Sari la conținut

Masaj erotic 0730724204


Postări Recomandate

Nino Nino , #----.

puiulehastagist , cind urmaresti prosti, nu mai semnaliza,altfel devi din vinator ,victima.

 

asa matinal? ce faci , pleci la serviciul tau bine platit , fericit si familist? esti atat de prost, ca nu iti poti dau seama ca intr-o buna zi iti pot fute o flegma intre ochi pe strada..hai sa iti dau indiciu...ciresica

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

asa matinal? ce faci , pleci la serviciul tau bine platit , fericit si familist? esti atat de prost, ca nu iti poti dau seama ca intr-o buna zi iti pot fute o flegma intre ochi pe strada..hai sa iti dau indiciu...ciresica

Ba refulatule ma cunosti cumva....banuiesc ca esti acelasi care tot isi face cont sa faci can-can ....Ia da-mi mie indicii sa vezi ce bn o sa ma cunosti dac esti "tare" in gura !!

Link spre comentariu

Nu mai poti citi un forum ca apar tot felul de karatisti  judocani clontosi bogatani profesori universitari doctori docenti mardeiasi cioflingari redusi mintali agramati. Urmaresc forumul de cativa ani nu am avut cont aici dar cand am vazut ce se spune pe aici m-am hotarat sa imi fac unul sa va scriu aceste randuri. Ca popor ne meritam soarta nu suntem uniti ne credem unii mai destepti ca altii mai stabili financiar mai tari in ciocan si oua decat semenii nostri. Suntem aroganti frustrati colerici pentru ce? Adevarul  e undeva la mijloc vina nu apartine nu numai userilor noi ci si celor care pastoresc acest  forum chiar  fie ei si mai vechi simtindu-se o aroganta si o superioritate in exprimare. Asta nu inseamna ca sunt de acord cu dejectiile verbale ale unora dar nu iese fum fara foc.Puteti imbunatati si inscrierea pe forum in asa fel incat un membru exclus sa nu mai poata intra sub un alt id. Nu stiu daca ati observat dar aveti mai multi membrii exclusi decat cei activi.Sincer am vrut sa postez si eu cateva impresii de la fetele pe care le-am vizitat dar decat sa intru in polemici cu ''mai marii si mai vechii naratori'' cu pestii si cu alti useri am renuntat. Momentan cam atat am avut de spus va doresc o zi excelenta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

te-as ruga sa specifici daca eu am deranjat vreodata pe cineva  care a scris recenzii sau daca am descurajat recenziile , mai ales ca urmaresti forumul de ani de zile .

daca e asa imi fac mea culpa si imi cer scuze, dar atunci cind unele personaje nevertebrate gasesc de cuvinta sa isi piarda timpul pe forum doar pentru a face flame-uri , sa puna intrebari stupide sau sa atace la persoana, nu ma pot abtine sa nu le vorbesc pe limba lor.

  • Like 1
Link spre comentariu

draga lentila , nu mai face pe fecioara , ti-am pus intr-un post doar o parte din smecheria pe care ai aruncat-o spre o groaza de membrii ai forumului printre care eram si eu.ma opresc aici din respect ptr ceilalti dar iti promit ca in momentul in care vei sari calul cu oricine iti voi atrage atentia , nu numai tie ci si celorlalti pe care i-am mentionat si posturile lor ulterioare, mi-au dat dreptate. daca ai participat la acest forum , foarte bine dar asta nu iti da dreptul sa iei pe cine vrei tu in bascalie. mare lucru sa fi om in ziua de azi. laurentiul iti cer scuze. bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...