Sari la conținut

milf picioare lungi 0765974066


beatranga

Postări Recomandate

  • Oras:South Africa
  • Oras:South Africa

Salutare!

Am fost de multe ori la tipa asta si ma voi mai duce.Pozele sunt reale,tipa e intr-adevar educata ,atenta la detalii,face tot ce-i ceri mai putin anal din ce stiu eu.

Oral NP de vis,o ia pe toata in gura pana in cotor,limbi pe coaie la greu,limbi in cur,etc.

Normal in toate pozitiile,nu comenteaza,te saruta pe corp,nu te grabeste.

GFE10 ,ON10,NP9

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Fiind in zona Focsani si cu chef , am luat la rasfoit internet-ul si ajung la anuntul ei. Am vazut pozele m-au incantat , fiind atras de femeile mai corpolente si mai ales de Salirofilia ,podofilia si rimming. Bineinteles inafara de rimming , habar nu aveam ce inseamna restul ...dar ...hai sa aflu ... Am sunat , a raspuns foarte rapid si chiar am prins-o libera.

Foarte draguta a stat cu mine in telefon 5 minute si m-a indrumat cum sa ajung la adresa , undeva in zona finante . Urc la etaj  , deschide usa , o tipa foarte placuta inalta blonda ( daca as fi vazut-o pe strada sigur as fi intors capul sa ma uit dupa acel posterior mare si frumos  :D ) 

Mai are inca o colega in locatie , am stat la vorba 5 minute si apoi am intrat in camera 

 

Ne-am dezbracat si ne-am aruncat in pat ...si aici la solicitarea mea ...interesat in proportie de 90 % de oral .... A INCEPUT...

 

Pentru mine a fost bestial ...deep deep , zone adiacente + rimming , cu saliva ..  deci ...tipa stie ce face.  Dupa vreo 15 minute am trecut la un normal ...doggy ..am zis ca nu trebuie sa ratez privelistea ...dar efectiv nu ma asteptam sa fie asa de stramta  :)  Finalizat in balon

 

Oral : 10 + 

normal : nu am apucat prea mult ..dar faptul ca e foarte stramta ....e bestial 10

atitudine : orientata catre client , se face foarte placuta , chiar ma intreba daca ma simt bine , si sa fiu multumit 

platit 100

 

preturi : 100 nr / 200 ora

+50 pt CIM

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...