Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:IN GANDUL TUTUROR BARBATILOR
  • Oras:IN GANDUL TUTUROR BARBATILOR

Îți mulțumesc Lorena...știi tu pt ce! Mi.ai demonstrat încă o dată că ești o adevarata Doamna, spre deosebire de muulte needucate si neinteresante fete de pe acest site si nu numai!

Îți doresc un "Crăciun fericit"!

iti multumesc si eu mult de tot. Sărbători fericite și te pup rău.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Si totusi cine plm se merita cu o curva? si sa faca si copil, gizaz craist.. ce oameni. Cum poti dormi linistit cu gandu ca femeia asta a luat sute de pula in gura, au ejaculat sute de barbati pe ea, pe fata, in pzida si in gura, apoi tu sa o pupi. Cum va fi cand copilul o sa afle ca masa a fost curva, ca au trecut prin ea sute de barbati cu pula goala in ea. O va saluta lumea pe strada "ce faci fata, o mai sugi ?"

Scuze dar nu m am putut abtine.

Link spre comentariu
  • Oras:IN GANDUL TUTUROR BARBATILOR
  • Oras:IN GANDUL TUTUROR BARBATILOR

Si totusi cine plm se merita cu o curva? si sa faca si copil, gizaz craist.. ce oameni. Cum poti dormi linistit cu gandu ca femeia asta a luat sute de pula in gura, au ejaculat sute de barbati pe ea, pe fata, in pzida si in gura, apoi tu sa o pupi. Cum va fi cand copilul o sa afle ca masa a fost curva, ca au trecut prin ea sute de barbati cu pula goala in ea. O va saluta lumea pe strada "ce faci fata, o mai sugi ?"

Scuze dar nu m am putut abtine.

helllloooooo frâna ca ai băgat a 5-a și intri in stâlp. Eu nu permit ejacularea pe fața. Iar copilul meu stie ce muncesc, are 17 ani. Toată țara stie pt ca am apărut la tv. Si ce crezi ca mi-e rusine? Te inseli. Ai mintea îngustă. E doar un job cu munca mai puțină unde imbini utilul cu plăcutul și vin si bani mai multi decat sa te chinui ca vânzătoare sa stai peste program și să faci cerere care se acordă după 3 zile pt un avans la salariu.. Si oricum nu iti ridica patronul statuie. Pari putin cam invidios. Vezi.ti de masa ta de crăciun Si de cadourile cu care trebuie să te prezinți la nevastă și familie și lasa grija altora. Cand te fute grija de altii ai si orgasm?
  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

helllloooooo frâna ca ai băgat a 5-a și intri in stâlp. Eu nu permit ejacularea pe fața. Iar copilul meu stie ce muncesc, are 17 ani. Toată țara stie pt ca am apărut la tv. Si ce crezi ca mi-e rusine? Te inseli. Ai mintea îngustă. E doar un job cu munca mai puțină unde imbini utilul cu plăcutul și vin si bani mai multi decat sa te chinui ca vânzătoare sa stai peste program și să faci cerere care se acordă după 3 zile pt un avans la salariu.. Si oricum nu iti ridica patronul statuie. Pari putin cam invidios. Vezi.ti de masa ta de crăciun Si de cadourile cu care trebuie să te prezinți la nevastă și familie și lasa grija altora. Cand te fute grija de altii ai si orgasm?

Zi-le Lore ca ai dreptate!Maxima pentru astia pe care-i fute grija!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

helllloooooo frâna ca ai băgat a 5-a și intri in stâlp. Eu nu permit ejacularea pe fața. Iar copilul meu stie ce muncesc, are 17 ani. Toată țara stie pt ca am apărut la tv. Si ce crezi ca mi-e rusine? Te inseli. Ai mintea îngustă. E doar un job cu munca mai puțină unde imbini utilul cu plăcutul și vin si bani mai multi decat sa te chinui ca vânzătoare sa stai peste program și să faci cerere care se acordă după 3 zile pt un avans la salariu.. Si oricum nu iti ridica patronul statuie. Pari putin cam invidios. Vezi.ti de masa ta de crăciun Si de cadourile cu care trebuie să te prezinți la nevastă și familie și lasa grija altora. Cand te fute grija de altii ai si orgasm?

 

Iti doresc Craciun Fericit, Sarbatori cu bine si un An nou fericit, cu sanatate, ca-i mai buna decat toate si cu impliniri, alaturi de cei dragi !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...