Sari la conținut

Miruna--vizita Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost la Miruna si tot ce pot sa ofer la final e o recenzie neutra si asta cu maxima bunavointa, recenzie neutra adica nu pot spune ca e de evitat dar nu o pot recomanda

 

in primul rand poze false, sau chiar daca sunt ale ei, sunt ori foarte vechi....ideea e ca nu reflecta realitatea deloc, si asta deja inchide jumate din discutie, deci ce vezi in poze nu e ce primesti

 

doi la mana, atitudinea oferita nu e una profesionala sua macar medie, fata are potential insa ea trebuie sa stea vreo 6 luni daca nu 1 an pe langa o profesionista gen Lore, Karina, Silvy....etc

 

ideea e ca in Timisoara, la 200 lei poti primi un fizic, locatie, atmosfera si servicii peste cele oferite de Miruna

eu am mers la ea din curiozitate si ceva nou, posibil sa mai merg la ea pe viitor insa daca lucreaza la meserie

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eu am citit recenzii pozitive pe topicul ei din Buc. Deci stie meserie, dar nu isi da interesul pt ca sta cateva zile in care face banda rulanta sa umple contul. Cand eu ma imbracam, il dirija deja pe urmatorul. Time is mony.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...