Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Acum 13 ore, disjokey a spus:

 Așa Bianca, ai zis tu bine la Capatos că vei continua 

=))

Aceasta boarfa ordinară minte de îngheață apele.Si-a luat casa? Se duce la sala și copilul ei unde e? Ce mănâncă copilul ei? Ce a realizat până acum? Face și TOTAL NEPROTEJAT ! Atenție ! Va imbolnaviti familiile ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 9 ore, intangibilul a spus:

Aceasta petarda care a făcut SEX TOTAL NEPROTEJAT și face și acum pentru bani in plus pe care îi cere în locație,minte cu nerușinare! Sa pună analizele medicale aici! Sa pună poze de la sala! Și-a luat casa ?Așa cum mintea la televizor? Unde e copilul ei acum? Ce mănâncă? 

 

Fratele ce a i pățit mai tata mă?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Domnilor, eu nu am dc sa demonstrez nimic nimănui. Cine vrea sa vina la mine, este binevenit, cine nu vrea sa vina, este liber sa se ducă unde dorește. Iar în legătură cu copilul meu....are 22 de ani și este deja însurat....Astea sunt povesti deja răsuflate cu copilul, sexul neprotejat, etc....asta nu dovedește decât o mare tristețe și o mare frustrare în viata celui ce a scris mai sus...,,intangibilul,, ....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, Lorry.lorre a spus:

Domnilor, eu nu am dc sa demonstrez nimic nimănui. Cine vrea sa vina la mine, este binevenit, cine nu vrea sa vina, este liber sa se ducă unde dorește. Iar în legătură cu copilul meu....are 22 de ani și este deja însurat....Astea sunt povesti deja răsuflate cu copilul, sexul neprotejat, etc....asta nu dovedește decât o mare tristețe și o mare frustrare în viata celui ce a scris mai sus...,,intangibilul,, ....

Haide în zona de Ardeal și ii vedea ce bn o sa te simți....vii??🤗

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

A început dobre ,,intangibilul,, cu vechile frustrari...Ăla crede că viata mea si jobul meu se rezumă la acest site....e clar ca nu se poate continua comunicarea aici....îmi dezactivez contul...o zi bună și sărbători liniștite si fericite tuturor cu ocazia pastelui..

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 5 ore, Lorry.lorre a spus:

Domnilor, eu nu am dc sa demonstrez nimic nimănui. Cine vrea sa vina la mine, este binevenit, cine nu vrea sa vina, este liber sa se ducă unde dorește. Iar în legătură cu copilul meu....are 22 de ani și este deja însurat....Astea sunt povesti deja răsuflate cu copilul, sexul neprotejat, etc....asta nu dovedește decât o mare tristețe și o mare frustrare în viata celui ce a scris mai sus...,,intangibilul,, ....

Bine a i revenit Loree.

Link spre comentariu
La 11.04.2022 la 11:39, Lorry.lorre a spus:

Domnilor, eu nu am dc sa demonstrez nimic nimănui. Cine vrea sa vina la mine, este binevenit, cine nu vrea sa vina, este liber sa se ducă unde dorește. Iar în legătură cu copilul meu....are 22 de ani și este deja însurat....Astea sunt povesti deja răsuflate cu copilul, sexul neprotejat, etc....asta nu dovedește decât o mare tristețe și o mare frustrare în viata celui ce a scris mai sus...,,intangibilul,, ....

De ce faci SEX TOTAL NEPROTEJAT ? Pune analizele aici! Ți-ai luat casa? Eu sunt bine merci,am o iubita frumoasa mă căsătoresc,am 3 case,tu cate ai ? Îmbolnăvești clienții!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, intangibilul a spus:

De ce faci SEX TOTAL NEPROTEJAT ? Pune analizele aici! Ți-ai luat casa? Eu sunt bine merci,am o iubita frumoasa mă căsătoresc,am 3 case,tu cate ai ? Îmbolnăvești clienții!

Bai frate, asa cosmar de om n am mai vazut 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 11.04.2022 la 13:41, Lorry.lorre a spus:

A început dobre ,,intangibilul,, cu vechile frustrari...Ăla crede că viata mea si jobul meu se rezumă la acest site....e clar ca nu se poate continua comunicarea aici....îmi dezactivez contul...o zi bună și sărbători liniștite si fericite tuturor cu ocazia pastelui..

Pune si tu poze si servicii!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu eram doar curios cum mai arata, dar vad ca sunteti multi care zgarmati trecutul. nu vreti voi sa stabilim daca arata bine si daca presteaza bine si viata personala sau o lasam pentru fiecare sa si-o traiasca cum vrea? 🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
On 3/30/2022 at 3:53 PM, Lorry.lorre said:

Astept sa ma contactați la nr de tel...0727.546.523.  Ca servicii si preturi...oral, normal, cunni, 69, facesitting, fin orala, fk.  Cadoul este 200 fin, 300 ora.   L-S 10-19.. Vă mulțumesc.. 

Nu mai faci anal?

Link spre comentariu

Face total NEPROTEJAT cu clienții fideli mai și propune în locație câteodată pentru bani in plus.De ce nu postează analizele medicale? Aceasta boarfa minte cu nerușinare.Si peste 10 ani tot cu traista in bat o sa fie.Copilul ei nici nu vrea să audă de ea.Ce a realizat in ultimii 10 ani? 

VREM ANALIZELE MEDICALE 

ATENTIE 

SEX TOTAL NEPROTEJAT 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 55 minute, intangibilul a spus:

Face total NEPROTEJAT cu clienții fideli mai și propune în locație câteodată pentru bani in plus.De ce nu postează analizele medicale? Aceasta boarfa minte cu nerușinare.Si peste 10 ani tot cu traista in bat o sa fie.Copilul ei nici nu vrea să audă de ea.Ce a realizat in ultimii 10 ani? 

VREM ANALIZELE MEDICALE 

ATENTIE 

SEX TOTAL NEPROTEJAT 

Ce ai fratelo,ce a i pățit,de unde știi?A i făcut tu cu doamna așa ceva? Dacă nu vi cu dovezi clare,cu siguranță minții și aberezi total aiurea.Hai noroc și numai sănătate.

Link spre comentariu
Vizitator bigbro
Reputație: 0

Cu asemenea acuzatii , trebuie sa ai dovezi ca îmbolnăvește lumea . Până atunci , lasă-ne sa ne bucuram de ea . App , o frecventez de câțiva ani și te asigur ca sunt perfect sănătos 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 19 minute, alex737 a spus:

mai e activa?

Astept sa ma contactați la nr de tel...0727.546.523.  Ca servicii si preturi...oral, normal, cunni, 69, facesitting, fin orala, fk.  Cadoul este 200 fin, 300 ora.   L-S 10-19.. Vă mulțumesc.. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, Corleone14 a spus:

Bună Lore..ai anunț cu show web??

Lore nu a mai intrat ca și user pe aici din aprilie 2022. Greu de crezut că îți va răspunde. 😊😉😎

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia

  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 12.04.2022 la 13:06, intangibilul a spus:

De ce faci SEX TOTAL NEPROTEJAT ? Pune analizele aici! Ți-ai luat casa? Eu sunt bine merci,am o iubita frumoasa mă căsătoresc,am 3 case,tu cate ai ? Îmbolnăvești clienții!

Dobrica ai aparut frate?Trebuie sa te si credem ca te-ai realizat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...