Sari la conținut

Diana - 13 Septembrie - 0768743015


kataklysm

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Bună băieți,am și eu o rugăminte v-ă rog sa postați doar lucruri adevărate. Suntem 2 fete ambele brunete. Masajul de relaxare simplu este 100 lei și durează 60 de minute. Mulțumesc !

si restul serviciilor care sunt?? In afara masajului de relaxare simplu....mai exista si altul complex????

Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Anuntul de pe publi,numai este valabil,nu se pot vedea poze!

 Am verificat și eu acum cele două link-uri, se pare că au fost dezactivate anunturile!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti

Bai zici ca sunteti nebuni sa mor eu! Este o senzatie si asta sa iti ia o bunaciune ciocanul la frecat in timp ce o admiri, daca nu ofera si altceva asta este ce atata zarva ca e scump ca nu stiu ce? Cate nu ai vazut pe strada carora le`ai fi bagat ceva bani in buzunar numai pentru o laba cum spuneti voi? Asa si ele.

Eu am fost de doua ori la Diana si am fost foarte multumit. Diana este cea cu sanii mari si niste gropite smechere, iar cealalta nu are sanii chiar atat de mari , dar este frumoasa si ea si o cheama Dana. Zici ca sunteti nebunii din coceni :))

Link spre comentariu
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti

Bună băieți,am și eu o rugăminte v-ă rog sa postați doar lucruri adevărate. Suntem 2 fete ambele brunete. Masajul de relaxare simplu este 100 lei și durează 60 de minute. Mulțumesc !

Pune detalii si despre masajul care nu este simplu :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare, 

Am vizitat-o si eu pe Diana acum ceva timp.Chiar mi-a spus ca lucreaza pe acelasi anunt cu inca o fata pentru ca seamana bla bla bla..Acum vad ca e si o blonda.

Locatia 13 Sept- Trafic Greu.

Apart.este mediocru, nu va asteptati la lux dar este curat.

Desi la telefon mi-a specificat 100 lei, in locatie a spus ca daca vreau si finalizare prin "tehnicile masajului" ma costa 150.

Pune accent pe cum te exprimi la telefon. Aviz amatorilor care propun sex.N-o sa va mai primeasca deloc.

La corp arata bine dar si aici depinde de gusturile fiecaruia, pe mine sincer nu m-a impresionat.

A inceput cu un masaj pe spate, maini, si gambe dupa care m-a intors pentru finalizarea manuala.

Nu te lasa sa o atingi deloc.Doar mana pe fund si sani. 

Toata distractia a durat cam 35 min.

O experienta nu prea placuta si nu cred ca merita 150 lei dar este parerea mea.

 

Locatie 7 

Aspect 7 

Masaj 4

 

Spor !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am sa investesc in cateva bucati de ceasuri de masa ieftine ( dar cu quartz ) de la chioscul din colt , cam 10-12 Lei bucata si am sa iau cate unul la sedintele de masaj unde damele stau rau cu zeul Cronos.

Poate asa se vor simti sa ofere 60 de minute curate , de masaj.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sa investesc in cateva bucati de ceasuri de masa ieftine ( dar cu quartz ) de la chioscul din colt , cam 10-12 Lei bucata si am sa iau cate unul la sedintele de masaj unde damele stau rau cu zeul Cronos.

Poate asa se vor simti sa ofere 60 de minute curate , de masaj.

O sa-ti ceara verificarea metrologica
Link spre comentariu
Vizitator rocco
Reputație: 0

Eu am vazut pozele pe OLX inainte sa-i gasesc topicul aici. Chiar ma gandeam sa o caut cu prima vizita la capitala fiind atras de fotografiile postate in anunt. Speram sa imi face si o muie insa daca nu presteaza, o sar.

Link spre comentariu

  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti

AM mai fost eu acum 2 saptamani , nu presteaza altceva nici in ruptul capului, masajul e ok, laba e dementiala sa moara bibi,iti maseaza prostata nu e doar masaj pe capatana, era mai ok la 100 de lei cu happy end, dar ce sa ii faci , odata la ceva timp merge pentru relaxare. Eu am fost numai la tatoasa de cateva ori, o cheama diana , iar pe cealalta o cheama dana, nu stiu care e mersul ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...