Sari la conținut

Alexandra - 0743882240


mark69

Postări Recomandate

  • Oras:In jur
  • Oras:In jur

Buna,sunt de luni pe alba,astazi spre seara din pacate plec.ma intorc cu drag la voi sapt.viitoare.mereu aceleasi servicii,acelasi pret.va pup.

Pacat ca pleci, era perfect pentru mine daca erai pe weekend aici dar...pe saptamana viitoare atunci :) 

Link spre comentariu

Vizitat ieri domnisoara. Programare favuta prin telefon destul de usor,nu am facut prea multa anticamera. Pozele sunt reale, sani siliconati bine de tot, operatia bine executata, usor sensibili la atingeri mai ferme. A fost singura ei cerinta sa nu bruschez zona.

Atitudine super ok, ON bine efectuat cu atentie la zonele adiacente destul de adanc dar nu deep, nota pt ON as zice un 8.5-9. A acceptat orice pozitie fara nici un moft, se vede ca se implica si incearca sa isi multumeasca 100% clientii dar si pe ea. Tin sa mentionez ca fundul este foarte bine intretinut, tonifiat, tare ca piatra numai bun de tras la buci. Per ansamblu NP as zice peste 9. Locatie foarte curata si de lux , la baie ai tot ce iti doresti,prosoape curate, gel de dus etc.zona destul de usor de gasit M-uri. Nota locatiei 9.5.

Halatul 150/fin 300/ora.

Tin sa mentionez ca este foarte curata si nu este cu ochii pe ceas.

Recomand cu incredere. Pt mine a fost super ok. O sa revin.

CIOCANE TARI.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o si eu pe Alexandra in seara asta si pot spune ca nu-mi pare rau. Am mai incercat s-o prind de mai mult timp, dar nu ne-am potrivir. Ei astazi ne-am potrivit-o de zile mari. 

Am prins-o la telefon din a 6 incercare si facut programare. 

Alexandra (pt cine nu o cunoaste) e o tipa tare faina, inalta, siliconata si slim. M-a asteptat intr-o tinuta sexy si pe tocuri. 

Am stat la o finalizare, facuta cu ON bine executat, cu mangaieri, 69 si pe urma NP doggy si CIM. Se umezeste natural si chiar bine. 

E traznet de placut la ea, zambeste mult, vorbareata, te serveste cu o bautura racoritoare. 

Nota generala de 9 doar pt ca lipseste analul. 

Categoric de revazut. 

Bafta voua.

Halatul 150

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Vizitat Alexandra. Nr de tel: 0754863773.

Pe scurt: isi merita recenziile bune. Arata foarte bine si se poarta amabil cu clientul.

Nu lucreaza cu programari, din cauza tepelor unora. Are sens. Am prins-o la tel si am mers rapid in 15 min. M-a primit zambitoare, intr-o tinuta sexy. Corpul e superb. Fata draguta.

Locatie ok in M-uri.

As zice ca e de top, servicii bune, 9-10 pe linie.

150/fin.

Frumos mirositoare, iti vine sa o iei acasa si sa nu o mai lasi din brate. Sanii sunt mortali.

Fara colega, fara impresii, fara graba.

Superba.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...