Sari la conținut

Daca ar fi sa faceti sex in 3 (cu sotia) :))), ce ati prefera? MMF sau FFM?


Postări Recomandate

As fi interesat de acest site. Imi poti da un mesaj in privat?

 Cum a zis si colegul nostru mai sus este vorba de site-ul placere.ro!

Ca si barbat singur am intalnit 3 cupluri foarte joviale si de treaba cu care m-am intalnit de foarte multe ori,dar cand mi-am facut o amanta si am convins-o sa participat la un swing deschis treaba a stat alt fel; am avut o sumedenie de propuneri si destul de multe intalniri! (fiecare dupa cum ii este norocul)

Link spre comentariu

 Cum a zis si colegul nostru mai sus este vorba de site-ul placere.ro!

Ca si barbat singur am intalnit 3 cupluri foarte joviale si de treaba cu care m-am intalnit de foarte multe ori,dar cand mi-am facut o amanta si am convins-o sa participat la un swing deschis treaba a stat alt fel; am avut o sumedenie de propuneri si destul de multe intalniri! (fiecare dupa cum ii este norocul)

ce club de swing este mai ok, cate cupluri participa la o pterecere ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Clericu, tre sa gasesti momentul potrivit. Preferabil dupa 2 pahare de ceva la doamna (vin, cidru, lichior....). Poti sa o intrebi ce ar prefera intre a aduce un alt barbat sau un alt cuplu la voi acasa intr-o seara, pentru dezmat. In cel mai rau caz, o sa creada ca glumesti. Daca-ti raspunde, stii pe ce sa te axezi. Eu vad un alt cuplu ca un pericol mai mic decat un barbat singur. Iar daca veti avea mai multe intalniri... puteti face diferite scenarii (inclusiv MMF cu cealalta F pedepsita sa priveasca sau sa va serveasca cu apa, cafea... - OK, asta mai pe la level 9  :dontgetit )..:).

Eu sper ca primul raspuns pe care-l primesti sa fie "A, nu as vrea acasa.la noi".Si tot ar fi un pas bun. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Multi ar vrea fmf dar fara sa se intrebe daca pot sa faca fata la doua pizde. Trebuie satisfacute nu gadilate si lasate asa. Sau ele daca se simt bine partea barbateasca ramane spectator.

Intrebare... daca acasa cu nevasta-ta termini in 2-5 minute de cecai mai vrea si a doua pizda? sa ce?

Am observat un trend al sotilor care au fantezia mfm si sunt considerati nu stiu cum. Unii fac asta pentru ele sa se simta satisfacute dar si pentru ei pentru ca asta ii excita.

Acum nici unii nici altii nu trebuie judecati pentru ce vor.

Daca esti onest ar trebui incercat ambele variante dar tre sa te gandesti la ce riscuri de expui, ca fantezii sunt foarte excitante dar realitatea este un pic diferita.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Braaov
  • Oras:Braaov

Corect! Asta este cel mai important intr-o relatie bazata pe repect si incredere.

Intotdeauna te gandesti ca partenerul sa se simta bine, asta este important. Nu sa te simti tu, mare egoist.

Partea cu mmf este usoara in teorie, mai greu cu practica. Exact cum a scris colegul de forum mai sus, una e fantezia si alta este realitatea.

Ca fapt divers, nu as fi de acord cu mff, nu m-as baga. Eu nu fac fata unei “pasarici”, dar la 2?! Doar sa ma fac de rahat, atfelel nu vad de ce as accepta... sau poate doar sa raman pe tusa sa o vad in actiune cu alta fata. As face-o si p-asta daca ea ar vrea asta.

Eu vad lucrurile asa: ea sa fie cea rasfatata, atentia sa fie canalizata asupra ei, iar intotdeauna e mai bine cu 4 maini, 2 guri/limbi si poate 2 pixuri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...