Sari la conținut

Bruneta si Blonda 0758526043 / 0756500239


Vizitator apuci

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Brokoli mai este un topic deschis cu aceste 2 fete la Intrebari si Raspunsuri http://nimfomane.com/forum/topic/17427-bruneta-si-blonda-oferim-masaj-erotic-si-companie-0756500239/?do=findComment&comment=228652.

Aici se deschide topic si se posteaza doar pentru fetele ,,testate''. Folosete de acum inainte functia CAUTARE de sus in dreapta si astfel nu vei mai face dubla postare.

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

AVE !

 

In primul rand scz. pentru postarea neregulamentara. Vazusem ca cineva avea probleme cu postarea pozelor si am postat eu anuntul respectiv, inclusiv poze.

 

Le-am vizitat pe randunele. In spatele mag. Profi, la blocurile cu 10 etaje. Mai exact 10+1. Mansarda, cred. Eu am folosit 0756-500.239, si am reusit destul de greu sa obtin o programare.

Am obtinut la telefon tarifele(100 / OP-NP / finalizare, la ora nu am intrebat) si indicatiile, si am urcat. Stau la cucurigu sus de tot! Apartament cu o camera, hol mare, baie mare, living asemenea. Curat. In living, un coltar mare alb. Camera desfatarii are un perete din caramizi din sticla(poze) si cred ca se aude perfect din living ceea ce se intampla aici.

In cuibusor, doua randunele. Una blonda, una bruneta.

Blonda, mai mica de inaltime, 160 cred, 56 Kg., indesata bine, carne tare, sani medii spre mici, fermi, tatuaje prin diferite parti ale corpului, fund frumusel, tare, la fatza nu e o frumusete, nu atrage. E unguroaica, cred, pentru ca limba romana nu e prietena buna cu ea. Stiu detalii pentru ca am ales-o pe ea.

Bruneta, inalta, facuta, o matahala pentru mine, cam 180, sa tot aiba 70 Kg. cu siguranta. Probabil ma voi lupta si cu ea candva.

Pozele reale, deci respect pentru randunele!

Am fost invitat in living, servit cu suc, am refuzat. Am stat putin de vorba, cu intrebari banale, gen de cand lucreaza, ce experienta au, de unde sunt de loc... Am aflat ca au mai activat, bruneta in Oradea cam o luna, si blonda afara, nu stiu cat timp.

M-am cerut la dush, am gasit curatenie, o cada mare, prosop curat, gel dush, no comment!

Achit 100 / OP-NP / finalizare si o aleg pe blonda. E mai apropiata de gabaritul si puterile mele. Pe viitor o fac si pe bruneta un numar... doar asa, ca sa ma lupt si cu ursu'.

Blonda nu face dush, intram in camera, si ma pun pe pat. Destul de incomod, cu o patura alb-negru(poze) sintetica... iaaach.

Se dezbraca, si privesc o piele fina, un fund frumusel, tare la strans in palme, sani medii-mici, fermi. Tatuajele au incercat sa le ascunda in poze, ziceau ca ar putea fi recunoscute... ma rog.

Desface prez si il pune pe maimutoi, care inca dormea. WTF. Incepe un oral cu maimutoiul dormind, aiurea! Incet incet prinde in sfarsit viata. Face un oral de 7-8, nu stie sa lase saliva sa curga si sa o foloseasca in mod util, parca ii e frica, ramane cu ea in gura si o inghite dupa ce scoate maimutzoiul. 69 nu am incercat, dar am gustat din vrabiutza ei, epilata, curata. Totusi, un iz fad parca venea dinspre cur... iaaach. Vrabiutza e carnoasa, cu labiile mici proeminente, nu prea pe placul meu. Renunt la vrabiutza si o pun pe spate pe marginea patului. Ea, tacuta, statea la futut fara sa scoata un sunet. Evident ca dupa scurt timp ma plictisesc. O intorc pe o parte, tot la marginea patului, in pozitia ghemuit, si... da-i la vrabiutza. Si dau, si dau, ea nu zice nimic, nici un sunet. Probabil stia ca se aude tot de dincolo. Oricum, implicare mai putin din partea ei. In aceeasi pozitie ii ridic un picior si il pn pe umarul meu. Si da-i, si da-i din nou. Imi placea ca are bucile tari, te poti lovi de ele. Trecem la doggy, tot pe marginea patului. Aici nu i-am dat foarte mult din cauza izului venit dinspre cur. Deci, un doggy scurt, atat cat sa marchez si pozitia asta. Cer un lady-on-top. Fara comentarii, se urca in maimutzoi si ma calareste ca la rodeo... adica doar fata-spate, un du-te vino bine executat, dar eu vroiam sa sara in pula frate, sa simt ca o fut. O rog sa se intoarca cu spatele, tot lady-on-top, doar-doar o sari putin. Slabutz. O tineam de buci putin ridicata sa ii pot da eu de dedesubt. Mirific. Urmeaza linguritza, usor de trecut aici din pozitia in care eram. Ea nu prea intelegea ce pozitie vreau, asa ca ii spun ce si cum. Ii dau la buci si in pozitia asta si in final termin lovindu-ma de curul ei tare. Scot repede prez. si jetul paranormal loveste burtica ei.

Zice, ai acolo servetele. Da-mi si mie! Ma ridic, o servesc. Iau si eu cateva, uscate si umede, si iesim. Ea intra la dush, eu in living. Bruneta la calc. Ii zic de forum, de parerile de acolo, de recenzii... zice, nici nu am stiut ca exista. O sa ma uit.

Ma imbrac, mai stam putin de vb. si plec.

 

Juriul a decis:

 

Locatie - 10 - cu toate ca e la ultimul etaj, liftul functioneaza, e curatenie, renovat

Aspect - 8 - nu e ceva iesit din comun, fete normale, nici grase nici slabe

Igiena - 8 - cel putin la blonda testata de mine, curul trebuia spalat bine inainte

Atitudine - 10 - mi-a placut cum am fost primit, sunt comunicative

Oral - 7 - nu stie sa foloseasca saliva, a pus prez pe maimutzoiul blegit

Normal - 9 - orice pozitie e acceptata, fara prea multa implicare. Se poate si mai bine

GFE - 6 - nici nu s-a pus problema. Fiin doua in locatie, e mai dificil

Pret - 100 / ON-NP, anal doar la cerere, nu am intrebat cat costa, pentru ON platesti 50 lei in plus.

Calitate/Pret - bun, am futut cum si cat am vrut

Recomandare -  da, e de incercat

De revenit - la lupta cu ursu', data viitoare !

 

La mai mare !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

http://www.oradea.net/anunturi/bruneta-si-blonda-oferim-masaj-erotic-si-companie-anunturi-gratuite-458557.html

BRUNETA si BLONDA oferim masaj erotic si companie

 

Descriere

Buna suntem 2 fete tinere de 23 si 22 ani curate si discrete.Oferim masaj erotic companie sex oral normal ANAL domnilor generosi cerem igiena si seriozitate.Pozele sunt 100% reale va asteptam!

0756500239

Anunt postat pe oradea.net la 16.12.2013 si deja nu mai sunt valabile nr. de tel.?

Link spre comentariu

anunt nou pe http://www.oradea.net/anunturi/craciunitele-tale-bruneta-si-blonda-anunturi-gratuite-459441.html

cu titlul   CRACIUNITELE TALE BRUNETA SI BLONDA

Descriere
Buna suntem 2 fete tinere de 23 si 22 ani curate si discrete.Oferim masaj erotic companie sex oral normal ANAL domnilor generosi cerem igiena si seriozitate.Pozele sunt 100% reale va asteptam!

post-46074-0-94774400-1387717266_thumb.png

post-46074-0-98341500-1387717278_thumb.png

post-46074-0-08446400-1387717292_thumb.png

post-46074-0-56789100-1387717306_thumb.png

post-46074-0-05372600-1387717316_thumb.png

post-46074-0-73641100-1387717324_thumb.png

 

Din localitatea Oradea Varsta 23 Zodia Varsator Inaltime 1.78 Greutate 65 Culoarea ochilor caprui Culoarea parului bruneta Fumator Da Ocupatia maseoza Interes material Judet Bihor Localitate / Oras Oradea Contact Telefon / Mobil 0756500239

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

http://www.oradea.net/anunturi/brunetica-draguta-anunturi-gratuite-479300.html

 

Descriere

Buna ofer masaj erotic si companie,discretie domnilor generosi. Sex oral normal protejat plus masaj de relaxare bonus.Pozele 100% reale.Cer igiena si seriozitate va astept!!!

 

Detalii generale

Adaugat de adinaa - Offline

Contact online Trimite Mesaj Privat

Sex Fata

Din localitatea Oradea

Varsta 24

Zodia Varsator

Inaltime 1.78

Greutate 65

Culoarea ochilor caprui

Culoarea parului bruneta

Fumator Da

Ocupatia maseoza

Interes material

Judet Bihor

Localitate / Oras Oradea

Contact Telefon / Mobil 0756500239

 

Detalii Anunt

id anunt 479300

post-46074-0-73370000-1397916658_thumb.jpgpost-46074-0-53950800-1397916669_thumb.jpgpost-46074-0-79669300-1397916679_thumb.jpgpost-46074-0-15849300-1397916687_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...