și deci îți zic așa : îți iau morții în pulă și mă piș pă’ tine . Nici nu pot să citesc aberațiile tale de drogată cu amestec de legale ....că de tras ceva ...poate mucii să’i tragi ....săraco!.......Zici că o dai din corner în aut și se lovește mingea de tine când ești în ofsaid și te tăvălești că vrei 11 m. .. Cred că scrii cu ochii închiși ( ca să nu te ia amețeala ) atunci când sugi pula . Nu mă mai amenința făi cerșetoareo ..că te fac de balamuc dacă’mi pun mintea cu tine . ..și mă joc cu tine “balena albastră” . .. Sâmbătă sunt la Nuba , te aștept să-ți dau de mâncare și să’ți faci un selfie cu pula mea ( sub masă) .

 

sa o bati cu pula in frunte pana face cucuie...gata sa dus cu Mamaia...acum toate fetele fuga la tataia.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...