Sari la conținut

transsexuala/shemale


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, hai sa fac eu prima recenzie, cu toate ca povestea este cam indepartata dar din moment ce foloseste poze de acum 7ani in urma, imi permit sa mi aduc aminte si chiar sa transpun aici respectiva intalnire cu Pamela.

Dupa cateva incercari bune, mi a raspuns si ma chemat undeva prin Drumul Taberei, intr o garsoniera dezolanta in care printre enspe mii de lucruri aruncate care unde apuca, colac peste pupaza mai era si un caine sau pisica , nu retin exact.

Ne am asezat pe un pat, unde chiar am avut un declic cand am simtit mirosuri putin placute in conditia in care eu am venit la ea acasa, avand tot timpul din lume sa se cosmetizeze!

Mi a taiat tot cheful, am penetrat o sa termin rapid si am plecat. Nu mai vorbesc de atitudinea domnisoarei..

Lasa certa impresie ca ar fi fost drogata.

Una peste alta, un eveniment neplacut.

 

PS: Ma astept sa comenteze vreun prost ceva de genul: concurenta

  • Like 1
Link spre comentariu

Iubire uite eu sunt partea concurenta, voi astia care veniti sa sugeti pula si sa va futa in cur transsexualele

nu sunteti decat niste gay frustrati. Daca vrei pula adevarata de ce nu platiti un heterosexual

sa va futa bine?? Nu stiti decat sa comentati fetele care sunt pe site atata tot.

Nu cunoasteti prin ce drame trec, tinta voastra este PULA si atata tot.

Cand vedeti ca nu va fut si va trag la muie bine improscati si aruncati cu nouroi.

Eu o cunosc pe Pamela de 15 ani de zile, nu mai manca cacat, asa amarata cum este e o tipa curata nu are nici caine si nici pisica.

Romanii nu stiu decat sa manance rahat cu galeata atata tot, o nati spurcata ca asta mai rar.

Unii dintre voi a facut o pasiune sa comenteze toate transsexualele aflate pe forum

Stati in fata PC-ului si va frecati PULA la ,,nasoalele si drogatele'' astea

  • Like 1
Link spre comentariu

Iubire uite eu sunt partea concurenta, voi astia care veniti sa sugeti pula si sa va futa in cur transsexualele

nu sunteti decat niste gay frustrati. Daca vrei pula adevarata de ce nu platiti un heterosexual

sa va futa bine?? Nu stiti decat sa comentati fetele care sunt pe site atata tot.

Nu cunoasteti prin ce drame trec, tinta voastra este PULA si atata tot.

Cand vedeti ca nu va fut si va trag la muie bine improscati si aruncati cu nouroi.

Eu o cunosc pe Pamela de 15 ani de zile, nu mai manca cacat, asa amarata cum este e o tipa curata nu are nici caine si nici pisica.

Romanii nu stiu decat sa manance rahat cu galeata atata tot, o nati spurcata ca asta mai rar.

Unii dintre voi a facut o pasiune sa comenteze toate transsexualele aflate pe forum

Stati in fata PC-ului si va frecati PULA la ,,nasoalele si drogatele'' astea

bravo respectul meu esti o adevarata doamna si spui lucrurilor pe nume. ne trateaza astia de parca vor sa vina la gigolo nu la transexuale care sunt oricum sub tratament hormonal deci au dereglari de erectie dar nu ei o tin una si buna sa ti se scoale :( 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai infectelor, de unde dreaqu v ati vazut voi in postura sa comentati? Sunteti niste wc uri publice si ati facut mai nou o meserie din asta.

Sa se jure ea, Pamela, ca nu activa cu un pet in Drumul Taberei!! Si obiceiul de a solicita clientului sa i ia tigari de pe drum..

Voi, barbati in dresuri, ciocul mic!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai orfan cu tatze fake, ti am dat la muie si cand am vrut sa te fut, am observat ca n ai avut bunul simt de ati face clisma, moment in care am decis sa ti dau la muie in continuare dar nici aia nu o faceai cum ar fi trebuit.

Repet, eu daca am avut proasta inspiratie sa dau pe la tine, am facut o sa ti umplu gura, nu invers!

Si sa ti raspund ca o completare la recomandarea ta de a suna clientul la 112 sa te reclame, da, asa ar trebuii, dar o infecta ca tine si ca multe alte ghene de teapa ta, mizati pe discretia clientilor de a ramane anonimi. Niste wc uri publice, aia sunteti!!

Daca suntem infecte de ce ne sugi pula si te rogi de noi sa te futem in cur si sa ne bei slobozul papusa??

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

da iubire iti talharesc muianul si intestinele asa cum iti place

fa-mi reclamatie la politie, ca fut ,,barabti hetero'' in cur pe $

 

Tocmai ti-ai scos la suprafata felul de a gandi si a pune problema. O atitudine de genul asta poate sa atraga repercursiuni. Vezi cum faci, poate dai de unu' care te sparge in bataie si pe tine si pe fraierul ala care in urma ta pe strada. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic sa stai in pulile lu' < PAMY> si sa nu te futa grija altuia. Ce mortii tai tot te bagi sa comentezi daca nu stii? Mars in plm de labar trist si ocoleste ma!!

eu zic ca e aiurea sa te iei de ea,chiar e ok fata plus ca multe altele iis fac reclama aici cu 1000 de id-uri la alea nu comentati ca e vizibil fara lupa....

Link spre comentariu
  • Oras:laMata
  • Oras:laMata

Si o atitudine a ta tomass ar putea  sa atraga repercursiuni,ma refer la amenintari tu ce zici? :laugh2 pana le sparge unu in bataie astea va fac pres la ele in casa ,deci nu abera,nu stii cu cine te pui,mai ales intr-un orasel la Bucuresti

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai nu suport bagatorii in seama!!! Nu am amenintat pe nimeni, doar i am blagoslovit un pic.:) Iar in ceea ce priveste ghenele, noi suntem de vina. Ca le calcam pragul. Am stat ani buni plecat si am avut posibilitatea de a cunoaste si experimenta lucruri frumoase in compania unor creaturi aproape angelice, transexuale reale de a fir an par. Cand am revenit pe plaiuri carpatine mi am zis, sa vad daca acest concept a ajuns si la noi. Asa am dat de " dameza" de mai sus. Fiasco total!!! Nu am apucaturi sa ma imbrac in dresul iubitei sau mai stiu eu ce deci clar nu mi ar place ideea de a interactiona cu un barbat cu peruca si dres ieftin pe el!! Never!! In fine..

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba, eu invidios as putea fi din diferite motive, independent de existenta ta, dar tu, femeie, n ai sa fi niciodata n viata ta!!! Daca tot iti place sa fii futut si muit, o puteai face si in forma initiala. E loc ptr tine la gara Basarab, cat cuprinde...

Jegosule, mars si imprieteneste te cu apa si sapunul si mai vorbim dupa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...