Sari la conținut

transsexuala/shemale


Postări Recomandate

Vizitator moonnight
Reputație: 0

Ba, eu invidios as putea fi din diferite motive, independent de existenta ta, dar tu, femeie, n ai sa fi niciodata n viata ta!!! Daca tot iti place sa fii futut si muit, o puteai face si in forma initiala. E loc ptr tine la gara Basarab, cat cuprinde...

Jegosule, mars si imprieteneste te cu apa si sapunul si mai vorbim dupa!

Gogule, te certi cu cine nu trebuie. Pur si simplu e un travestit care si-a insusit pozele unui transexual care a fost cat de cat cunoscut.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca ar fi asa, sa fie sanatos, dar nu cred. Eu tind sa cred ca e acelasi nespalat cu tzate pe care l am vizitat cu ani in urma. Nu vad nicio recenzie a cuiva sa confirme daca e sau nu Cel din poze, doar cativa lingai care viseaza la pula lu' Pamy...

Gogule, te certi cu cine nu trebuie. Pur si simplu e un travestit care si-a insusit pozele unui transexual care a fost cat de cat cunoscut.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc, aici sunt multi sa faca misto, niste labagii frustrati care daca nu ii bagi in seamate face de Ferentari. Nu am timp sa imi bat capul cu toate laturile. Time is money!!!

Bai "Pamy", tu vorbesti de "money"? Pai la cat valorezi imi permit sa te cumpar si sa te leg in locul cainelui.. Chiar asa, te provoc la un challenge, public. Cat vrei sa ti dau sa i faci o muie cainelui? Asa, sa ti dau posibilitatea sa faci si tu niste banuti..

post-103486-0-97095100-1505316535_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

De fapt astia care comenteaza aiure nu au vazut o transsexuala adevarata decat la PC

nu au sange in coaie sa se intalneasca cu una adevarata ;)

De fapt orientarea lor este una homosexuala

Urca o poza recenta cu tine in care sa te vedem in toata splendoarea. Ce-ai urcat pana acum au fost poze de acum 5 ani si cateva picioare de barbat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De fapt astia care comenteaza aiure nu au vazut o transsexuala adevarata decat la PC

nu au sange in coaie sa se intalneasca cu una adevarata ;)

De fapt orientarea lor este una homosexuala

Bai ciudatule, deci dupa mintea ta sclipitoare toti cei ce comenteaza sau fac recenzii au vazut ts uri doar pe pc, fiindca ma rog, n au ..... sa se intalneasca cu una adevarata si de fapt toti sunt homosexuali, nu?

Retine un lucru, tu, esti departe de a fi ce pretinzi a fi, un transexual, deci nu faci obiectul recomandarilor tale, Esti doar un gay jalnic cu tzatze,atata tot. Iar legat de orientatea sexuala poate ne spui cand ai avut tu ultimul raport sexual cu vreo femeie? Homosexual esti tu dragule, fara dubii! Ceilalti au doar fantezii, iesiri, chefuri, curiozitati... Din pacate, dispusi sa testeze mizerii ca tine!

Si da, imi permit sa fac ce vreau, inclusiv sa revin intr o zi sa ti umplu gura ca apoi sa ti pun o noua recenzie, asta fara macar sa stii cine a fost;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...