Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu nu sunt dobre

sa mori tu

 

:)

 

inseamna ca ati facut "scoala vietii" la aceeasi institutie pentru ca amandoi faceti fix aceleasi dezacorduri si aveti aceleasi ticuri in scris. Per total sunteti amandoi identic de analfabeti.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

sa mori tu

 

:)

 

inseamna ca ati facut "scoala vietii" la aceeasi institutie pentru ca amandoi faceti fix aceleasi dezacorduri si aveti aceleasi ticuri in scris. Per total sunteti amandoi identic de analfabeti.

:)))))) hahaha... El nu e Dobre el este o altă personalitate a gaozarului :))) Băutul pisatului din borcan dăunează grav creierului. Până acum era nu mai stiu ce avocatul pulii acum e Robert mâine poimâine apare ca Michael Jackson :)))
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Se crede in UK auzi la el Liverpool :))))))))) Asa se cheamă balconul acum.

Dobrica tata nu te mai faci bine. Așa o să rămâi toată viața , cu amintirea pizdei lu Bikut în gand o să mori :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Whow nu-mi vine sa cred ca scriu exact la pagina 1000 a legendarei Lorena + Dobre thread o.O! 

 

Fak parte din Istorie si eu acum :) !

 

La multi ani Dobrica si la Multi ani Lorena !

 

PS Dobre scrie si tu aici la pagina asta , ar fi pacat dupa atata efort depus :D !

Cum sa nu te simti onorat? :D

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pregatesc un document "BOMBA" biologica...despre partenera de "afaceri" a Lorenei...numita ADINNA...

 

Un inscris pe care ADINNA il credea pierdut....

 

N.ai ce ..blufezi..vad ca de toate te iei..ca de fata cu papuci marimea 44. Pai nu vreti voi papuci la dus?..sau barbatii poarta marimea 37-38 la picior. Doamne fereste.

mare ti.e gradina.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bianca l-ai terminat pe dobrică cu pozele astea...de supărare se duce acum și mai cumpără un calup din ăla mare de parizer ieftin la promoție și după ce și-l bagă puțin in găoz să-l simtă... îl pune pe masă și scrie "sarmale" cu pixul pe el ! Face și câteva poze cu telefonu ăla al lui obosit și le postează aici ca să-ți facă in ciudă !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa nu ne mai uitam atat de mult la sarmale si caltabosi...si sa vedem pe ce criterii se antureaza prestatoarele astea!...

 

Nici pe departe nu spun ca Lorena este vre-o lumina sau vre-o stralucire...dar cand te anturezi cu ADINNA parca si mai mult te bagi in galeata cu laturi!...

 

Din dorinta de a se arata "fata mare", ADINNA asta, acum vre-o cativa ani publica un buletin de analize, chiar aici pe site....

Hai sa vedem buletinul in care ADINNA, cu manuta ei, incercuia rezultatul negativ la analiza HIV... Dar surpriza, un paragraf mai sus, acelasi buletin de analize publicat de ea...la analiza HEPATITA "C" rezultatul era "REACTIV"...adica markerii hepatici reactionau la testarea hepatitei "C"....

 

 

post-18980-0-77680700-1509482814_thumb.jpg

 

 

Fetele astea doua fac shou-uri, fac de toate neprotejat...isi imprumuta clientii de la una la alta!....

 

LORENA, chiar ti-ai gasit cea mai buna partenera...si cea mai buna reclama...

Cand te amesteci in noroi..te mananca porcii!...

 

post-18980-0-45250200-1509483112_thumb.jpgpost-18980-0-55392200-1509483134_thumb.jpg

 

Poze cu fata ADINNEI, si cu cele 100 de kg ale ei...se gasesc mai rar!.. Astea sunt dintr-o arhiva personala!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu ne-am certat,dar avand fiecare locatia ei separata, trebuie sa se deplaseze una in locatia celeilalte si tinand cont de faptul ca putini sunt seriosi din cei ce fac programari,nu vrem sa fim puse pe drumuri aiurea si sa ne pierdem programarile individuale.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...