Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va astept in locația mea intimă și discreta. Ca servicii .. oral nep, normal protejat 150 fin, cu fin orala pt 50 lei in plus. Ca fantezii..cunni, 69, facesitting. Ma găsiți la nr de tel..0739071895 sau 0759565170. Pupici...

post-283817-0-81621100-1552643770_thumb.jpeg

post-283817-0-59452700-1552643778_thumb.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Te-am sunat pe nr de orange, ti-am mesaj pe ambele nr. de telefon :(

Cat este 1h ?

 

 

 

Va astept in locația mea intimă și discreta. Ca servicii .. oral nep, normal protejat 150 fin, cu fin orala pt 50 lei in plus. Ca fantezii..cunni, 69, facesitting. Ma găsiți la nr de tel..0739071895 sau 0759565170. Pupici...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BIOGAZE...Pt 50 in plus uita de igiena si face finalizare orala...

 

Mare doamna, mare caracter?.. SAU NU??

 

Cand a fost de laudat...SI EU AM LAUDAT-O!... Acele vremuri s-au dus de mult, mult timp...si din larga nu o mai faci domnisoara!...

Link spre comentariu
  • Oras:Neckarsulm
  • Oras:Neckarsulm

BIOGAZE...Pt 50 in plus uita de igiena si face finalizare orala...

 

Mare doamna, mare caracter?.. SAU NU??

 

Cand a fost de laudat...SI EU AM LAUDAT-O!... Acele vremuri s-au dus de mult, mult timp...si din larga nu o mai faci domnisoara!...

era marfa de marfa.iam dat cateva stropeli .nu mai e ce a fost o sa ajunga sa plateasca sa fie fututa.sa bagat in niste combinati cu fraieri.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

era marfa de marfa.iam dat cateva stropeli .nu mai e ce a fost o sa ajunga sa plateasca sa fie fututa.sa bagat in niste combinati cu fraieri.

vorbesti aberații și mănânci kk cu polonicul. Nu știi nimic despre mine pt ca eu nu povestesc cu clienții viața mea personală. Așa ca înghite-ți limba. PS..mai treci puțin pe la școala ca faci greșeli de gramatica.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

vorbesti aberații și mănânci kk cu polonicul. Nu știi nimic despre mine pt ca eu nu povestesc cu clienții viața mea personală. Așa ca înghite-ți limba. PS..mai treci puțin pe la școala ca faci greșeli de gramatica.

 

Nu MAI vorbești, da' vorbeai. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce varsta minima pretenas?..

 

Stii sa "numeri" pana la 300 lei, chiar si din 50 in 50 bani?.....TRECI LA COADA, esti candidatul IDEAL!..

varsta minima ar fii de 30 de ani, eu având 41. Repet, sunt foarte selectiva. Doar fomistele primesc pe oricine. Eu țin la calitate, nu la cantitate.
  • Like 2
Link spre comentariu

Lorena ne poti confirma a acesta este anuntul tau de astazi si nu ti-a furat altcineva pozele?

Daca da, m-ar interesa conditiile in care se poate fara caciulita. Este vorba de sume in plus, buletin de analize medicale la purtator, client fidel care ajunge sa fie futut neprotejat de la a 2-3-4-5a vizita? Multumesc!

 

 

 

❤️detalii pe poze❤️
 
Valabil din 25.03.2019 12:19:01 
Repostat automat
 
Descriere Matrimoniale

Rog citiți detaliile pe poze și sunați doar dacă sunteți hotărați sa veniți. Persoanele ,,țepare,, vor fii salvate in telefon. Se poate și fără caciulita in anumite condiții. Cer și ofer seriozitate, discreție și igiena maxima. Locatie centrală. L-S 10-19. Va pup și va astep

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 87 guests

×
×
  • Creează nouă...