Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Ma kk pe voi de ratati
  • Oras:Ma kk pe voi de ratati

Ce victor ce ionuț? Tu nu vezi cat esti de nebun? De bolnav mintal?trăiesti din imaginații, suferi de paranoie. Du.Te in morții matii si interneaza.Te ca esti bolnav mintal in ultimul stadiu. E clar ca nu te mai vindeci. Esti de râsul forumului si inspiri mila cat scrii si cat te agiti pt mine care vezi si tu si vede lumea ca ma kk pe tine. Vrei sa ma denigrezi si sa sperii clientii cu paparazzi lu mata, care paparazzi, care televiziuni, ai inebunit de tot. Ai creierii inecati in alcool. Esti praf si pulbere si fizic si mintal. Nu te mai vindeci. Traiesti intr.o lume paralela si nu vezi adevarata realitate. Si hartuiesti si terorizez lumea pe forumul asta si in viata ta privată cu frustrările tale. Si nu iti dau seama ca toți isi bat joc de tine si te iau toți in ras. Esti vai mortii tăi de distrus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ma kk pe voi de ratati
  • Oras:Ma kk pe voi de ratati

STI BINE CAND AM FOST LA TINE CA L-AM SPART ,SI IMPREUNA AM MERS LA MAAL VITAN SI AM CUMPARAT UN NOKIA

  

Recunoști persoana ? Mărește imaginea sa vezi la ce tel vorbește. O sa-ți demontez toate minciunile bucata cu bucata.Diferența dintre noi este cea dintre adevăr și minciuna

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Recunoști persoana ? Mărește imaginea sa vezi la ce tel vorbește. O sa-ți demontez toate minciunile bucata cu bucata.Diferența dintre noi este cea dintre adevăr și minciuna

Mister  Dobre,

 

Ala  chiar  I Phone este  sau cumva  ai luat o replica ?

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Recunoști persoana ? Mărește imaginea sa vezi la ce tel vorbește. O sa-ți demontez toate minciunile bucata cu bucata.Diferența dintre noi este cea dintre adevăr și minciuna

Degeaba ai ochelari,ceas si telefon...dar cu tricoul ala zici ca ai fost la prasit! =))

Sau ai varsat compot de prune..?

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu , dar trebuia sa vi sa gusti

 

Vii cu vii morții cu mortii

Posts Tagged ‘„vii” sau „viii”?’

 
 
Vi, Vii, Vi-i, Viii 16/09/2009

cand se scrie cu 2 de ii vii

Vi

Scriem vi dacă îl putem completa cu vouă:

Vouă vi s-a spus să nu mai chiuliţi de la ora de gramatică.

Vii

Scriem vii

a. când putem să-l completăm cu tu: tu vii, tu să vii – de la a veni.

b. când e pluralul de la viu şi, evident, e opusul lui morţioameni vii (spre deosebire de oameni morţi). Sau vii / morţi – la biserică, pe căsuţele alea de tablă unde s-aprind lumânări.

Viii

Viii scriem, de obicei, tot în cele chestii bisericeşti: Viii cu viii, morţii cu morţii. Adică atunci când viii poate fi înlocui cu cei vii. (Cei vii cu cei vii, cei morţi cu cei morţi.)

Despre i – ii – iii, aici.

Vi-i

Scriem vi-i când putem completa cu vouă şi pe eiCând îmi puteţi da banii? – Vi-i dau mâine. (Eu vă dau vouă banii, pe ei.)

V-i nu există.

 

 

 

Lipseste cate un ,,i" pe ici pe colo  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...