Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ne e, asa frumos il înjura pe Dobre,

Atât patos , expresivitate si ritm

 

Păcat ca pleaca

 

Hai Dobre fa ceva

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Lucruri vechi cu o curva expirata si un focar de boli venerice cu vocabular de centura .Si pe tine te-a injurat  :snap

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762569607
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0762569607
  • Oras:Bucuresti

Te am rugat sa o iei acasa o saptamana daca esti indragostit de ea ,eu am surtat o cinci ani si stiu ce zic Stai relaxat si nu intra in coliziune cu mine ,esti prea marunt si cand ma uit in jos ametesc .Succes  :snap

ba frate de ce dracu nu incetezi odata ma?lasa femeia in pace ,la fel si pe noi ca eu unu sincer m.am saturat de postarile tale..ajunge in pula mea ,ce crezi ca vei obtine? ......in loc sa puna ea poze cu ea stau sa iti citesc tie sutele de comentarii

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ba frate de ce dracu nu incetezi odata ma?lasa femeia in pace ,la fel si pe noi ca eu unu sincer m.am saturat de postarile tale..ajunge in pula mea ,ce crezi ca vei obtine? ......in loc sa puna ea poze cu ea stau sa iti citesc tie sutele de comentarii

:laugh2  :laugh2 Ai si tu doua postari si taman aici ,esti deosebit de prost  :no2 Ete ca nu vreau sa o las ! Care voi ? Te oftici asa -i ? :slap2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te-a abandonat bikut si ai ramas singur pe topic si fara bani,si fara nevasta si fara viitor.

N'are bre, stai cuminte, se chinuie sa recupereze celebrul tablou cu lupul de la Lorena din iatac, proprietate personala,,, :laugh2 :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N'are bre, stai cuminte, se chinuie sa recupereze celebrul tablou cu lupul de la Lorena din iatac, proprietate personala,,, :laugh2 :laugh2

aha, deci lupul ala era miza luptei de pe aici ... io credeam ca junele Romeo a fost parasit de Julieta lui.

 

"Lupus est homo homini, non homo, quom qualis sit non novit"

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

N'are bre, stai cuminte, se chinuie sa recupereze celebrul tablou cu lupul de la Lorena din iatac, proprietate personala,,, :laugh2 :laugh2

 

N-ai fost atent, bre. Nu-mi place, te doare-n pulă de suferinţa lu' dobre.

Lupu' e la dobre în hogeac, părăsit în fugă de bikuţ.

Mai multă atenţie, ce dracu', omu' ăla se chinuie atât...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 26 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...