Sari la conținut

Ce faceti daca nimeriti la Adina.Milf ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba da rai sunteti :laugh2 . Eu unul o admir ca si pe altele ,ca isi arata fata, cel putin stii la ce sa te astepti . Am vazut multe cu fata repulsiva sau scarbita cand am ajuns in locatie, chiar daca la corp erau beton.

Edit : ontopic  si o zic fara rautate, ca as fi curios daca chiar are 95kg si nu mai mult ca sa stiu daca o pot suporta deasupra mea sau nu

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ba da rai sunteti :laugh2 . Eu unul o admir ca si pe altele ,ca isi arata fata, cel putin stii la ce sa te astepti . Am vazut multe cu fata repulsiva sau scarbita cand am ajuns in locatie, chiar daca la corp erau beton.

Edit : ontopic  si o zic fara rautate, ca as fi curios daca chiar are 95kg si nu mai mult ca sa stiu daca o pot suporta deasupra mea sau nu

Are 110 kg.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

io zic sa veniti cu un cantar la voi...ca sa fiti siguri..

 

altfel..sunt constienta ca nu sunt usurica ..de 50 de kile..si nu ma las cu toata greutatea pe cineva..decat daca cineva-ul are 2 m si 150 de kg. atunci nu-mi fac probleme.. :laugh2  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

io zic sa veniti cu un cantar la voi...ca sa fiti siguri..

 

altfel..sunt constienta ca nu sunt usurica ..de 50 de kile..si nu ma las cu toata greutatea pe cineva..decat daca cineva-ul are 2 m si 150 de kg. atunci nu-mi fac probleme.. :laugh2 :laugh2

Mie imi place sa trăiesc periculos ðŸ˜

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...