Sari la conținut

Alexandra - 0743882240


mark69

Postări Recomandate

  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia
Acum 2 ore, raul_123 a spus:

Doar că din păcate nu răspunde la telefon...... Cred că am sunat in ultimul  an de 30 de ori când a fost în oraș ...și nu a răspuns niciodată.....ai mai  multe șanse să dai de Băsescu decât de domnișoara.....

Link spre comentariu
1 minute ago, remy19 said:

Doar că din păcate nu răspunde la telefon...... Cred că am sunat in ultimul  an de 30 de ori când a fost în oraș ...și nu a răspuns niciodată.....ai mai  multe șanse să dai de Băsescu decât de domnișoara.....

Este adevarat ca raspunde cam greu la tel dar daca reusesti sa dai de ea merita. 

Scrie-i un sms text, citeam pe paginile anterioare ca raspunde la mesaje. 

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia
Acum 3 minute, raul_123 a spus:

Este adevarat ca raspunde cam greu la tel dar daca reusesti sa dai de ea merita. 

Scrie-i un sms text, citeam pe paginile anterioare ca raspunde la mesaje. 

Da..foarte greu . ce-i drept nu sunt genul sa sun de 10 ori într-o zi. Dar o să incerc și cu sms. Ms spor la treabă 🎉🎉🎉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

  Am făcut cunoștință..și  nu numai..cu titulara topicului...

  Ieri dupa masa i-am trimis un mesaj...in 10 minute a raspuns la el...stabilit o programare azi in jurul orei 12..

  Despre Alexandra sa mai povestit ,de data asta poveștile au fost reale...înaltă,suplă, naturală...sânii..pfff parfum..

  Nu voi detalia acțiunea...ce se întâmplă in dormitor acolo ramane!

Pentru mine a fost alegerea corecta.

      Mersi Alexandra!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu
Acum 2 ore, musique1983 a spus:

  Am făcut cunoștință..și  nu numai..cu titulara topicului...

  Ieri dupa masa i-am trimis un mesaj...in 10 minute a raspuns la el...stabilit o programare azi in jurul orei 12..

  Despre Alexandra sa mai povestit ,de data asta poveștile au fost reale...înaltă,suplă, naturală...sânii..pfff parfum..

  Nu voi detalia acțiunea...ce se întâmplă in dormitor acolo ramane!

Pentru mine a fost alegerea corecta.

      Mersi Alexandra!

multumesc mult pentru vizita.Ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc.esti un om minunat multumesc pt vizita si cadou.Sper sa ne revedem curand.🤗

Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

buna ,multumesc pentru comentarii si aprecieri.De maine sunt disponibila pe Alba Iulia pana miercuri seara,mentionez faptul ca raspund la sms se fac programari prin sms tin cont de ele.Motivul pentru care nu raspund chiar daca insisti sa suni este acela ca sunt ocupata garantat.dupa masa cam doua ore de la 15la ora17am pauza pt cursuri onnline.dar inainte si dupa lucrez.va astept cu drag.Pupici😘si duminica placuta.

  • Like 2
Link spre comentariu
La 21.01.2022 la 14:02, santinela a spus:

Cea mai tare fata de pe alba.Eu as lua o acasa la ce corp are si cum se misca dar daca stie sa faca si mancare...🙂.O prezenta agreabila,sociabila si prietenoasa.Ti se scoala de cand te intampina la usa.O femeie frumoasa.Te pup Alexandra.😘

Așteaptă și stai la rand. Pentru ea ar fi indicat sa faci tu mâncare 

Link spre comentariu
Chiar acum, Seximan a spus:

Așteaptă și stai la rand. Pentru ea ar fi indicat sa faci tu mâncare 

Cea mai frumoasa și sexy ( părerea mea , gusturile nu se discuta cum e vorba) Tot ce se poate sa te simți bine în compania ei. Am vizitat-o daca nu mă înșel cred că de vreo 8 ori  , niciodată nu am plecat de la ea nemulțumit.  

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Seximan a spus:

Cea mai frumoasa și sexy ( părerea mea , gusturile nu se discuta cum e vorba) Tot ce se poate sa te simți bine în compania ei. Am vizitat-o daca nu mă înșel cred că de vreo 8 ori  , niciodată nu am plecat de la ea nemulțumit.  

Este super și superbă 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...