Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Lasa-l saracu' ca este numai de 2 ani pe aici si la multele postari pe care le-a facut pana acum este normal sa se mai incurce. :laugh2

Câte una pe an =)), cel puțin anul viitor să posteze cum trebuie

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Câte una pe an =)), cel puțin anul viitor să posteze cum trebuie

 

Crezi ca mai apuca anu' ce vine?

Adrian10 l-a luat in vizor, deja, si dintr-o salva de mitraliera ii aplica un -400 cetateanului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Crezi ca mai apuca anu' ce vine?

Adrian10 l-a luat in vizor, deja, si dintr-o salva de mitraliera ii aplica un -400 cetateanului.

Nici chiar asa. Am eu clienti mei de la fazan sau gen bret, dar te ascult si ii dau cateva minusuri ca uneori uit ca am aceasta optiune.:D
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Crezi ca mai apuca anu' ce vine?

Adrian10 l-a luat in vizor, deja, si dintr-o salva de mitraliera ii aplica un -400 cetateanului.

Iar trebui la Adrian cam 400 de ani, dacă ținem ritmul de o postare/ an =)).
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai Adrian e tanar, are tot viitoru' in fata, ce-s aia inca 400 ani, aia-i problema?

 

Tanar nu sunt, dar am gasit elixirul vietii fara batranete: vizite la cat mai multe la fete.  =))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu, nu-mi plac executiile in direct, m-am obisnuit sa le vad la televizor (incepand cu decembrie 89 au destule ... in direct).

 

P.S.: astept ziua de maine, cu Ungaria!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu, nu-mi plac executiile in direct, m-am obisnuit sa le vad la televizor (incepand cu decembrie 89 au destule ... in direct).

 

P.S.: astept ziua de maine, cu Ungaria!

Ala meci.Sa nu fie cumva in strada sau in tribune.
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ala meci.Sa nu fie cumva in strada sau in tribune.

 

Nu cred.

Am vazut suporterii unguri prin Cluj, plimbandu-se pe strazi, pe la terase (acu' vreo doua zile, cand nu ploua in Cluj) cu berile ciopor in fata,calmi, civilizati, frumoase (ele, unguroaicele tatoase!), cu tricouri inscriptionate vizibil cu Hungary, totul fain, civilizat, ca-ntru-n adevarat oras european.

Pana-n coada, baschetul nu e fotbal (no offense!).

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu cred.

Am vazut suporterii unguri prin Cluj, plimbandu-se pe strazi, pe la terase (acu' vreo doua zile, cand nu ploua in Cluj) cu berile ciopor in fata,calmi, civilizati, frumoase (ele, unguroaicele tatoase!), cu tricouri inscriptionate vizibil cu Hungary, totul fain, civilizat, ca-ntru-n adevarat oras european.

Pana-n coada, baschetul nu e fotbal (no offense!).

Asa ar trebui sa se intample tot timpul. De fapt cu exceptia a catorva uscaturi de-o parte si de-a alta, alimentate de politic, in aceasta parte a tarii lucrurile sunt in general ok intre romani si unguri ( atat de nationalitate romana cat si maghiara).

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0

Asa ar trebui sa se intample tot timpul. De fapt cu exceptia a catorva uscaturi de-o parte si de-a alta, alimentate de politic, in aceasta parte a tarii lucrurile sunt in general ok intre romani si unguri ( atat de nationalitate de romana cat si maghiara).

 

Bine punctat ... in aceasta parte a tarii!

Cand vad reactia bucurestenilor, aprigi, vajnici, si foarte vocali aparatori a drepturilor cetatenilor de nationalitate romana vs. celor de nationalitate maghiara, totul raportat la teritoriul Transilvaniei, cand vad si aud asa ceva, mintea ma conecteaza instant cu bancul ala in care bunicuta traverseaza strada ... fortat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...