Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Ma kk pe voi de ratati
  • Oras:Ma kk pe voi de ratati

sa iti fie de bine dobre, ai scapat de data asta de pita cu pateu servita pe balcon

 

Tot cu burta goala a adormit,pe balcon cu borcanul la cap.Saracul...ar fi vrut el..dar eu ma kk pe el..si el se bucura

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dobre a adormit cu burta goala si tu cu curul plin. Scorul 1-1  :laugh2  :laugh2  :laugh2

hahahahaha bine spus...nici ea nu e fraera de ieri de azi...mai pune si poze cand ii rupe ala curu....huuuuuoo

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Da..dar mie mi-a placut.Ma gandesc,cum sa te ia somnul cu stomacul gol?

 

Am vorbit cu Dobre, a zis ca nu mai mananca seara, este la regim  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu tot nu inteleg de ce nu va impacati. va potriviti de minune

Cam dificil, trebuie sa invete Dobre sa gateasca, sa faca curat, sa duca gunoiul, etc...

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Ce bucatarie infecta, atata ai putut la 35 de ani sa faci cu pizda ta?

 

Sta cu chirie  :laugh2  :laugh2  :laugh2  In 2-3-4-5 ...ani isi ia casa ei, asa spunea acum vreo 2-3 ani pe aici  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

Sta cu chirie  :laugh2  :laugh2  :laugh2  In 2-3-4-5 ...ani isi ia casa ei, asa spunea acum vreo 2-3 ani pe aici  :laugh2

Isi ia pe draku ,nu are nici chiloti in cur .Minte si cand respira ,ii place pula mare .Pentru asta traieste , Si chiria o plateste jumate Ionut ,jumate Victor ..

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

Tot cu burta goala a adormit,pe balcon cu borcanul la cap.Saracul...ar fi vrut el..dar eu ma kk pe el..si el se bucura

Prapadito ,astazi am spart vreo1000 de lei sti bine .Esti vai mortii tai ,taci draku zdreanta perversa Cand plm dai petrecera aia de inaugurare ,Doar iti iei camera de bicicleta Asa te laudai asta vara pe aci .eU TREBUIA SA MOR DE NU STIU CE ,SA MA EXECUTE SILIT ,SI TU SA DAI  PETRECERE IN APARTAMENTUL CUMPARAT DUPA SASE ANI DE CURVARIE ,VRABIA MALAI VISEAZA ,SI PROSTU MOARE DE GRIJA ALTUIA.

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

Te uiti la poze cu mancare ,cu telefoane ,cu laptopuri ,cu masini si iti curg balele .Ai avut asa ceva dar a zburat puiul cu ata ,a fost odata .Acum iti place pula ,faci neprotejat cu toti de placere si cu asta o sa ramai.Te uiti la mine pe facebook si culegi informatii pe unde si cu cine sunt ,apoi plangi ca proasta si te oftici .Hai sictir si mars la pula .Esti tare in gura aici ,si de fapt esti vai de capul tau ..gasesti cate un prost sa-ti plateasca chiria .Oare pana cand ??? Sunt curios cat mai faci aceasta meserie de placere ,apoi stiu ce urmeaza.. :no2  :no2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...