Sari la conținut

Daca ar fi sa faceti sex in 3 (cu sotia) :))), ce ati prefera? MMF sau FFM?


Postări Recomandate

  • Oras:Here
  • Oras:Here

Doar atat? Putin, foarte putin...

 

vist' ma lasa fara cuvinte. :)

 

 

Habar n-am. Mi-a "taiat" staffu' accesu' la butoane p-acolo. S-o fi naravat arapuca i-am zis niste adevaruri.  :laugh2

 

Daca nu scrii ortografic, ortoepic si de punctuatie, asa-ti tre'! =)) =)) =))

  • Like 1
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
pot risca si eu un raspuns? chiar daca, din cate observ, intrebarea era adresata partii masculine din cupluri, dar poate n-ar strica si o parere de nevasta :)

 

n-am facut (inca - speranta crapa ultima!) ceva de genul asta, doar am discutat, asa, intr-o doara despre subiect, in cateva ocazii... mi-as dori ambele variante  pentru ca ar acoperi doua perspective diferite ale aplecarilor mele in materie de sex, si cred ca ambele avand ca numitor comun egoismul :D

 

in varianta cu inca o femeie imi imaginez ca ca atentia mi-ar fi indreptata mai mult asupra celeilate, nici nu cred ca m-as uita prea mult la el... banuiesc ca "bicuriozitatea" mi-ar inabusi orice impuls de gelozie (natural in situatia data... cred), pentru ca as fi prea ocupata si mult prea interesata de modul cum as simti corpul unei femei in palme, prea fascinata de cum imi va raspunde la atingeri, saruturi si orice altceva as mai face eu pe-acolo (ma rog, aici imaginatia mea zburda ca scapata de la ospiciu :D) ... imi pot imagina ca, si cu el "infipt" in ea, tot nu mi-ar pasa decat de explorarile si descoperirile mele in ceea ce priveste sexualitatea femeii.... alta decat mine, evident :D

ma rog, ca sa scurtez varianta asta, teoretic mi-as considera sotul un simplu accesoriu in acest scenariu, menit doar sa aduca doar putina picanterie si sa-mi dea ocazia de a ma bucura de placeri voyeuriste si bicuriozitati :D ... habar n-am daca as avea si momente in care eu sa fiu cea care primeste ceva, orice... in fanteziile mele nu ma vad decat in postura de "explorator", total satisfacuta de experienta... 

 

in varianta cu inca un barbat, aici lucrurile imi par mai simple, cel putin in scenariul meu: amandoi se "ocupa" de mine si, in teorie, eu sunt cea care iese in castig :D

 

ma rog, nu bag mana in foc ca asa stau lucrurile in astfel de situatii, dar asa imi imaginez eu... trag nadejde ca o sa si probez candva, de preferat tot in viata asta si nu intr-alta, viitoare :D

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

pot risca si eu un raspuns? chiar daca, din cate observ, intrebarea era adresata partii masculine din cupluri, dar poate n-ar strica si o parere de nevasta :)

 

n-am facut (inca - speranta crapa ultima!) ceva de genul asta, doar am discutat, asa, intr-o doara despre subiect, in cateva ocazii... mi-as dori ambele variante  pentru ca ar acoperi doua perspective diferite ale aplecarilor mele in materie de sex, si cred ca ambele avand ca numitor comun egoismul :D

 

in varianta cu inca o femeie imi imaginez ca ca atentia mi-ar fi indreptata mai mult asupra celeilate, nici nu cred ca m-as uita prea mult la el... banuiesc ca "bicuriozitatea" mi-ar inabusi orice impuls de gelozie (natural in situatia data... cred), pentru ca as fi prea ocupata si mult prea interesata de modul cum as simti corpul unei femei in palme, prea fascinata de cum imi va raspunde la atingeri, saruturi si orice altceva as mai face eu pe-acolo (ma rog, aici imaginatia mea zburda ca scapata de la ospiciu :D) ... imi pot imagina ca, si cu el "infipt" in ea, tot nu mi-ar pasa decat de explorarile si descoperirile mele in ceea ce priveste sexualitatea femeii.... alta decat mine, evident :D

ma rog, ca sa scurtez varianta asta, teoretic mi-as considera sotul un simplu accesoriu in acest scenariu, menit doar sa aduca doar putina picanterie si sa-mi dea ocazia de a ma bucura de placeri voyeuriste si bicuriozitati :D ... habar n-am daca as avea si momente in care eu sa fiu cea care primeste ceva, orice... in fanteziile mele nu ma vad decat in postura de "explorator", total satisfacuta de experienta... 

 

in varianta cu inca un barbat, aici lucrurile imi par mai simple, cel putin in scenariul meu: amandoi se "ocupa" de mine si, in teorie, eu sunt cea care iese in castig :D

 

ma rog, nu bag mana in foc ca asa stau lucrurile in astfel de situatii, dar asa imi imaginez eu... trag nadejde ca o sa si probez candva, de preferat tot in viata asta si nu intr-alta, viitoare :D

Apreciez foarte mult viziunea ta privind ambele variante,dar cel mai mult apreciez faptul că ai avut deschiderea de a te destăinui nouă!

Sper,pentru punerea în aplicare în această viață a acestor fantezii,ca și soțul tău să fie la fel de open-mind!

Așteptăm recenzia primei fantezii puse în aplicare!

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

multumesc! :)

 

eu voiam ca postarea mea sa sune a incurajare pentru sotii care si-ar dori astfel de lucruri, dar se tem sa puna problema pe tapet... unii din ei (multi - putini, nu conteaza) s-ar putea sa aiba niste surprize de proportii in dormitorul conjugal... ma gandesc ca, fie si numai o discutie pe acest subiect, ar putea constitui un pas inainte si s-ar putea sa aduca un plus de savoare...

 

cred ca prejudecatile si normele sociale adanc inradacinate in adn-ul nostru duc uneori la situatii bizare.... avem impresia ca suntem doar doi in pat, dar de fapt, adunand fanteziile si dorintele ascunse ale fiecaruia, sa constatam ca e multa inghesuiala in asternut si niciunul n-avem curaj sa vorbim macar despre asta...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Auzi forbidden_desire ce treaba are cate fantezii are fiecare persoana cu ce este in dormitor in realitate ???  Daca aveti curaj ca si cuplu sa experimentati diverse   fantezii poate asa va cunoasteti si voi in pat mai bine ce va place.. Lasa  prejudecatile si normele sociale.. ca nu  au nici o treaba iti doresti poti  incerca.. Este mai greu cu partea de convingere..dar restul nu cred ca este complicat !!! .. SI ce daca sunt doua femei iese barbatul in castig daca pe tine doi barbati te fac sa fii in prim plan...!!! In al doilea rand depinde si ce doresti sa experimentezi din punct de vedere sexual.. :hmmm  :hmmm  :hmmm  :hmmm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

 

pot risca si eu un raspuns? chiar daca, din cate observ, intrebarea era adresata partii masculine din cupluri, dar poate n-ar strica si o parere de nevasta :)
 
n-am facut (inca - speranta crapa ultima!) ceva de genul asta, doar am discutat, asa, intr-o doara despre subiect, in cateva ocazii... mi-as dori ambele variante  pentru ca ar acoperi doua perspective diferite ale aplecarilor mele in materie de sex, si cred ca ambele avand ca numitor comun egoismul :D
 
in varianta cu inca o femeie imi imaginez ca ca atentia mi-ar fi indreptata mai mult asupra celeilate, nici nu cred ca m-as uita prea mult la el... banuiesc ca "bicuriozitatea" mi-ar inabusi orice impuls de gelozie (natural in situatia data... cred), pentru ca as fi prea ocupata si mult prea interesata de modul cum as simti corpul unei femei in palme, prea fascinata de cum imi va raspunde la atingeri, saruturi si orice altceva as mai face eu pe-acolo (ma rog, aici imaginatia mea zburda ca scapata de la ospiciu :D) ... imi pot imagina ca, si cu el "infipt" in ea, tot nu mi-ar pasa decat de explorarile si descoperirile mele in ceea ce priveste sexualitatea femeii.... alta decat mine, evident :D
ma rog, ca sa scurtez varianta asta, teoretic mi-as considera sotul un simplu accesoriu in acest scenariu, menit doar sa aduca doar putina picanterie si sa-mi dea ocazia de a ma bucura de placeri voyeuriste si bicuriozitati :D ... habar n-am daca as avea si momente in care eu sa fiu cea care primeste ceva, orice... in fanteziile mele nu ma vad decat in postura de "explorator", total satisfacuta de experienta... 
 
in varianta cu inca un barbat, aici lucrurile imi par mai simple, cel putin in scenariul meu: amandoi se "ocupa" de mine si, in teorie, eu sunt cea care iese in castig :D
 
ma rog, nu bag mana in foc ca asa stau lucrurile in astfel de situatii, dar asa imi imaginez eu... trag nadejde ca o sa si probez candva, de preferat tot in viata asta si nu intr-alta, viitoare :D

 

Putine sunteti cele care aveti curajul sa spuneti ce vreti...

Si nu inteleg, deoarece fiind totul virtual, putem sa ne ascundem sau sa luam orice chip.

 

Despre topic:

partenerei..

...i-am facut cateva aluzii de-a lungul timpului. Am reusit sa o conving sa-i fac un cadou un dildo.

E recenta achizitia asa ca inca testam terenul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

pot risca si eu un raspuns? chiar daca, din cate observ, intrebarea era adresata partii masculine din cupluri, dar poate n-ar strica si o parere de nevasta :)
 
n-am facut (inca - speranta crapa ultima!) ceva de genul asta, doar am discutat, asa, intr-o doara despre subiect, in cateva ocazii... mi-as dori ambele variante  pentru ca ar acoperi doua perspective diferite ale aplecarilor mele in materie de sex, si cred ca ambele avand ca numitor comun egoismul :D
 
in varianta cu inca o femeie imi imaginez ca ca atentia mi-ar fi indreptata mai mult asupra celeilate, nici nu cred ca m-as uita prea mult la el... banuiesc ca "bicuriozitatea" mi-ar inabusi orice impuls de gelozie (natural in situatia data... cred), pentru ca as fi prea ocupata si mult prea interesata de modul cum as simti corpul unei femei in palme, prea fascinata de cum imi va raspunde la atingeri, saruturi si orice altceva as mai face eu pe-acolo (ma rog, aici imaginatia mea zburda ca scapata de la ospiciu :D) ... imi pot imagina ca, si cu el "infipt" in ea, tot nu mi-ar pasa decat de explorarile si descoperirile mele in ceea ce priveste sexualitatea femeii.... alta decat mine, evident :D
ma rog, ca sa scurtez varianta asta, teoretic mi-as considera sotul un simplu accesoriu in acest scenariu, menit doar sa aduca doar putina picanterie si sa-mi dea ocazia de a ma bucura de placeri voyeuriste si bicuriozitati :D ... habar n-am daca as avea si momente in care eu sa fiu cea care primeste ceva, orice... in fanteziile mele nu ma vad decat in postura de "explorator", total satisfacuta de experienta... 
 
in varianta cu inca un barbat, aici lucrurile imi par mai simple, cel putin in scenariul meu: amandoi se "ocupa" de mine si, in teorie, eu sunt cea care iese in castig :D
 
ma rog, nu bag mana in foc ca asa stau lucrurile in astfel de situatii, dar asa imi imaginez eu... trag nadejde ca o sa si probez candva, de preferat tot in viata asta si nu intr-alta, viitoare :D

 

 

 

Vrabia malai viseaza  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

multumesc! :)

 

eu voiam ca postarea mea sa sune a incurajare pentru sotii care si-ar dori astfel de lucruri, dar se tem sa puna problema pe tapet... unii din ei (multi - putini, nu conteaza) s-ar putea sa aiba niste surprize de proportii in dormitorul conjugal... ma gandesc ca, fie si numai o discutie pe acest subiect, ar putea constitui un pas inainte si s-ar putea sa aduca un plus de savoare...

 

cred ca prejudecatile si normele sociale adanc inradacinate in adn-ul nostru duc uneori la situatii bizare.... avem impresia ca suntem doar doi in pat, dar de fapt, adunand fanteziile si dorintele ascunse ale fiecaruia, sa constatam ca e multa inghesuiala in asternut si niciunul n-avem curaj sa vorbim macar despre asta...

Să-ți/vă spun eu părerea mea!

Fantezia unui bărbat de a face dragoste cu două femei deocamdată este cvazi generală,deci a fost prezentă și la mine din cele mai vechi timpuri!

Nevastă-mea fiind foarte geloasă și posesivă,nu am scos-o la lumină!

Mi-am satisfăcut-o pe ascuns de multe ori, chiar în variante incredibile,ba chiar și cu trei!

Ulterior,după aducerea analului la nivel de cireașă pe tort,am abordat discuțiile despre fanteziile ei! Altele decât cele îndeplinite în doi în decursul timpului!

Am aflat astfel de fantezia ei privind dubla penetrare! Am aprofundat și studiat atent împreună subiectul și eram dispus să i-o îndeplinesc!

Ulterior,din nu știu ce motiv,m-a înștiințat că nu vrea să o mai pună în practică!

E drept că fantezia i-o îndeplinisem în două moduri,dar fără o a doua pulă adevărată!

Am continuat să sondez terenul pentru ca fantezia să nu rămână ascunsă și să producă daune/efecte!

Răspunsul a rămas un NU ferm!

Prin urmare celelalte fantezii de genul FFM cu ea în rolul principal sau varianta swing-ului nu cred că mai pot fi abordate!

Dar vom vedea!

Niciodată să nu spui niciodată!

Link spre comentariu

Salut

 

Ma bucur sa vad ca sunt si altii in situatia mea.

Si eu, ma numar printre barbatii care au fantezi cu FFM, dar de ceva timp am adus subiectul si in casa, bine inteles mult pe ocolite.

A recunscut ca si ea are cateva fantezi, sa stea pe un fotoliu in lejerie intima, cu un pahar de vin in mana si sa ma privesca cu pentrez o domnisoara ( au fost cuvintele ei) si dupa imi spune ca nu stie daca ar suporta, gandul ca am facut asta.

Asa ca, incet incet, am incercat in timpul actului sexul sa o pun sa-mi detalieze cum ar decurge intalnirea cu FFM.

Dar de ceva timp nu mai spune nimic, am intrat pe o linie moarta.

Ba chiar am intrebat, o data daca are o fantezie FMM, mi-a spus ca nu se regaseste momentan in asa ceva.

Mai mult i-am propus sa mergem intrun club de swing, fara a avea ceva asteptari.

  • Like 3
Link spre comentariu

Swing, sex in 3, in 4 e ceva foarte misto. Bineinteles nu e pentru orice cocos cu minte de gaina. Si daca nevasta se fute cu altu, tu nu te futi cu alta? Toti avem fantezii, dar majoritatea fac doar laba gandindu.se la fanteziile din capul lor. In tari mult mai civilizate decat la noi sexul nu mai e deloc tabu.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Swing, sex in 3, in 4 e ceva foarte misto. Bineinteles nu e pentru orice cocos cu minte de gaina. Si daca nevasta se fute cu altu, tu nu te futi cu alta? Toti avem fantezii, dar majoritatea fac doar laba gandindu.se la fanteziile din capul lor. In tari mult mai civilizate decat la noi sexul nu mai e deloc tabu.

:bow

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Va salut curve si curvari...

Hai sa va trimit o postare de a noastra,publicata pe un site de profil.

Intamplariile acestea sunt 100% seale asa ca,masturbare placuta...

 

Speram sa nu va plictisim prea tare cu aceste intamplari ale noastre.Cum am zis in titlu,este a doaua para cand facem sex in 3.Suntem un cuplu normal,dar foarte perversi.Tin sa precizez de pe acum,ca intamplariile noastra sunt 100% reale si doar cand imi amintesc,am o mica mare erectie.
Aceasta experienta s-a pertrecut la CCA trei saptamani dupa primul Manage A Trois.Pe aceasta fata o chema Valentina.Avea un corp de zeita...1-80 inaltime...60-65 kg...bruneta cu tem alb...buze carnoase...ochii caprui,dar piesa ei de rezistenta erau sanii si cu fundul.Avea niste sani imensi si cel mai bombat fund pe care l-am vazut,pipait,lins si futut vreodata.Am vorbit cu Valentina si i-am propus sa faca sex in 3 cu noi.Ea cum imi simpatiza nevasta foarte mult,nici nu a stat pe ganduri si a acceptat.Dupa progam,am mers sa o iau de acasa si am ajuns la noi.Am consumat cateva pahare de WSK si fetele au plecat la dus sa se improspateze.Ca si data trecuta,am fost uitat in camera si am fost sa trag cu coada ochiului,prin deschizatura usii,lasata intentionat deschisa.Am ramas wow.In cada,Valentina imi luase nevasta in brate...Spatele nevestei mele,era lipit de abdomenul Valentinei...Cu corpuriile foarte apropiate,ude si plline de gel de dus,mana stanga a Valentinei era pe sanii nevestemii iar mana dreapta,era intre picioarele nevestemi,care erau semi desfacute.Nevastamea era regulata foarte violent cu degetele in vagin iar nevastamea o tinea cu o mana de gat si cu o mana pe labiile Valentinei care erau unele carnoase si inchise la culoare.
Vazand toate aceste lucruri,mi-am scos madularul din pantaloni si am inceput sa mi-l frec ca un disperat.Fetele au vazut ca trag cu ochiul si nu stiu ce i-a soptit Valentina nevestemii la ureche,dar cand mi-au aruncat o privire,am ramas amutit.Imi miscam doar mana dreapta care era pe madular.Se uitau amandoua in ochii mei,si isi faceau treaba in continuare,nevastamea nemaiputand a inchis ochii si cred ca a avut orgasm,deoarece a inceput sa geama necontrolat si sa tremure timp in care Valentina o musca de gat si de lobul urechii...
Cand am vazut ca incep sa se sarute pasional si sa-si clateasca corpuriile reciproc,mi-am dat seama ca va urma actiunea in dormitor,asa ca am luat-o inainte si le-am asteptat dezbracat in pat.Cand au ajuns si ele-n camera,aveau pe ele decat niste prosoape mari de culoare alba,si cand le-au dat jos si au inceput sa se sarute pasional,adanc si foarte umed in fata patului in care deja eu ma masturbam,l-am intrebat pe Dumnezeu...Sunt eu norocos,sau este sotia norocoasa?...
In timp ce se sarutau,sotia mea a intrebat-o pe Valentina...
-Nu vrei sa mergem si la el?Uitate la capul pulii cat este de rosu,de la atata frecat....
-Ba da ahi sa mergem,dari i-o sugi tu prima.
-Ok.
Sotia mea,s-a pus capra si a inceput o felatie de nota 20...Cu priviri in ochi in timp ce ma saruta pe capul pulii si cu niste masturbari foarte alunecoase in care se vedeau foarte bine,unghile date cu oja rosie.Cat nevastamea statea capra,Valentina s-a pus la fundul ei,si a inceput sa-i dea limbi pe la spate.Privelistea mea,era una dementiala...Imi priveam sotia cum imi suge madularul si o alta femeie ai dadea limbi in fund si pe labii...
Sotia mea nu scotea decat zgomotele...Hmmm...Ooooo,continua acolo...Timp in care isi ducea o mana pe la spate,o lua de par pe Valentina si o indesa cu gura intre fesele ei...Cand Valentina s-a saturat de lins,a venit langa nevastamea si a inceput sa-mi faca laba,in timp ce nevastamea mi-o sugea...
-Vrei si tu sa sugi?Sa-i simti gustul?Sa o mirosi?Sa o scuipi?
-Da fata,da-mi-o si mie,am crezut ca nu ma mai intrebi.
Cand le-am vazut pe amandoua cum se bat pe pula mea...Care sa o suga mai mult...Mai adanc...Care sa o lase mai uda si cealalta sa o inghita,am simtit ca termin.Dar am mai tinut putin si am cerut schimbarea pozitiei...
Asa am facut cu nevastamea un superb 69,ea peste mine,sugandu-mi madularul pana-n gat si eu cum molfaiam toata pizda,care era deja foarte uda si cu un gust acrisor.In tot acest timp,Valentina,imi sugea testicolele si dintr-o data,a venit langa mine si a inceput sa ma sarute pe obraz,multumindu-mi pentru aceasta experienta..
-Nu face nimic,nu ai pentru ce sa-mi multumesti,este placerea noastra,deci iti multumim noi...Acum continua...
Ainceput sa-mi sarute nevasta pe fese ,si usor usor a ajuns la fundul ei...A inceput sa o scuipe pe anus si sa-si roteasca un deget pe anusul sotiei...
-Nu acolo nu aveti voie,ne-a spus nevasta.
Valentina a inceput sa-i dea limbi in fund,timp in care eu ai trageam limbi in vagin...Limbiile noastra(ale mele si ale valentinei)se intalneau undeva la mijloc.Ea avea un gust usor amar si eu aveam un gust acrisor...
Nu-mi venea sa cred...Imi luam limba-n gura cu Valentina si in fata mea,era fundul sotiei...
POT SA VA SPUN,CA DEJA MI S-A SCULAT,DOAR SCRIIND AACESTE RANDURI SI AMINTANDU-MI ACELE FAPTE...
Cand ne-am hotarat sa facem sex,sotia mea s-a asezat peste Valentina intr-un 69...Spatele arcuit,fundul sus si picioarele cat se poate de desfacute...Mi-am scuipat pe madular si am incepusa sa ma joc cu pula la intrarea in vaginul sotiei,timp in care Valentina ai dadea limbi pe labii si clitoris,sotiei mele.Valentina era plina de nectar la gura si pe buze,dar nu se lasa pana nu lingea si inghitea toata zeama pe care si-o lasa nevastamea...Pozitionez capul pulii la intrarea in vagin si Valentina spune...
-Nu am mai avut o asa priveliste in viata mea...Pula ta xxx noduroasa si dreapta pusa pe niste buze mari,grase si ude,ale xxx.
Cand am auzit astea,nu am mai rezistat si am inceput sa o penetrez ca un nebun pe sotia mea,timp in care Valentina era lovita peste barbie de testicolele mele,dar se pare ca nu o deranja,deoarece era la randul ei,linsa pe labii si in vagin de sotia mea.Nu a durat mult si sotia mea a avut prima orgasm din noi 3.Se zbatea, in pula mea si era tinuta pe par de Valentina care nu-i dadea voie sa-si dezlipeasca buzele de pe vaginul ei.
Valentina...
-Fata,daca ma mai lingeai mult,cred ca imi dadeam drumu in gura ta.
-Si ce fata,crezi ca imi e scarba?Sa sti ca ai un gust foarte bun si o zeama destul de vascoasa...
-Barbate,hai sa facem o pauza de o tigara,ca simt ca imi ard labiile.
-Ok...
Am facut pauza de o tigara si ceva fructe,inmuiate in WSK si am ajund din nou in dormitor...
-Barbate,tu nu ti-ai dat drumu...Daca stau sa ma gandesc bine,nu ti-ai mai dat drumu de mult.Asta inseamna ca are o anumita consistenta si vascozitate.Sa nu mai zic ce este mult,asa cum imi place mie.
Tin sa spun ca sotia mea imi face sex oral cu finalizare si inghitire.Dar cel mai mult ai place sa-mi dau drumu pe fata ei,in timp ce ea are orgasm.
Eu m-am lungit pe pat si Valentina si sotia mea,au inceput sa-mi scoale penisul cu gura si cu mana.Cand sotia mea,avea pula-n gura,Valentina ma lingea pe testicole,sau mi le masa...Si invers.Am cerut 69 cu Valentina si a acceptat.A venit deasupra mea,cu imensitatea aia de fund,si nu stiam unde sa-mi duc limba mai intai.Pe labiile alea inchise la culoare,foarte zemoase si grase,sau pe anusul ei care era demential.A luat ea prima pula-n gura si eu mi-am facut curaj si mi-am lipit buzele mele de labiile ei.Doamne ce gust bun are.O ling in vagin ca un nebun,si ea se misca din bazin,astfel in care,limba mea,ajunge la ea in pizda,si ai ling toata seva de acolo inghitind-o.Pe penisul meu era bataie acolo jos.Simteam 2 guri si 4 buze care mi-o frecau in nestire.Sotia mea era domina acolo jos,dar auzeam si cum se saruta.Nu mai puteam simteam ca explodez,Simteam ca am sperma-n capul pulii si sta ca un vulcan ce urma sa erupa.Am anuntat ca nu mai am mult si am cerut schimbarea pozitiei...Mi-am intrebat sotia,daca o pot fute pe valentina si mi-a raspuns ca da...
Valentina,s-a suit peste mine,si-a poztionat madularul la intrarea-n vagin si s-a lasat dintr-o data-n penis.Prima data am simtit o usturime enorma si foarte usturatoare,dar cu acele miscari de dute vin-o ale ei,usturimea a trecut si a inceput sa fie destul de larga.Imi sarea in pula si sanii ei sareau in stanga si-n dreapta timp in care sotia mea o saruta si ai strangea sanii in palme,atat de tare ancat era rosie in jona sfarcuriilor.Se sarutau in continuare si se scuipau in gura reciproc si din cand in cand,fluidele lor ajungeau la mine-n gura de la una sau de la alta,timp in care,Valentina a avut un orgasm puternic si din cate mi s-a parut mie,foarte intens.Deoarece,mi-a umplut penisul si testicolele de un lichid cald.Valentina a cazut peste mine si avea sanii farte calzi care erau pe pieptul meu.
M-a intrebat sotia...
-Unde si cum vrei sa finalizezi?
-Nu stiu...Am atatea idei in cap si nu sunt tocmai ortodoxe.
Valentina...
-Auzi xxx,ce ar fi sa-si dea drumu in gura mea si pe fata,dupa care eu sa scuip pe sani si tu sa lingi...
Sotia mea nu i-a raspuns nimic,dar a inceput sa o sarute ca o nebuna.Cateodata si tacerea sau un sarut,este un raspuns.Sunt momente in viata mea in care,nu-mi recunosc sotia...
In fine,a venit momentul sa termin si eu.Eram in picioare in pat,Valentina s-a pus in genunchi,pentru a incepe sexul oral,si sotia mea,s-a lungit sub Valentina cu gura la vaginul ei...
Valentina...
-Vreau sa mi-o dai pana-n gat.Si cand vezi ca ma inec cu pula ta,sa nu dea Dracu sa mi-o scoti gin gat.
Efectiv,o futeam pe Valentina in gura de ai dadeau lacrimiile,iar saliva ei,ai curgea din gura pe langa pula pe sani si se prelingea pe burtica...Vreau sa spun ca toate aceste fluide,ajungeau pe pizda Valentinei si automat in gura sotiei mele,care nu ezita sa le inghita si sa soarba continu la labiile Valentinei si clitorisul acesteia.La un moment dat,cat ai dadeam eu muie Valentinei,aceasta mi-a cerut sa o i-au de par,sa-i dau o palma daua si sa o numesc curva si zdreanta.Zis si facut...
-Curva ce esti,suge-mi pula ,zdreanta ce esti,ca deaia te-am platit,curvo.
-Asa da,sunt curva voastra...Da-mi muie,vreau sa-ti simt pula in gat si ea sa ma linga-n pizda.
Vreau sa spun ca sotia mea,se masturba frenetic in timp ce lingea la labiile Valentinei.
Cand am inceput sa ejaculez abundent,atat Valentina cat si sotia mea,au bufnit in orgasme si a fost o senzatie foarte intens...Eu ejaculam in gatul Valentinei si pe fata,toata sperma mea ajungand intre sani,prelungindu-se pe burtica plina de saliva,ajungand pe labiile Valentinei si apoi in gura sotiei care,tremura din tot corpul si sorbind si ultima picatura de lichid seminal care iesea din penisul mei si se prelungea pe corpul Valentinei.
In sfarsit am terminat si eu.Stateam in pat imbratisati toti trei si ne uitam la TV,pe un canal pentru adulti.Facaam comparatii intre ce am facun noi si ce fac ei acolo in filme.Si stiti ce...Nu a fost nici o diferenta.
In speranta ca v-a placut,v-a urma si partea a treia.
Tin sa percizez ca,toata actiunea s-a petrecut neprotejat.Sunt de acord cu prezervativul,are si el rolul lui.Dar daca folosesti prezervativ se pierde toata intensitatea.Nu simti caldura,umezeala,lichidele din vagin...
Asteptam comentariile voastre,care sper sa nu fie ratutacioase.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...