Sari la conținut

Masaj erotic 0730724204


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

exista si posibiitatea de a o  vizita doar pentru seks , fara masaj ,imi imaginez, mai cunosc o maseuza matura la care sint client si accepta sa facem doar sex.

 

 

Ne poti spune despre cine este vorba?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mai oameni buni... după ce am citit 7 pagini de-a-n-pulea... e urâtă sau nu? asa cum spune un singur postac pe la începutul topicului? ca vad ca dra/dna nu are curaj sa puna poze mai concludente. asa cum am mai spus... sunt interesat de masaj erotic, dar facut de o persoana cu prezența plăcută, iar masajul erotic exact asta sa fie, nu o frecangeala urmată de o laba...

  • Like 1
Link spre comentariu

mai oameni buni... după ce am citit 7 pagini de-a-n-pulea... e urâtă sau nu? asa cum spune un singur postac pe la începutul topicului? ca vad ca dra/dna nu are curaj sa puna poze mai concludente. asa cum am mai spus... sunt interesat de masaj erotic, dar facut de o persoana cu prezența plăcută, iar masajul erotic exact asta sa fie, nu o frecangeala urmată de o laba...

baga o fisa,si vezi ce iese:)))
Link spre comentariu

te-as ruga sa specifici daca eu am deranjat vreodata pe cineva  care a scris recenzii sau daca am descurajat recenziile , mai ales ca urmaresti forumul de ani de zile .

daca e asa imi fac mea culpa si imi cer scuze, dar atunci cind unele personaje nevertebrate gasesc de cuvinta sa isi piarda timpul pe forum doar pentru a face flame-uri , sa puna intrebari stupide sau sa atace la persoana, nu ma pot abtine sa nu le vorbesc pe limba lor.

 

tovarasul lentila sau obi tu mereu nu te iei de nimeni...esti un mare artist in a provoca scandaluri ...asa ai facut-o si azi iar acel tip a umplut 3 pagini de jigniri..cateodata stau si ma intreb daca nu chiar voi va doriti sa fie haos...

Link spre comentariu

az m-am plimbat prin paris boss, nu am avut telefon la mine  nu am aflat inca birfa

tu  te poti adresa cu tovarase superiorilor tai daca asa esti obisnuit , nu mie ,noi 2 nu vom fi vreodata tovarasi.

 

ai dreptate,nu poti fi tovaras cu mine. cele mai bune apelative pentru tine ar fi : jeg ordinar,hahalera cordita,pervers de ultima speta,cacacios ipocrit,javra nenorocita. ti-am vorbit frumos si ti-am acordat prea multa atentie,belitule.

Link spre comentariu

as prefera sa-mi acorzi cit ai putina atentie baietel, daca se poate ,deloc, te-ai bagat destul in seama in ultimul timp , ce-i mult strica.

 

cacat alterat , ce plm au toti cu tine? sunt rai baa , tu care esti un domn , un utilizator folositor forumului. esti folositor sa ne stergem cu tine la cur , proxenetule!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

ai dreptate,nu poti fi tovaras cu mine. cele mai bune apelative pentru tine ar fi : jeg ordinar,hahalera cordita,pervers de ultima speta,cacacios ipocrit,javra nenorocita. ti-am vorbit frumos si ti-am acordat prea multa atentie,belitule.

 

 

Buna dimineata,

Ai fost exclus 2 zile pentru limbaj indecent.

Zi frumoasa tuturor si va multumesc pentru report.

Bitchy

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...