Sari la conținut

Alexandra - 0743882240


mark69

Postări Recomandate

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu
La 11.11.2021 la 10:28, putatare a spus:

Chiar daca reușesc mai rar să mă văd cu ea , e o femeie de milioane. E singura la care merg de vreo 2 ani. Și de fiecare data e tot mai bine. Ale, te pup. Mereu o plăcere. Abia aștept să ne revedem 😘

te pup si eu😘.multumesc pentru vorbele frumoase si vizite.

Link spre comentariu
Vizitator lazvegas
Reputație: 0

Alexandra, daca nu e cu suparare, nu ne faci un update la servicii si preturi ??? Prefer sa nu te deranjez aiurea la telefon cu tot felul de intrebari 😁. Mersi mult 

Link spre comentariu

Problema cea mare e ca e greu de prins la telefon, si asta din cauza ca sta putin in Alba!  Nu inteleg de ce avind atita cerere,nu face o sedere de 8-12 zile in Alba sa ne aline suferinta 😀 ( azi sunat de vreo 5 ori si teleefonul tot inchis) Spor si ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

buna seara,de luni pana miercuri seara sunt disponibila in alba.dupa cum vedeti vin des in alba am aceeasi locatie iar motivul pt care nu raspund la toti este acela ca onorez programarile care vad ca mai nou se fac prin sms si sunt incantata de acest mod ,sfatul meu sa sunati sa insistati iar daca chiar nu raspunde decurs de cateva ore lasati sms cu ora data cand doriti sa veniti eu va confirm si va astept cu drag.seara frumoasa.pusy😘😘😘si multumesc tuturor pt vorbele frumoase

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, alexandra sandra a spus:

buna seara,de luni pana miercuri seara sunt disponibila in alba.dupa cum vedeti vin des in alba am aceeasi locatie iar motivul pt care nu raspund la toti este acela ca onorez programarile care vad ca mai nou se fac prin sms si sunt incantata de acest mod ,sfatul meu sa sunati sa insistati iar daca chiar nu raspunde decurs de cateva ore lasati sms cu ora data cand doriti sa veniti eu va confirm si va astept cu drag.seara frumoasa.pusy😘😘😘si multumesc tuturor pt vorbele frumoase

Eu ți-am mai zis de o mie de ori să ți faci WhatsApp.... Abia aștept să mi fac timp sa ne revedem.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, alexandra sandra a spus:

la tg-jiu in data de 17 ajung.iar whats app nu imi fac ca dupa vor toti apeluri video etc.cel mai bine mesaje asa ne intelegem .

Fă-ți un număr cu WhatsApp doar pentru clienții care au mai fost macar o dată, și atunci e mai simplu să îți și selectezi clienții.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...