Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salut,
In urma cu cateva zile am avut ceva ocupatie pe la capitala si m-am hotarat sa las si putin loc de...distractie.Dupa cateva cautar dau peste urmatorul anunt pe AT;DIANA brunetica, vin la tine acasa, 1.70 m, 50 de kg, dulce si pasionala, iti ofer sex oral si normal la domiciliul tau sau la hotel. Cauti dulceata, rabdare si pasiune, eu sunt alegerea ta, 20 ani 17 Dec 11:00
 

0760084258 Cateva poze mai jos:

 

Ma hotarasc sa sun si imi raspunde o voce dragalasa care imi spune ca anuntul e al ei,pozele sunt reale si ca ea presteaza oral si normal la ariful din anunt.Ii comunuic ca o astept si dupa 20 de min ma suna si imi spune ca a ajuns(am chemat-o la hotel si asta m-a costat in plus 50 RON taxi-ul)

Fata este draguta,cu un corp ok si sociabila.Dupa o scurta discutie ma intind in pat cu ea peste mine si incepem cu cateva sarutari.M-a dezbraca scurta dua cere se dezbraca si ea si incepe sa ma sarute pe piept,coborand in jos spre micutz.Incepe un oral frumos fara maini,cu atentie la zonele adiacente dar destul de scurt ptr mine cu motivatia ei ca vrea sa ma futa!!Fata e stramta jos,pasarica epilata complet se misca bine si chiar simuleaza placerea ok.Am incercat cateva pozitii si am terminat in caciulitza deoarece fata nu face CIM sau CIF.

Dupa pauza presarata cu o tzigara si o conversatie ok am trecut la a doua actiune.

Din nou un oral ok,mai lung de data asta,presarat cu multe limbi pe OO si spre surprinderea mea fata trece la anilingus din proprie initiativa.Gata de lupta o introc cu fonduletzul la mine si incep o actiune razboinica terminata din nou cu finalizarea in cauciuc.

 

Notele:

Fizic:8 - fata e frumusica,ceva mai mica de 1.70 cu un corp slim si un funduletza obraznic

Atitudine: 9 - dragalasha,face FK,nu comenteaza

ORAL - 8,5 - stie,nu foloseste mana,are atentie la zonele adiacente,neprotejatdar nu face CIM sau CIF

Normal - 9,se implica,geme,saruturi,etc

Anal - nu presteaza

 

Concluzie: recomand

post-2-0-14066700-1355749684_thumb.jpg

post-2-0-19779000-1355749687_thumb.jpg

post-2-0-92610000-1355749688_thumb.jpg

post-2-0-31392100-1355749691_thumb.jpg

post-2-0-31929500-1355749693_thumb.jpg

post-2-0-95634900-1355749695_thumb.jpg

post-2-0-17609200-1355749697_thumb.jpg

post-2-0-39636200-1355749699_thumb.jpg

post-2-0-00119200-1355749701_thumb.jpg

post-2-0-63886100-1355749703_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut colegi de breasla,

 

In urma review-ului postat de colegul de mai sus, m-am gandit sa imi fac si eu de treaba. Pun mana pe telefon, sun, don'soara nu raspunde. Zic, ok. e ocupata. Intr-un minut primesc un apel de la dansa. Sun, voce draguta, un pic ragusita (ulterior imi dau seama de originile ei rrome pure), stabilesc detaliile si o chem. "In 20 de minute ajung la tine." Ma bag la dus si la 5 minute imi suna telefonul, hop "am ajuns, te rog sa vii sa platesti taxiul". I-am zis sa il plateasca ea si ii dau banii sus, "nuuuuu, te rog sa vii tu". Ok, vroia sa vada ca nu sunt vreun neica nimeni, cred. 

 

In fine, cobor, platesc, urc, intram in cuibusor, eu in tricou, ea in camasa si pulover si urla in gura mare ca e frig. Dau aerul pe 30 de grade sa se simta fata bine. 20 minute imi impupaza capul cu povestea ei, eu tot trageam sa ne-o tragem (see what i did there?). Ea "stai linistit ca nu suntem pe ceas. Am zis 2 finalizari, 2 finalizari sa fie, ne distram". Oral protejat, desi eram super curat, abia iesit din dus. Normal, meh ...., ce pot sa zic, un odor de christian dihor venea dinspre partea supusa actiunii. Mi s-a luat imediat, i-am multumit si am invitat-o sa cheme taxi-ul pentru ca nu mai avea rost sa ramana. 

 

Buuuunnnn si acum review-ul in sine:

 

 

Notele:

Fizic:5.5 - fata nu e frumusica, e plina de fond de ten. Sanii sunt lasati, fund n-are, e doar o crapatura la sfarsitul spatelui.

Atitudine: 6 - incearca sa se faca placuta, dar povestile despre cat de greu ii este nu prea te fac sa vrei sa calaresti pana dimineata,vrea sa faca FK daca vrei, mai nasol e cand face normal, apoi vrea oral, apoi normal si FK. 

ORAL - 3 - stie,dar foloseste mana si e protejat

Normal - 1, geme, dar ce sa faci cu gemetele daca "eau de verde de Paris" candeste de iti muta nasul?

Anal - nu presteaza, nici nu vreau sa ma gandesc ce experienta mi-ar fi intiparit in minte.

 

 

In urma tuturor celor spuse mai sus, m-a invitat la Londra, ca are 2 prietene acolo care citez "n-are nimic serios prietenele mele", m-a invitat maine (n.r. azi) la o cafea pentru ca ii place de mine, m-a rugat sa ii dau masina o tura prin parcare, mi-a cerut sa ii iau telefon (Samsung S III), mi-a cerut lenjeria de pat ca ii place, mi-a zis ca isi cauta iubit si ca ma incadrez.

 

Practic, n-am facut nimic. Ea nu stiu in ce lume traieste, dar nu e asta a noastra.

 

Sincer, nu recomand.

 

Spor!

  • Like 6
Link spre comentariu
Salut colegi de breasla,

 

In urma review-ului postat de colegul de mai sus, m-am gandit sa imi fac si eu de treaba. Pun mana pe telefon, sun, don'soara nu raspunde. Zic, ok. e ocupata. Intr-un minut primesc un apel de la dansa. Sun, voce draguta, un pic ragusita (ulterior imi dau seama de originile ei rrome pure), stabilesc detaliile si o chem. "In 20 de minute ajung la tine." Ma bag la dus si la 5 minute imi suna telefonul, hop "am ajuns, te rog sa vii sa platesti taxiul". I-am zis sa il plateasca ea si ii dau banii sus, "nuuuuu, te rog sa vii tu". Ok, vroia sa vada ca nu sunt vreun neica nimeni, cred. 

 

In fine, cobor, platesc, urc, intram in cuibusor, eu in tricou, ea in camasa si pulover si urla in gura mare ca e frig. Dau aerul pe 30 de grade sa se simta fata bine. 20 minute imi impupaza capul cu povestea ei, eu tot trageam sa ne-o tragem (see what i did there?). Ea "stai linistit ca nu suntem pe ceas. Am zis 2 finalizari, 2 finalizari sa fie, ne distram". Oral protejat, desi eram super curat, abia iesit din dus. Normal, meh ...., ce pot sa zic, un odor de christian dihor venea dinspre partea supusa actiunii. Mi s-a luat imediat, i-am multumit si am invitat-o sa cheme taxi-ul pentru ca nu mai avea rost sa ramana. 

 

Buuuunnnn si acum review-ul in sine:

 

 

Notele:

Fizic:5.5 - fata nu e frumusica, e plina de fond de ten. Sanii sunt lasati, fund n-are, e doar o crapatura la sfarsitul spatelui.

Atitudine: 6 - incearca sa se faca placuta, dar povestile despre cat de greu ii este nu prea te fac sa vrei sa calaresti pana dimineata,vrea sa faca FK daca vrei, mai nasol e cand face normal, apoi vrea oral, apoi normal si FK. 

ORAL - 3 - stie,dar foloseste mana si e protejat

Normal - 1, geme, dar ce sa faci cu gemetele daca "eau de verde de Paris" candeste de iti muta nasul?

Anal - nu presteaza, nici nu vreau sa ma gandesc ce experienta mi-ar fi intiparit in minte.

 

 

In urma tuturor celor spuse mai sus, m-a invitat la Londra, ca are 2 prietene acolo care citez "n-are nimic serios prietenele mele", m-a invitat maine (n.r. azi) la o cafea pentru ca ii place de mine, m-a rugat sa ii dau masina o tura prin parcare, mi-a cerut sa ii iau telefon (Samsung S III), mi-a cerut lenjeria de pat ca ii place, mi-a zis ca isi cauta iubit si ca ma incadrez.

 

Practic, n-am facut nimic. Ea nu stiu in ce lume traieste, dar nu e asta a noastra.

 

Sincer, nu recomand.

 

Spor!

ahahaha .cum ma nu nimeresc si eu asa specimene sa imbin un blowjob cu o portie de ras,si cand gasesc nu profit?tipa e veche in bransa ,o stiu de acum vreo 2-3 ani cand lucra cu poze pe acelasi stil(cu fata si putin editate) in propria locatie pe la alba iulia parca .am fost impreuna cu un prieten ,fata ne-a intampinat in tatele goale(parca nu erau chiar asa lasate) cand ne-a vazut vroia sa facem 'geng beng' tustrei la gramada ,mie nu mi-a dat feeling bun si am zis pas,confratele a fost mai curajos si a intrat cu ea.din cate tin minte ca mi-a povestit ,inafara de un oral cu dinti la greu ,faptul ca era cam analfabeta (in mijlocul actiunii se apucase sa citeasca ce scrie pe ambalajul prezervativului,sau mai bine zis sa incerce) si faptul ca e proasta si poti sa faci cam ce vrei cu ea insemnand facefuck,spanking,pozitii neobisnuite si tot ce-ti trece prin minte,n-a fost nimic memorabil.a disparut o vreme din peisaj,se pare ca a revenit cu un rebranding .daca la igiena si tehnica e posibil sa fi progresat ,la minte vad ca nu din recenzii.e fata tipica de la tara,prostuta si maleabila.recomand o tura celor care vor sa-si satisfaca fantezii de genul.in rest nu merita

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare colegi !

 

Si eu am muscat-o cu doamna. Trebuie clar mutata la tepe din cauza atitudinii ei. Are maxim 3 neuronii care sunt tot timpul iesiti la pascut.

 

In primul rand e fiica de guvid, retea de prostitutie. Primul lucru cand a intrat la mine la hotel in camera a fost sa ma intrebe cati bani ii dau spaga ei :)) wtf.

 

Povestea cu taximestrul ei personal e la fel, te suna cand ajungi sa cobori sa ii platesti 50 de lei.

 

Ca si look, e fata din poza, doar ca mai slaba, cu pete albe de cicactrici pe spate si cosuri ascunse sub un strat gros de fond de ten. Nota 6 datorita petelor si cosurilor.

 

Locatia a fost la hotel la mine, a intarziat 10 min peste cele 30 agreate, e ok.

 

Al doilea lucru spus in camera a fost sa ma intrebe daca ma termin repede ca mai are un alt client. I-am replicat ca la 150 lei sunt doua finalizari, la care ea spune ca doar daca are ea chef si eu nu am ce sa ii fac.

 

Dus nu a facut spunand ca a facut acasa. Greseala mea, apoi am zarit servetelele umede din geanta. E gretos, dupa toata actiunea noastra care a inclus felatie nici macar nu s-a spalat pe maini desi ea a scos si aruncat preze.

 

Actiunea a fost oral protejat (nici nu as fi acceptat nepro) bunicel dar nu iesit din comun. Un lady on top scurt si am terminat repede pt ca vroiam sa plece urgent.

 

Partea enervanta a fost ca a trebuit sa o tin in camera inca 30 de min dupa actiune pt ca bodyguardul in charge (taximetristul) a plecat nu stiu unde. Mi-a umplut capul cu imbecilitati despre procurori, politisiti care o protejeaza, etc. In tot acest timp eu o rugam sa vorbeasca mai incet pt ca in camera vecina e colegul meu si peretii sunt subtiri, ea facea glume proaste si gemea tare "sa stie colegul tau ce buna sunt". Imbecila de-a dreptul...

 

Ca note gfe 4 (vorbeste numai prostii si e lipsita de bun simt), aratare 6 (cosuri si pete pe spate), igiena 2, oral 7, normal prea scurt sa notez.

 

Nu recomand, a fost genul de experienta care m-am bucurat ca s-a terminat.

 

Mai mult, rog adminii sa considere sa o treaca la tepe, nu cred ca forumul ar trebui sa promoveze retele de curve cu atitudine si igiena asa de precara.

 

Sulite intinse !

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Dragilor!

Fufa asta presta noaptea pe bulevard acum cativa anisori in zona Gara de Nord daca ma ajuta memoria bine. Nu ii pot face recenzie deoarece nici macar o clanta scurta nu i-am tras.

Motivul ? E retardata rau fratilor! Pe atunci nu lega 3 cuvinte corecte si parea si high sau alcoolizata si vazand ca o refuz, s-a pus in fata masinii sa nu mai plec de acolo. Biensur ca a venit un negroman dintr-o curte si i-a aplicat o corectie cu spitzul in partea dorsala ca sa termine cu circul din strada, probabil ca sa nu atraga atentia organelor.....legii :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...