Sari la conținut

Pe Mistress Luna au ajuns-o blestemele


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

LOOOL

 

"not available for a while

!!!AVERTISMENT: site-ul meu și conturile mele de e-mail au fost hacked!!!

 

LOOKING FOR SLAVES WITH EXCELLENT COMPUTER SKILLS!!!

!!!MY WEBSITE MISTRESS.LUNA.COM IS HACKED!!! DO NOT SEND ANYTHING TO THAT ADDRESS ! ITS A PHISHING ADDRESS !!!

This person also hacked my phone numbers and email!!! Those who doubt, see my real name and address and come and see or write me a letter. I will return all good letters!!

 

N A - boulevard Alex. Serbanescu 1. sector 1 Bucharest, zip code 014285 Sector 1 BUCURESTI ROMANIA

 

FOLLOW ME ON TWITTER: MistressLuna44

FIND ME ON FETLIFE: MistressLunaOWK"

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

LOOOL

 

"not available for a while

!!!AVERTISMENT: site-ul meu și conturile mele de e-mail au fost hacked!!!

 

LOOKING FOR SLAVES WITH EXCELLENT COMPUTER SKILLS!!!

!!!MY WEBSITE MISTRESS.LUNA.COM IS HACKED!!! DO NOT SEND ANYTHING TO THAT ADDRESS ! ITS A PHISHING ADDRESS !!!

This person also hacked my phone numbers and email!!! Those who doubt, see my real name and address and come and see or write me a letter. I will return all good letters!!

 

N A - boulevard Alex. Serbanescu  sector 1 Bucharest, zip code 014285 Sector 1 BUCURESTI ROMANIA

 

FOLLOW ME ON TWITTER: MistressLuna44

FIND ME ON FETLIFE: MistressLunaOWK"

 

S-a "inmuiat" si Twitter-ul ei:

"Account suspended

 This account has been suspended. Learn more about why Twitter suspends accounts, or return to your timeline."

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce scrie pe fetlife " s-a retras". Zice ca e maritata si are 2 copii. Avea si pana acum. Cred ca a cam speriat-o intamplarea cu 'hackerul' si nu mai vrea sa se riste 'cu toti nebunii'. Mi se pare ca i-a fost frica sa nu cada drobu de sare si i-a cazut pana la urma tavanu in cap. Exagera cu stilu ei de a nu baga p nimeni in seama

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce scrie pe fetlife " s-a retras". Zice ca e maritata si are 2 copii. Avea si pana acum. Cred ca a cam speriat-o intamplarea cu 'hackerul' si nu mai vrea sa se riste 'cu toti nebunii'. Mi se pare ca i-a fost frica sa nu cada drobu de sare si i-a cazut pana la urma tavanu in cap. Exagera cu stilu ei de a nu baga p nimeni in seama

cum o cheama pe fetlife?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da, s-a dovedit ca profilele de pe twitter, fetlife, collarspace au fost false.

totusi intr-unul din profilele false erau scrise niste chestii poate nu 100% adevarate dar cine stie...

 

un strain spunea ca a vrut sa devina sclavul ei. a venit in romania sa se intalneasca cu Luna si s-a trezit ca i-a fost sparta casa, si ca la respectivii hoti se gasise  inclusiv poza cu el, poza pe care i-ar fi trimis-o chiar el i-o lu' Madam Luna pe mail anterior.

a mai scris multe alte chestii legate de viata personala si de familie asupra carora nu vreau sa insist.

ideea respectivei postari era ca Madam Luna ar fi o narcisista si ca in mare parte chestia cu dominarea e doar de umplutura.

anumite chestii se leaga...

acum cativa ani am vorbit cu un sclav roman convins care e casatorit cu o stapana in Norvegia si care relata si el ca a fost si el la o sedinta cu ea si era destul de plictisita si neimplicata..

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pe publi24 a aparut o stapana luna

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-luna/7b01657f786d6550.html

 

 

stapana luna

 

Timis, Timisoara

Valabil din 23.09.2017 00:42:00

Repostat automat

Descriere

 

vin cu acest anunt la rugamintilor sclavilor aflati peste hotare si nu numai.

stapana voastra ofera dominare online doar sclavilor supusi!!!ATENTIE nu raspund sclavilor care nu

au plata disponibila.pentru cei interesati,inca mai trimit lenjerie intima!!!

daca vrei sa fii dominat si iti permiti financiar te astept online pe skype. unicul meu id de skype este { stapana luna }

 

Telefon

 

0799378890

 

 

Vreo idee?

Link spre comentariu

Pe publi24 a aparut o stapana luna

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-luna/7b01657f786d6550.html

 

 

stapana luna

 

Timis, Timisoara

Valabil din 23.09.2017 00:42:00

Repostat automat

Descriere

 

vin cu acest anunt la rugamintilor sclavilor aflati peste hotare si nu numai.

stapana voastra ofera dominare online doar sclavilor supusi!!!ATENTIE nu raspund sclavilor care nu

au plata disponibila.pentru cei interesati,inca mai trimit lenjerie intima!!!

daca vrei sa fii dominat si iti permiti financiar te astept online pe skype. unicul meu id de skype este { stapana luna }

 

Telefon

 

0799378890

 

 

Vreo idee?

 

N-are legatura cu Luna din topic

http://www.mistress-luna.com/category/news/

Link spre comentariu

aveti idee dece raspunde femeia asta asa de greu sau deloc?de cand am contactat o prima data si mi a raspuns prin primavara nu a mai raspuns deloc si de atunci pana acuma am mai fost la stapane de nivel mondial din alte tari care m au primit instant,care nu erau in foame de bani sau alte chestii ca multe de la noi care fac harfe si abea raspund in 2 peri daca raspund

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

aveti idee dece raspunde femeia asta asa de greu sau deloc?de cand am contactat o prima data si mi a raspuns prin primavara nu a mai raspuns deloc si de atunci pana acuma am mai fost la stapane de nivel mondial din alte tari care m au primit instant,care nu erau in foame de bani sau alte chestii ca multe de la noi care fac harfe si abea raspund in 2 peri daca raspund

Nici mie nu imi raspunde... si din pacate doar mail ul de pe site ul ei si twitterul ar fi ca modalitati de contact..

Link spre comentariu

  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

nu te cunoaste ,nu esti in agenda,..nu raspunde .mail si poate ai noroc 

si daca te are in agenda cu recomandare de la alta nu te primeste stai linistit,ajungi la Jasmin Mendez sau la Karin Von Kroft mai usor de 1000 de ori cares pe piata de ani de zile si in cealalta parte a planetei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...