Sari la conținut

Zona vest


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Salutari, se poate sa imi recomandati niste fete ok din zona de vest a Ploiestiului (gen fosta Billa , 9Mai, Aurora, imprejurimi)? Daca se poate cu tarif si dece merita. Va multumesc

Nu prea stiu ce fete mai sunt in zonele astea. Ca sa fiu sincer...incep sa nu prea mai stiu ce fete sunt active pe Ploiesti (cu putune exceptii) la cat de mukte tranzitoare sunt pe aici.

Parca darya citisem ca sta prin 9 Mai.

De recomandat ... eu iti recomand sa citesti si sa iei singur decizia😆

 

http://nimfomane.com/forum/topic/52959-dariasunt-noua-in-ploiesti-0721-609-356/page-47?do=findComment&comment=2954632/

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Eu am fost de cateva ori si mi se pare ok...putin plinuta dar compenseaza prin bunul simt....si duce spre aspect de brazilianca cu un fund mare ai cand o iei pe la spate isi misca fesele misto

 

 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/29187-domnisoara-25ani-0769121433/page-6?do=findComment&comment=2926822

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutari, se poate sa imi recomandati niste fete ok din zona de vest a Ploiestiului (gen fosta Billa , 9Mai, Aurora, imprejurimi)? Daca se poate cu tarif si dece merita. Va multumesc

Suferi de autism sau ti-e lene sa cauti? N-ai prefera sa imi dai banii si sa le fut eu in locul tau? Ce spui de asta?

Ceea ce consider eu ca e ok pentru mine ar putea sa nu fie ok pentru tine sau pentru altii.

Pune mana si cauta-ti singur. Cel mai bine e sa te deplasezi si sa descoperi cu simturile tale, decat sa te increzi in postarile unor necunoscuti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Suferi de autism sau ti-e lene sa cauti? N-ai prefera sa imi dai banii si sa le fut eu in locul tau? Ce spui de asta?

Ceea ce consider eu ca e ok pentru mine ar putea sa nu fie ok pentru tine sau pentru altii.

Pune mana si cauta-ti singur. Cel mai bine e sa te deplasezi si sa descoperi cu simturile tale, decat sa te increzi in postarile unor necunoscuti.

. Nu vreau sa cred ca esti asa retardat ,intrbam de fete din zona aceia (tu de ce te iei dupa hatra, cand nu stii unde sa ajungi, ca doar e facuta de altii ! Oricum as incerca sa te inteleg rezultatul este acelasi ! mai citeste mai invata ca te-ar ajuta !
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...