Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Te numesti Robert pe pizda lu ma-ta de martalog cirozat. Acum nu mai esti Nica nu mai stiu cum ?!? Erai cand avocatul pulii cand Robert Du-te în pula mea la Balaceanca gaozare!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Al dracu sa fii tu dobre cu rasa ta. Dar intelege in mortii tai ca nu are de ce sa te futa grija de viata mea ca nu esti barbatul iubitul sau familia mea. De 3-4 ani latri aceleasi cacaturi..de boli, de proxeneti, de politie...mars in mortii tai de javra schizofrenica. Nu ma ascund de nimeni in mortii tai de dement din moment ce am poze cu fata iar cu sanatatea sunt perfecta din toate punctele de vedere. Dovada fiind analizele de la victor babes . Accepta o data pt totdeauna ca nu vei mai pune labele alea jegoase niciodata nici pe mine nici pe banii mei, jigodie proasta ce esti, pisam.as pe tine cu jet.

Link spre comentariu

Te-ai făcut pe față doar maclavais.

 

 

Daca dai jos gletul, ipsosul, lavabila si vopseaua... esti ca peretele din spatele casei :)))))

 

 

Pula mea, nu se mai văd nici craterele de pe bârnău :))))))))

ce crezi? Nici in cur nu mă doare de parerea ta. Si de fapt a nimănui. Asa ca ai liber de la mine sa latri in continuare ..dovedesti doar frustrare...
Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

 

Te numesti Robert pe pizda lu ma-ta de martalog cirozat. Acum nu mai esti Nica nu mai stiu cum ?!? Erai cand avocatul pulii cand Robert Du-te în pula mea la Balaceanca gaozare!

 

Opa ,ce avem noi aici ! Tu cine ești ? Te simt cam agitat ...cumva gagicul cum zicea dobre? Ți-e foame ?

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

 

Eu am înjurat băi pula bleaga si adminul si membrii de pe contul lu Bianca ... Ești mulțumit ?!? Mars in mortii matii inapoi la borcanul cu pisat de unde ai venit

 

Nu aveai cum ,prostule .Atunci statea la dobre.Mars la cacat de aici si vorbeste frumos .Nu imi amintesc sa te fi futut fara sa ti platesc .

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

 

Te numesti Robert pe pizda lu ma-ta de martalog cirozat. Acum nu mai esti Nica nu mai stiu cum ?!? Erai cand avocatul pulii cand Robert Du-te în pula mea la Balaceanca gaozare!

 

.....acelasi vocabular ca al acestei doamne ,curios .......o sa te ignor pentru ca esti prea jos si nu imi amintesc sa ne cunoastem sau sa avem ceva de impartit .Am adresat doar cateva intrebari iubitei tale ca fost client si astept raspunsuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

.....acelasi vocabular ca al acestei doamne ,curios .......o sa te ignor pentru ca esti prea jos si nu imi amintesc sa ne cunoastem sau sa avem ceva de impartit .Am adresat doar cateva intrebari iubitei tale ca fost client si astept raspunsuri.

Crede-ma pe cuvânt că nu ți-ai dori să mă cunoști ;)
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Esti obsedata de dobre si tot nu ai raspuns ..vocabularul tau te a distrus .

Cine e obsedat de cine mai terminatule ?!? Când nu apari pe aici e liniște și pace , cum apari cum gata toate pulele sar pe tine...oare chiar nu realizezi mai gaozare cât de penibil ești ?!? Tu in capul ală plin de bucegi si pisat la borcan nu observi că toată lumea își bate pula de tine peste tot ?!?
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...