Sari la conținut

Miruna--vizita Timisoara


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
O noua vizita la Miruna, dar intr-o alta locatie decat cea cu care ma obisnuisem, pe Torontalului 78.

Programare telefonica cu o zi inainte, ca de obicei. Desi o are colega tot pe Adelina, de data asta am renuntat la threesome optand pentru doua partide separate.

Dupa o scurta conversatie si o mica igienizare, am trecut la actiune. Cum deja stim ce ne place la fiecare, am inceput cu un cunni. Are o pasarica pufoasa si placuta la lins care reactioneaza fain la stimuli. Dupa cateva minute am trecut la NP, misionar. Am continuat asa pana am obosit asa ca am schimbat in doggy style, pozitia ei preferata dar care imi place si mie mult. In pozitia asta Miruna a inceput cu miscari usoare, de acomodare, eu contribuind doar cu mici contre. Apoi usor, usor a accelerat miscarile si a marit intensitatea lor. Iar dupa un timp mi-a spus sa incep si eu sa ma misc si am inceput sa ne contram reciproc din ce in ce mai tare, pana cand la un moment dat au inceput gemetele ei care mie imi plac atat de mult si in curand a si finalizat. :)

Am ramas in continuare in aceasta pozitie inca 2-3 minute si cand tocmai voiam sa ma retrag a venit surpriza! Mi-a spus ca mai vrea odata :) Asta da bonus. Bineinteles ca n-am stat deloc pe ganduri si am reluat actiunea pana a finalizat din nou. De data asta gemetele ei m-au excitat asa de tare ca am finalizat si eu.

Obositi amandoi dar si relaxati, am mai stat un pic de vorba, dupa care m-am dus la dus, apoi m-am mutat cu tot cu bagaje in camera alaturata, la Adelina  :laugh2

 

Note:

 

Locatie: 9 - apartamentul e ok, curat si dotat cu tot ce trebuie, singura problema a fost parcarea, nu ai voie sa opresti in fata blocului si mi-am gasit mai greu un loc pe o straduta laterala.

Aspect: 8,50 - plinuta, dar nu pot sa zic ca e grasa

Igiena: 10 - curata si fara mirosuri am putut sa ma delectez linistit cu pasarica ei

ON: - nu am solicitat

NP: - 10 - dupa cum am descris si mai sus, participa din plin la actiune

Anal: - nu am solicitat

GFE: - 9 - cu mine se poarta frumos, ne-am obisnuit unul cu altul, FK nu ma pasioneaza in mod deosebit

 

Tarif: 100 lei/30 minute

 

Timp petrecut: 30 minute

 

De revenit: da, dupa 4 vizite cred ca toata lumea s-a lamurit de ce :)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Și eu o să le sun mâine dimineață după 11 pe amândouă sa vad daca pot beneficia de aceleași servicii că și tine de la amândouă separat :D

Nu vad de ce n-ai putea :) Eventual ai putea sa incerci de pe la 10 pana nu-si incep activitatea. Si vezi ca e ultima zi in Timisoara!

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cam tarziu....nu mai suntem. Ieri a fost ultima zi..dar vom mai reveni. Imi pare rau :*

Eu am impresia ca voi ati venit special sa va'ntalniti cu gvbolovan...

Nu ca ar fi neaparat ceva rau dar parca prea scurta vizita voastra

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Eu am impresia ca voi ati venit special sa va'ntalniti cu gvbolovan...

Nu ca ar fi neaparat ceva rau dar parca prea scurta vizita voastra

:blushing2  

:laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...