Sari la conținut

Evelin 0785 972 634‬


Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Bucuresti

Am fost aseara la Evelin.

 

Nu este prima data, am mai fost si can era in zona progresului.

 

Ca si atunci o experienta minunata cu o fata foarte jucausa care stie sa se faca placuta.

 

Note:

 

Oral: 10 (protejat dar nu a facut diferenta)

 

Normal: 10 stramta si foarte placuta.

 

GFE: 9 - nu face FK din pacate dar altfel zici ca e o prietena/iubita de liceu

 

Cadou: 200 lei/h

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa cum spuneam am fost si eu la Evelin, intre timp am si revenit si scriu acum cateva randuri.

Locatia este in zona Mall Vitan, relativ usor de ajuns si se gasesc locuri de parcare.

Despre Evelin, ce pot sa spun, e o pustoaica frumusica foc, simpatica si foarte haioasa, mereu cu zambetul pe buze.

Actiunea nu o mai descriu dar a fost foarte bine de fiecare data, la ultima vizita am plecat pe trei carari, imi tremurau genunchii. :)

Acum trec la partea de notare cum spune regulamentul :

- locatia - 9, e ok, curata, geluri de dus, prosoape, tot ce vrei 

- aspectul fetei - 9, tanara, frumoasa, bruneta cu parul lung, cu forme asa cum trebuie si cu niste sani naturali de nota 10 :)

pozele sunt reale, dar in realitate cand o vezi pe tocuri si in lenjerie intima, e sexy rau si te cam zapaceste

- igiena fetei - 10 clar, a facut dus si inainte si dupa, mirosea frumos, tine mult la igiena si e foarte bine.

- oral - 9 e chiar bine la capitolul asta, cu priviri, cu pasiune, dar e maxim cat pot sa dau pentru oral protejat.

- normal - 9,5, aici e si mai bine, m-a calarit de m-a zapacit, iar in pozitia mama iedului se misca de senzatie, pasiune nu gluma.

- GFE - 10, chiar a fost foarte bine de fiecare data si nu am de ce sa scad, am ras am glumit si abia am reusit sa plec de la ea.

Serviciile le stiti dar le repet : 100 lei finalizarea si 200 lei ora, oral si normal ambele protejate.

Ca si precizare,Evelin este o fata care tine mult la igiena si la cum te comporti, deci daca vreti sa aveti o intalnire reusita, conteaza prezenta si comportamentul vostru.

De recomandat, acum fiecare face cum vrea, dar eu sigur mai trec pe la ea, chiar daca nu sunt fan oral protejat, pentru cum arata si tot ceea ce face in rest, eu vreau sa mai aprofundez. :)

Bafta si sa auzim numai de bine !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

 

Asa cum spuneam am fost si eu la Evelin, intre timp am si revenit si scriu acum cateva randuri.

Locatia este in zona Mall Vitan, relativ usor de ajuns si se gasesc locuri de parcare.

Despre Evelin, ce pot sa spun, e o pustoaica frumusica foc, simpatica si foarte haioasa, mereu cu zambetul pe buze.

Actiunea nu o mai descriu dar a fost foarte bine de fiecare data, la ultima vizita am plecat pe trei carari, imi tremurau genunchii. :)

Acum trec la partea de notare cum spune regulamentul :

- locatia - 9, e ok, curata, geluri de dus, prosoape, tot ce vrei

- aspectul fetei - 9, tanara, frumoasa, bruneta cu parul lung, cu forme asa cum trebuie si cu niste sani naturali de nota 10 :)

pozele sunt reale, dar in realitate cand o vezi pe tocuri si in lenjerie intima, e sexy rau si te cam zapaceste

- igiena fetei - 10 clar, a facut dus si inainte si dupa, mirosea frumos, tine mult la igiena si e foarte bine.

- oral - 9 e chiar bine la capitolul asta, cu priviri, cu pasiune, dar e maxim cat pot sa dau pentru oral protejat.

- normal - 9,5, aici e si mai bine, m-a calarit de m-a zapacit, iar in pozitia mama iedului se misca de senzatie, pasiune nu gluma.

- GFE - 10, chiar a fost foarte bine de fiecare data si nu am de ce sa scad, am ras am glumit si abia am reusit sa plec de la ea.

Serviciile le stiti dar le repet : 100 lei finalizarea si 200 lei ora, oral si normal ambele protejate.

Ca si precizare,Evelin este o fata care tine mult la igiena si la cum te comporti, deci daca vreti sa aveti o intalnire reusita, conteaza prezenta si comportamentul vostru.

De recomandat, acum fiecare face cum vrea, dar eu sigur mai trec pe la ea, chiar daca nu sunt fan oral protejat, pentru cum arata si tot ceea ce face in rest, eu vreau sa mai aprofundez. :)

Bafta si sa auzim numai de bine ![/quote

 

 

 

Mulțumesc pentru recenzie te pup și te mai aștept cu mare drag! :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Beijing
  • Oras:Beijing

Atentie, cont deturnat.

Am vizitat-o, locatie, strada Vlaicu Voievod, vis a vis, de Mall Vitan, ghetou de tigani, este de etnie 100%, fara urma de indoiala, mi-a zis ca are 10 clase, dar eu nu cred ca-si ia capacitatea sa termine 8 clase 100 de ani de acum anainte, tipul tiganca  din grupul de tigani cu fusta cu 4 clase repetenta de 4 ori in clasa a4-a, vazand ca diferenta fata de ce ma steptam din recenzii e de 180 de grade am plecat, la care ea mi-a aruncat un dulce "oricum esti urat date dreaq".

Banuiesc ca am dat peste alta fata de titulara originala a topicului care are recenzii bune care i-a deturnat intr-n fel sau altul contul.

Din punctul meu de vedere de evitat, cei care au vizitat-o mai inainte si i-au facut recenzii bune sa confirme, noroc ca a am pierdut doar timpul, daca ramaneam cred ca era 100% teapa.

De evitat

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Atentie, cont deturnat.

Am vizitat-o, locatie, strada Vlaicu Voievod, vis a vis, de Mall Vitan, ghetou de tigani, este de etnie 100%, fara urma de indoiala, mi-a zis ca are 10 clase, dar eu nu cred ca-si ia capacitatea sa termine 8 clase 100 de ani de acum anainte, tipul tiganca din grupul de tigani cu fusta cu 4 clase repetenta de 4 ori in clasa a4-a, vazand ca diferenta fata de ce ma steptam din recenzii e de 180 de grade am plecat, la care ea mi-a aruncat un dulce "oricum esti urat date dreaq".

Banuiesc ca am dat peste alta fata de titulara originala a topicului care are recenzii bune care i-a deturnat intr-n fel sau altul contul.

Din punctul meu de vedere de evitat, cei care au vizitat-o mai inainte si i-au facut recenzii bune sa confirme, noroc ca a am pierdut doar timpul, daca ramaneam cred ca era 100% teapa.

De evitat

Domnule "Depresiv" de ce ești atât de obraznic şi lași recenzie mincinoasă... şi apropo ai mari greșeli gramaticale... Nu ştiu dacă te primea cineva măcar să intri în casă în felul în care ai venit la mine, erai foarte agitat şi tremurai, nu ți făcusei doza ? Sau presupun că ai făcut-o prea mare. Pe când comportamentul meu față de tine în starea în care erai a fost unul foarte frumos şi din contră chiar m-am oferit să ți dau un pahar de apă... Cum ai venit așa ai şi plecat singur... Nu vreau să greșesc, dar sigur ai probleme grave psihice.

M-ai speriate foarte tare! Tremuram foarte tare! Mergi şi fă-ți un tratament!

Sinceră să fiu, puțin mă interesează de părerea ta nebună şi a celorlalți care nu mă cunosc şi îşi dau cu părerea aiurea. Cine mă cunoaște, ştie ce fel de persoană sunt şi că am codul bunelor maniere.

Şi mai țin să menționez că acest topic este doar şi doar al meu, cine este interesat de ăsta poate verifica de la prima pagina până la ultima sau mă poate vizita. Asta nu înseamnă că dacă înainte eram roșcată şi acum sunt brunetă nu sunt aceeași Evelin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...