Sari la conținut

milf picioare lungi 0765974066


beatranga

Postări Recomandate

Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Ca să fii sigură că totul este în regulă, zic să le ceri clienților la intrare analizele și să le iei temperatura.

Obligatoriu să poarte mască de protecție.

Și, încearcă pe cât posibil, să faci totul protejat.

Sunt și eu odată deacord cu tine, asa ar trebui sa procedeze.
Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Da, confirm. Deși nu pot crede că nu are pe nimeni, mi s-a părut ușor stătută, eu mergând săptămâna trecută...ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Bună piedone86. Hai sa ți si raspund ,în primul rând multumesc pentru apreciere și în legătură cu pozele sunt chiar ale mele ,eu sunt in poze dar eu de vreo 3 ani de când sunt pe aceiasi locație nu am mai schimbat nici o poză, nici anunț nimic si iti pot confirma băieții care vin de ani de zile si ma cunosc. Asta E motivul pentu care in poze sunt intr-adevar mai slăbuță. Cred ca sunt cea mai reala ,față de ce se gaseste pe sait . Te pup ,să ai o săptămână frumoasă

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Bună pentru orice informatie ma puteți suna .Detalii dau doar la telefon

Anuntul dvs era activ pe publi si la nr de tel zicea ca nr nu este in serviciu. Sunt doua posibilitati una dvs atu schimbat nr si nu l-ati actualizat sau doi sunteti pe circuit inchis si nr necunoscute sunt respinse.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate

Anuntul dvs era activ pe publi si la nr de tel zicea ca nr nu este in serviciu. Sunt doua posibilitati una dvs atu schimbat nr si nu l-ati actualizat sau doi sunteti pe circuit inchis si nr necunoscute sunt respinse.

Poate nu era in timpul programului, stiu ca lucra de la 10 la 16. Poate intre timp si-a modificat programul, nu mai stiu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Sunt doar de luni pana vineri de la 10 până la orele 16 ,17 . Numărul de telefon e unul singur si e vechi . Cand nu sunt telefonul e inchis . Vineri am uitat sa opresc repostarea, de aia a fost activ si sambata si duminica .

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Sunt doar de luni pana vineri de la 10 până la orele 16 ,17 . Numărul de telefon e unul singur si e vechi . Cand nu sunt telefonul e inchis . Vineri am uitat sa opresc repostarea, de aia a fost activ si sambata si duminica .

Deci in weekend nu exista nici o sansa sa te gasim la birou?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate

Numarul 0768846680 mai este de actualitate pentru titulara topicului?

 

O actualizare a preturilor ai serviciilor are cineva?

 

Zi faina

Ultima intalnire pe numarul asta am luat contact cu titulara topicului, acum o saptamana in urma. Ca preturi stiu ca era 150 numarul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...