Sari la conținut

Locatii noi fete...a gasit cineva


ardofteo

Postări Recomandate

  • Oras:constanta&tulcea
  • Oras:constanta&tulcea

Salut fratilor!

Subscriu ca la Delta nu mai este nimik, poate revin la vara cand vin si turistii!

Am gasit ceva la VIBE Cafe, dar cu siguranta nu presteaza pt publicul larg, ci din placere,dar poate fi sfat daca va aflati in Tulcea si vreti sa agatati ceva.

Eu am am reusit sa dau intr-o seara 3 numere la ea, dupa care nu a mai vrut sa ne vedem si plus nu mai raspunde la nr ala de tel,

Dar fata a facut si oral si normal desi era la o prima intalnire.

Aviz amatorilor!

Link spre comentariu
Salut fratilor!

Subscriu ca la Delta nu mai este nimik, poate revin la vara cand vin si turistii!

Am gasit ceva la VIBE Cafe, dar cu siguranta nu presteaza pt publicul larg, ci din placere,dar poate fi sfat daca va aflati in Tulcea si vreti sa agatati ceva.

Eu am am reusit sa dau intr-o seara 3 numere la ea, dupa care nu a mai vrut sa ne vedem si plus nu mai raspunde la nr ala de tel,

Dar fata a facut si oral si normal desi era la o prima intalnire.

Aviz amatorilor!

 

 

 Am fost si eu la Vibe Cafe dar mi s-a parut un pic cam periculos sa te agati de fetele de acolo mai ales ca erau insotite de tot felul de "interlopi".Poate ne dai si noua mai multe detalii.Ai agatat cu bani sau ti-ai folosit sarmul din dotare?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta&tulcea
  • Oras:constanta&tulcea

Salutare!

Asta si ideea, unde sunt musculosii si fetele.

A fost si si,ideea e ca nu a vrut bani, dar i-am DAT 100 ron sa aiba bani de taxi chipurile.

Nu as aborda nici eu direct acolo,dar sunt sigur ca acolo e rost de d-re cu acvarii!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Ajung cu niste treburi personale si daca tot ajung si sunt bine primita pot ramane cateva zile,dar asta numai daca se doreste. Georgi eu am sange de dobrogeanca,am rude in toata dobrogea asa ca nui un loc strain ptr mine

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

cine stie unde gasesc apartament sau garsoniera regim hotelier in tulcea. Am cautat pe net dar nu mi-a dat nimic la cautari. As dori sa vin cateva zile la voi in oras si daca ma puteti ajuta cu link-uri cu apartamente sau garsoniere regim hotelier, as aprecia gestul vostru

Link spre comentariu
  • Oras:tulcea
  • Oras:tulcea

cine stie unde gasesc apartament sau garsoniera regim hotelier in tulcea. Am cautat pe net dar nu mi-a dat nimic la cautari. As dori sa vin cateva zile la voi in oras si daca ma puteti ajuta cu link-uri cu apartamente sau garsoniere regim hotelier, as aprecia gestul vostru

Buna Tatiana, incearca aici http://carta.ro/cazare-tulcea/spatiile-de-cazare-mike/

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...