Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Credeam ca ai si botox(desi nu e operatie ). La TV pareai ca ai buzele mai subtiri, decat acum.

 

Mai exista femei care arata bine la batranete:

http://www.click.ro/vedete/romanesti/uite-cum-arata-fosta-sotie-lui-dichiseanu-la-49-de-ani

 

Ok , eu sa tac azi ca e ziua ta.

La Multi Ani !

Ea se vede zeița frumuseții,un fel de Afrodita 2,dar dacă-și da machiajul și silicoanele jos ,nu știu cât de beauty este ....

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Credeam ca ai si botox(desi nu e operatie ). La TV pareai ca ai buzele mai subtiri, decat acum.

 

Mai exista femei care arata bine la batranete:

http://www.click.ro/vedete/romanesti/uite-cum-arata-fosta-sotie-lui-dichiseanu-la-49-de-ani

 

Ok , eu sa tac azi ca e ziua ta.

La Multi Ani !

nu am botox. Și copilul meu are buzele la fel de senzuale. Seamănă cu mine leit la fața dar la corp..inaltime si greutate seamana cu taica.su...are 1.80 și 85 de kg la 17 ani.
Link spre comentariu

nu am botox. Și copilul meu are buzele la fel de senzuale. Seamănă cu mine leit la fața dar la corp..inaltime si greutate seamana cu taica.su...are 1.80 și 85 de kg la 17 ani.

 

Dupa ce ca ai un topic de tot cacatul mai stai sa dai detalii si despre copil :(

Eu dacă eram in locul lui imi era rusine cu mama mea :( este trist dar asta este realitatea !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Dupa ce ca ai un topic de tot cacatul mai stai sa dai detalii si despre copil :(

Eu dacă eram in locul lui imi era rusine cu mama mea :( este trist dar asta este realitatea !

tu crezi ca ma intereseaza topicul? Păi crezi ca mie forumul imi da sa mănânc? Te înșeli amarnic. Și nu e vb ca dau sau nu detalii despre copil dar asa se surprind unii ca pt 39 de ani cu copil de 17 sigur sunt operată. Am doar o singura operație, cea de silicoane. In rest naturală. Sunt prea frumoasa pt varsta mea.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

tu crezi ca ma intereseaza topicul? Păi crezi ca mie forumul imi da sa mănânc? Te înșeli amarnic. Și nu e vb ca dau sau nu detalii despre copil dar asa se surprind unii ca pt 39 de ani cu copil de 17 sigur sunt operată. Am doar o singura operație, cea de silicoane. In rest naturală. Sunt prea frumoasa pt varsta mea.

Frumusețea e trecătoare și oricum, discutabilă. Prostia în schimb, e veșnică. 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Bianca Radu, iar ai ieșit din iad printre muritorii de rând?

Sa vedem cate femei la 39 de ani cu copil de 17 arata ca mine....nu prea multe...

Monica Beluci, Sofia Vergara, Sophia Loren, Salma Hayek, Halle Berry, cand aveau 37 de ani erau super milfete, și nu aveau tazele flausate cum le aveai tu de ți-ai pus silicoanele alea de zici că ai fost pe un vapor chinezesc și ai futut tot echipajul pentru a le plăti.

Also, milfetele de mai sus nu au supt împreună câte puli ai supt tu pe bani

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Bianca Radu, iar ai ieșit din iad printre muritorii de rând?Monica Beluci, Sofia Vergara, Sophia Loren, Salma Hayek, Halle Berry, cand aveau 37 de ani erau super milfete, și nu aveau tazele flausate cum le aveai tu de ți-ai pus silicoanele alea de zici că ai fost pe un vapor chinezesc și ai futut tot echipajul pentru a le plăti.

Also, milfetele de mai sus nu au supt împreună câte puli ai supt tu pe bani

ai stat tu la curul lor? Si crezi ca eu dau vreun ban pe parerea ta?.te înșeli baietelule..hahaha...
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...