Sari la conținut

Alexandra - 0743882240


mark69

Postări Recomandate

Acum 20 minute, alexandra sandra a spus:

buna,sunt la alba pana miercuri seara.nu am in plan sa va parasesc.anul viitor poate scapati de mine prin toamna .va pup😘🤗

Păi aia e ca noi nu vrem sa scăpăm de tine 🤗  te-am lua și acasă 😁😘

Link spre comentariu
Acum 18 ore, alexandra sandra a spus:

buna,sunt la alba pana miercuri seara.nu am in plan sa va parasesc.anul viitor poate scapati de mine prin toamna .va pup😘🤗

Ale, nu ne faci o surpriză și să bagi și analul in meniu? Poți să-mi dai un SMS până la ora 14 azi? 66 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 22 ore, alexandra sandra a spus:

buna seara,luni ajung la alba vizita scurta apoi in data de 31 revin iara in alba pentru 3zile .va astept cu drag.pupici

Mâine sunt la tine,nu pot să ratez asemenea ocazie. De la ce oră vei fi disponibilă?

Scuze pentru off topic dar o să las și o recenzie după intalnirea de mâine, deși ne cunoaștem,ne-am mai întâlnit. Promit că mâine las o recenzie. Îți trimit sms mâine dimineață.Te sărut dulce fată frumoasă 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Ori nu răspunde la telefon ori are telefonul închis ceea ce mi se pare o nesimțire din partea ei. În rest se fute bine, te lasă să-i faci cam tot ce vrei. Cât despre poze, nu reflectă întocmai realitatea. Are în jur de 35 de ani, nu mai e pantera ce-a fost odată... Rămâne totuși o pizdă de calitate, peste media orașului. Păcat doar că trebuie să dai sute de telefoane ca să o nimerești. 

  • Like 1
Link spre comentariu

NuNu inteleg o chestie.Pe topicul ei apare tot 100  dar ea clar la serviciile ei cere corect pe piata cred ca nimeni nu poate contesta seviciile ei adica 150 no comment.Dar in privinta varstei ei are peste 30 nici un caz 35.Si ca si femeie tibi este peste media orasului ai dreptate pizda de calitate.Cand vedeti anuntul nu ezitati are tot ce trebuie.Nu raspunde tot timpul dar si cand o face futi ceva de caliate.Parerea mea e ca merita sa o futi mereu cand vine in alba.Profitati ca nu o mai vad mult sa faca meseria asta si cat o mai prindeti la pula sa va considerati norocosi..Eu merg des de cate ori o prind si nu am regretat niciodata.Nu stiu daca am dacut vreodata o recenzie asa complexa la  cineva.Eu cand o vad dezbracata mi se scoala pula instant.Pup Alexandra.Sa nu te lasi de meserie.

Link spre comentariu

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu
La 02.06.2021 la 21:58, tibi6969 a spus:

Ori nu răspunde la telefon ori are telefonul închis ceea ce mi se pare o nesimțire din partea ei. În rest se fute bine, te lasă să-i faci cam tot ce vrei. Cât despre poze, nu reflectă întocmai realitatea. Are în jur de 35 de ani, nu mai e pantera ce-a fost odată... Rămâne totuși o pizdă de calitate, peste media orașului. Păcat doar că trebuie să dai sute de telefoane ca să o nimerești. 

dragule,lucrez doar cateva zile din sapt am multe programari,trebuie sa suni insistent sa poti vorbi cu mine.am 33ani in realitate,cat despre poze astea le am si nu le schimb deloc pt ca eu nu am kg in plus sunca sau etc.ma

mentin ma tonifiez mereu cand am ocazia la sala.nu ma deranjeaza vorbele tale.doar ca trebuie sa insisti la telefon sau sms si raspund cum pot si am timp.mersi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...