Sari la conținut

Musculosii au succes mai mare la femei?


leonne

Postări Recomandate

Vizitator takayama
Reputație: 0

Is departe de 52 dar merge si asa cred eu

Ma referisem la Laurentiu,el a zis ca are 52.

 

Low BF,enough muscle, good looking :138x;ce combo folosesti pt arderea grasimilor?Incerci sa stai tot timpul pe low BF sau folosesti si bulking?

 

Asta-s eu,51 la rece si 118kg in prezent,incerc sa imping peste 120kg,pe urma la vara sa-i dau un cuting ca-s pe la 20% BF :slap2 :laugh2

post-123317-0-78999100-1517663820_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ma referisem la Laurentiu,el a zis ca are 52.

 

Low BF,enough muscle, good looking :138x;ce combo folosesti pt arderea grasimilor?Incerci sa stai tot timpul pe low BF sau folosesti si bulking?

 

Asta-s eu,51 la rece si 118kg in prezent,incerc sa imping peste 120kg,pe urma la vara sa-i dau un cuting ca-s pe la 20% BF :slap2 :laugh2

Incerc sa scad grasimea, ca am avut 180kg si nu ma mai puteam misca. 51 la rece si "incerci" sa impingi peste 120kg?! 

Pun pe careva luni sa-mi faca o poza in sala... la incalzire la impins orizontal, ceva mai interesant. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

 

Incerc sa scad grasimea, ca am avut 180kg si nu ma mai puteam misca. 51 la rece si "incerci" sa impingi peste 120kg?! 

Pun pe careva luni sa-mi faca o poza in sala... la incalzire la impins orizontal, ceva mai interesant. 

 

Maa,incerc sa-mi ridic greutatea corporala peste 120kg,ideal la 125kg(pe urma vreau sa tai grasimea si sa ma stabilizez pe la 110kg),nu ca imping doar 120kg :laugh2

 

180kg?fucking hell,man,erai super obez?Ce inaltime ai?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Maa,incerc sa-mi ridic greutatea corporala peste 120kg,ideal la 125kg(pe urma vreau sa tai grasimea si sa ma stabilizez pe la 110kg),nu ca imping doar 120kg :laugh2

 

180kg?fucking hell,man,erai super obez?Ce inaltime ai?

1,80m. Da, intram in 5XL (USA) - venea fix  :laugh2 . Acu' 3XL sta bine... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Ma referisem la Laurentiu,el a zis ca are 52.

 

Low BF,enough muscle, good looking :138x;ce combo folosesti pt arderea grasimilor?Incerci sa stai tot timpul pe low BF sau folosesti si bulking?

 

Asta-s eu,51 la rece si 118kg in prezent,incerc sa imping peste 120kg,pe urma la vara sa-i dau un cuting ca-s pe la 20% BF :slap2 :laugh2

Am inteles ca era pt laurentiu.Pt arderea grasimilor,o dieta drastica combinata cu clen si t3
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Am inteles ca era pt laurentiu.Pt arderea grasimilor,o dieta drastica combinata cu clen si t3

Cum faci cu ciclizarea carbohidratilor?Eu ma gandeam la ceva de genul:

 

-luni si marti 50g carb inainte de sala si 50g dupa sala

-miercuri 100g inainte si 100g dupa sala

-joi,vineri si sambata idem luni si marti

-duminica cheat day 400g carbs

 

Eh,pe langa clen si t3(nu le-am incercat) e un must ceva test,tren si mai catre final un mast si winstrol :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Bag poola,eu care îmi făceam griji că am 93 kg la 1,82m!

Bine, nici nu am brandul ca nenea Ruzckov, nici pe departe. Nici nu am de ce.

Depinde unde sunt depuse acele kg :laugh2;Ruzckov este mic,dar calitativ si estetic ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Am inteles ca era pt laurentiu.Pt arderea grasimilor,o dieta drastica combinata cu clen si t3

Clen ma termina pe cardio, reduce oxigenarea tesutului cardiac ;) . HGH Fragment face minuni, IGF-1 cu Insulina si alte termogenice, mai eficiente si fara afectare cardiaca :blushing2  . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Cum faci cu ciclizarea carbohidratilor?Eu ma gandeam la ceva de genul:

 

-luni si marti 50g carb inainte de sala si 50g dupa sala

-miercuri 100g inainte si 100g dupa sala

-joi,vineri si sambata idem luni si marti Cand is in perioada de definire cum.e cazu in poza nu consum carb decat in wekend

-duminica cheat day 400g carbs

 

Eh,pe langa clen si t3(nu le-am incercat) e un must ceva test,tren si mai catre final un mast si winstrol :)

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

 

Cum faci cu ciclizarea carbohidratilor?Eu ma gandeam la ceva de genul:

 

-luni si marti 50g carb inainte de sala si 50g dupa sala

-miercuri 100g inainte si 100g dupa sala

-joi,vineri si sambata idem luni si marti

-duminica cheat day 400g carbs

 

Eh,pe langa clen si t3(nu le-am incercat) e un must ceva test,tren si mai catre final un mast si winstrol :)

ICand sunt in perioada de definire cum e cazu in poza consum carb doar in wekend 400-600g zi
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

1kg pe saptamana e ok, cu cardio si alimentatie nu ai fi reusit?

cam la acelasi procent de grasime sunt si eu acum ca in poza din stanga, din martie incep cu cardio

Nu cred ca rezultatu ar fi fost acelas important e sa.pastrezi masa musculara nu sa o pierzi odata cu pierderea grasimii.Incepe cu cardio din martie sa vezi rezultatu dupa 3 luni daca e acelasi
  • Like 2
Link spre comentariu

Ma referisem la Laurentiu,el a zis ca are 52.

 

Low BF,enough muscle, good looking :138x;ce combo folosesti pt arderea grasimilor?Incerci sa stai tot timpul pe low BF sau folosesti si bulking?

 

Asta-s eu,51 la rece si 118kg in prezent,incerc sa imping peste 120kg,pe urma la vara sa-i dau un cuting ca-s pe la 20% BF :slap2 :laugh2

Ala cred ca-i vreo 35% bf

 

 

Eu is la inceput, in lumea fortei, mai 15 ani de antrenamente is linistiti. Masivitatea implicit forta data de steroizi in mod special pe trenul superior nu e de neglijat, nefiind dopat nu excelez la partea de sus, dar pe lowerbody indrept acum 325kg natural.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Cum faci cu ciclizarea carbohidratilor?Eu ma gandeam la ceva de genul:

 

-luni si marti 50g carb inainte de sala si 50g dupa sala

-miercuri 100g inainte si 100g dupa sala

-joi,vineri si sambata idem luni si marti

-duminica cheat day 400g carbs

 

Eh,pe langa clen si t3(nu le-am incercat) e un must ceva test,tren si mai catre final un mast si winstrol :)

Test e baza asta il ei de la inceput si pana termini ciclu iar incet incepi sa bagi si tren si win ,mast la ultimele 2 sapt e de ajuns
  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator takayama
Reputație: 0

Clen ma termina pe cardio, reduce oxigenarea tesutului cardiac ;) . HGH Fragment face minuni, IGF-1 cu Insulina si alte termogenice, mai eficiente si fara afectare cardiaca :blushing2  . 

 

Nu spuneai ca nu iei nici o aspirina fara prescriptia medicului? :laugh2

Ala cred ca-i vreo 35% bf

 

 

Vezi poza de jos cu procentajele de grasime :laugh2

Test e baza asta il ei de la inceput si pana termini ciclu iar incet incepi sa bagi si tren si win ,mast la ultimele 2 sapt e de ajuns

Am inteles abordarea ta,mersi :hihat

post-123317-0-12466300-1517741018_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...