Sari la conținut

milf picioare lungi 0765974066


beatranga

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 22.06.2021 la 20:47, soniakary a spus:

Bună mulțumesc frumos ,de azi sunt pe Bacău pentru câteva zile . Va îmbrățișez cu drag 😘

Cu plăcere. Sunt curios de ce am primit rating negativ la postare🤷‍♂️😂. Nu i-a placut lu valibarbosu. Mi-a cautat postarile si a dat cu - la toate intr-o ora asa😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Nu ,inpreuna 800 ora . Doar una e 400 ora . Și pentru Domnu care spune ca am tunat preturile ,nu te obliga nimeni care își permite vine care nu tot bine ,asta e și interesu calitate nu cantitate . O persoana care se respecta știe despre ce vorbesc . Și da cu siguranță nu exista termen de comparație între Băcăuani și Focșani din toate punctele de vedere ....respect ,generozitate și igiena mai ales ,dacă pentru tine preturile sunt tunate pentru cei de aici sau în tranzit își permit sa lase și peste preț . Zi faina va doresc și îmbrățișez băieții mei de aici se știu ei 🥰😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Ei, fata moșului, eu eram unul dintre băieții voștri din Focșani, cu nr de telefon salvat în agendele voastre. Eram, nu mai sunt, pentru că ne-ai jignit pe toți la pachet. Gândește-te de două ori înainte de a arunca vorbe aiurea. Gândește-te că duminica prin Focșani te plimbi, iar când elementul de noutate pe care l-ați adus în Bacău se va fi terminat, în Focșani veți vrea să reveniți.

Și apropo, tunatul înseamnă ajustare, aducere în concordanță, nu e jignire.

Spor la bani!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Dragule nu cred ca am jignit cu absolut nimic pe nimeni ,am răspuns cu o explicație pur și simplu la afirmația ta fără nici o jignire ,doar o realitate . Oricum cercul era restrâns și la Focșani și persoanele salvate care făceau parte din cerc și ma cunosc știu asta . Nu are nici o legătură ca ma plimb și unde ma plimb pentru ca eu una nu am tras de nimeni pe strada . Și chiar dacă ma voi întoarce drăguțu ,nu oblig pe nimeni sa ma viziteze și cercul va fi și mai restrâns.  Eu zic ca am respectat toate persoanele care le aveam în cerc și respectul era reciproc și ce era pe locație rămânea acolo nu contează pe unde ne plimbam scumpule ca fiecare afara își vede de viata lui . O seara frumoasă 😊

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 4 ore, wot a spus:

Ei, fata moșului, eu eram unul dintre băieții voștri din Focșani, cu nr de telefon salvat în agendele voastre. Eram, nu mai sunt, pentru că ne-ai jignit pe toți la pachet. Gândește-te de două ori înainte de a arunca vorbe aiurea. Gândește-te că duminica prin Focșani te plimbi, iar când elementul de noutate pe care l-ați adus în Bacău se va fi terminat, în Focșani veți vrea să reveniți.

Și apropo, tunatul înseamnă ajustare, aducere în concordanță, nu e jignire.

Spor la bani!!! 

👍👍👍👍

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Saru'mana...salut...clar, este ca ''activitatea'' pe acolo le merge,inseamna ca ,poporul o/le cauta,este posibil ca lumea sa fie mai prospera,mai cu ''dare de mana''...daca este real ''onorariu''...,ptr acest lucru trebuie felicitate...insemneaza ca-n bransa, sunt valori incontestabile,asa cum noi,avem anumite pretentii si ele pot stabili pretul,regula "jocului",clientela,samd...vrei sa o/le ''cunosti'',accepti conditiile...iar dupa atitudinea Soniei,inseamna ca sunt in trend,sun cautate...eu personal ma bucur ca le merge bine...in rest sun discutii sterile,noi cu ale ''noastr''...ea/ele(Sonia&Alessia),cu musterii ei/lor...lor le doresc sa le fie bine,parale multe,orgasme pe masura...iar noi,asa cum spune poetu' cu ''saracia ,nevoile si neamu''😀...gata cu gluma...minunatilor din ''fratia ciocanelor'''...la treaba!...vorba multa...pierdere de timp...😉

Link spre comentariu
Vizitator 10nutsss
Reputație: 0

Ma bag și eu în seama 😐

Sa înțeleg ca nu reveniți pe aici prea curând ? Nu de alta dar ținând cont ca au început și calificările au început sa iasa biletele la meciuri , stiti voi ce zic 😄😄😄😆 . 👌 succes sa aveți 

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
La 02.09.2021 la 15:47, soniakary a spus:

Nu ,inpreuna 800 ora . Doar una e 400 ora . Și pentru Domnu care spune ca am tunat preturile ,nu te obliga nimeni care își permite vine care nu tot bine ,asta e și interesu calitate nu cantitate . O persoana care se respecta știe despre ce vorbesc . Și da cu siguranță nu exista termen de comparație între Băcăuani și Focșani din toate punctele de vedere ....respect ,generozitate și igiena mai ales ,dacă pentru tine preturile sunt tunate pentru cei de aici sau în tranzit își permit sa lase și peste preț . Zi faina va doresc și îmbrățișez băieții mei de aici se știu ei 🥰😘😘😘😘😘😘

😁

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
La 02.09.2021 la 17:29, wot a spus:

Ei, fata moșului, eu eram unul dintre băieții voștri din Focșani, cu nr de telefon salvat în agendele voastre. Eram, nu mai sunt, pentru că ne-ai jignit pe toți la pachet. Gândește-te de două ori înainte de a arunca vorbe aiurea. Gândește-te că duminica prin Focșani te plimbi, iar când elementul de noutate pe care l-ați adus în Bacău se va fi terminat, în Focșani veți vrea să reveniți.

Și apropo, tunatul înseamnă ajustare, aducere în concordanță, nu e jignire.

Spor la bani!!! 

😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...