Sari la conținut

Vand chestii fetishiste


Postări Recomandate

Hmm, mda, nickul poate induce în eroare, însă l-am ales cu gândul la strap-on'uri. (Printre cele mai pasionante fantezii ale mele care s-au materializat). Cât despre fetișuri de genul, te înșeli dacă crezi că numai bărbații le au. ;)

 

Esti o tarfa penibila, bine ca s-a materializat fantezia ta in jegul de locatie al Randunicii pulii. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vând absorbante folosite +/- cheaguri de sânge de la menstră. Prețuri: 10lei absorbant folosit, 15 lei cele cu cheaguri. Prețurile sunt FIXE. Cheagurile le vând și separat în borcănele. (fără tampon/absorbant). 

 

Ar fi bine să îmi scrieți cât mai repede, adică cât încă este sângele proaspăt. Scrieți-mi în privat. Tot acolo vom discuta termenii livrării. Cine este interesat/ă, bineînțeles.  :blushing2

 

Mulțumesc.  :bow

 

Stai sa le vada si ma-ta. :) Mersi.

Link spre comentariu

Din experienta mea proprie, cu care nu ma laud ca nu sunt vreun gigolo italiano, am observat ca ciclul are un miros specific. Practic e sange vechi ce zace acolo, un miros specific prinde el. Poate sunt eu prea sensibil la mirosuri, ca ce-i drept iti adulmec si simt la gust laptele cu 2 zile inainte sa fie acru. Am simturile prea ascutite/sensibile ce sa zic :)

 

Tiganca nu simte ca pute. Iti dai seama cum pute a tiganca nespalata, a piele nespalata si a cacat rosiatic. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Hmm, mda, nickul poate induce în eroare, însă l-am ales cu gândul la strap-on'uri. (Printre cele mai pasionante fantezii ale mele care s-au materializat). Cât despre fetișuri de genul, te înșeli dacă crezi că numai bărbații le au. ;)

Corect.

 

am o intrebare , probabil va fi socotita off-topic dar ma risc:

poti oferi spre vanzare (sau stii pe cineva dornica s-o faca) fisiere audio cu continut femdom in limba romana? adica scurte monoloage in care umilesti verbal .

caut de ceva vreme asa ceva si nu gasesc.

e foarte simplu dupa parerea mea; nici nu e nevoie de cine stie ce imaginatie , sunt mii de astfel de fisiere in engleze trebuie doar traduse si captate in format mp3.

eu unul as plati bani frumosi pe asa ceva.

Da, e bună ideea. Am sa le spun si eu celor care vor sa mă vadă pe whatapp. 😅

 

:shocked domne†apara si fereste!!! :slap2

ioi mi rau :ewpu :ewpu

😅Te-a luat pe nepregătite? 😅

 

Hai ca lenjeria intima purtata e ok, primeam si eu de la prietena mea cand era la faculta in buc, dar sangerete si tampoane, vai ba miroase groaznic ciclul, era sa fiu prost odata sa ma incumet la lins, ca imi place sangele de pe o zgarietura... pana m-a trasnit mireasma de apocalipsa si am zis naaaah not for me.

Sticlute cu pipi, imi si imaginez pe unii purtand la gat ca-i moda la pandantive sticlute cu tot felul de dracovenii. M-am amuzat putin.

Inteleg nebuniile fiecaruia dar totusi, aveti grija sa nu faceti vreo boala ceva, who knows.

Bafta la vanzare randunico!

Da, mirosul nu înseamnă boala neaparat! 😠Daca ne-am face mici cat un purice si am trai o lună în propriul corp cred ca am vedea realitatea cu alți ochi apoi! Eu oricum fac asta dar prin metode specifice meditației spirituale.

 

bai

mersi de urari

dar pe bune...ciclul nu miroase!!!! daca acolo mirosea era ceva naspa!

o femeie face destule dusuri la ciclu. cel mult miroase a sange, ca orice sange. cum iei o bucata proaspata de carne din porcul de Craciun. NU pute!!!!

daca ceva putea la prietena ta era o boala!

eu am multi doritori de cunni in perioada menstruala.

daca ar puti, as muri eu de sila inaintea lor.

 

am inteles.
Voila, ia uite boala... 😅😈

 

Cel mai gretos topic din istoria acestui site blestemat, tarfa asta e nebuna sau demonizata

 

Esti o tarfa penibila, bine ca s-a materializat fantezia ta in jegul de locatie al Randunicii pulii.

 

Stai sa le vada si ma-ta. :) Mersi.

 

Tiganca nu simte ca pute. Iti dai seama cum pute a tiganca nespalata, a piele nespalata si a cacat rosiatic.

 

Acum Puloi Beton care a futut sot la Randutigana in camera
Sigur? Bă da' prost esti... Mă miram eu de ce au tupeul sa-mi vorbească toți handicapatii in ultimul hal pe acest forum...Ai naibii idioți! Pfoai...
  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu

Ce s-a ales de topicul asta...

 

Anuntul este inca valabil!

 

Iubire, am tendinta sa vorbesc sarcastic cu jeguri, la mine pe topic nu ai ce cauta.

Pe langa faptul ca nu sunt retardata, tind sa-ti amintesc de tipetele tale legat de sifilis la una din vitele tale, doar esti cioban, ba scrii deseori pentru fetele care nu-ti platesc comision, doar chirie, nu?

Vrei sa verificam asta impreuna?

Sunt foarte curioasa cat de legitima este afacerea ta, incat simti ca te deranjeaza un anunt oarecare, fara bani...

Nzzzzz, stricam piata, este?

 

Vezi cum raspunzi daca vrei sa mai faci bani in Bucuresti. ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Iubire, am tendinta sa vorbesc sarcastic cu jeguri, la mine pe topic nu ai ce cauta.

Pe langa faptul ca nu sunt retardata, tind sa-ti amintesc de tipetele tale legat de sifilis la una din vitele tale, doar esti cioban, ba scrii deseori pentru fetele care nu-ti platesc comision, doar chirie, nu?

Vrei sa verificam asta impreuna?

Sunt foarte curioasa cat de legitima este afacerea ta, incat simti ca te deranjeaza un anunt oarecare, fara bani...

Nzzzzz, stricam piata, este?

 

Vezi cum raspunzi daca vrei sa mai faci bani in Bucuresti. ;)

Pai e topicul tau aici sau la ce te referi?!nu vad sa fi scris ceva pe vreunul din topicele tale
Link spre comentariu

Câtă vreme fiecare are dreptul de a posta unde dorește, e al TUTUROR. Nu confunda dreptul de proprietate în sens civil cu dreptul de prorietate virtual. Sunt noțiuni diferite. E greu, însă, pentru o (ipotetică) vânzătoare de căcat să înțeleagă, nu?

 

Discuție peste ani: Mami, tu ce te-ai ocupat toată viața? Păi am vândut și mâncat căcat, smuls folcii din găoazele transpirate ale șantieriștilor, gâdilat slinoși la coaie și lins in cur libidinoșii. Bravo, mami, asta vreau să fac și eu.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In continuare topicul se refera la vanzare de lucruri pt fetishisti.

Rog cititorii interesati de numele topicului sa ignore pe cat posibil aceste persoane labile psihic care isi varsa aici frustrarile si prostia. Atat pot si ei,saracii. Fie-va mila de ei si daca aveti timp raportati postarile care nu au legatura cu ideea topicului din prima postare.

Acesti retardati cred ca ma jignesc pe mine prin ceea ce scriu, nu realizeaza ca de fapt isi scriu propria oglinda. Pana cand vor intra pe tratament psihiatric intensiv ii puteti ajuta cu raportari pana cand le sunt banate conturile suficient cat sa se potoleasca.

 

Ps: in cel mai scurt timp voi posta pe blog o pagina special destinata celor care sunt interesati de vanzarea lucrurilor fetishiste.

 

Http://stapanatarandunica.blogspot.com

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...