Sari la conținut

Ardeleanca 0736835931


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Nu am plecat ! De fiecare data cand plec , anunt !!! Cat despre nr de telef am mentionat ca am altul si nu mai corespunde cu cel din titlul topicului ! Si pe tine stimate xxxxxxxx te invit sa ti vezi de treaba ta , oricum comentezi mereu doar ca sa nu taci !

nu merge pt simplul motiv ca vaca uita sa anunte cand pleaca....

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Esti libera maine ...??? Mai postati in topic serviciile ....preturi .....???!!!! Te rog

Frate ti-am mai raspuns care sunt preturile ardelencei...citeste totu frate....suna si intreaba....poti face primu pas sa o suni si o sa vezi ca o sa-ti raspunda.....Dupa ce te duci la ea poti sa faci o recenzie......

  • Like 8
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Numarul din titlul topicului a fost actualizat ! Este numarul la care pot fi gasita !

Ardeleanco ai spus undeva in topic ca ai alt nr de tel si nu mai este valabil cel din titlul topicului? ??? ...te rog afiseazal pe cel nou sa te putem contacta ....

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună seara. Sunt în Craiova pentru câteva zile și as dori sa te vizitez zilele astea. O adresa mai exacta ca sa știu unde trebuie sa ajung? Dresuri și portjartiere poți îmbrăca te rog? :-*

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna seara ! Ma gasesti in cartierul Brazda lui Novac, in zona liceului Nicolae Titulescu. Lucrez de luni pana sambata . Pot purta dresuru dar port jartiera nu mai am . Te pup

Bună seara. Sunt în Craiova pentru câteva zile și as dori sa te vizitez zilele astea. O adresa mai exacta ca sa știu unde trebuie sa ajung? Dresuri și portjartiere poți îmbrăca te rog? :-*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...