Sari la conținut

Blonda ciocolatie - 0763728779


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

Eu aseara am trecut iar pe la ea , adica chiar imi place tipa si cum se comporta cu mine .

Dush , tigari , actiune orala , actiune si stop pe piept

Apoi a urmat alt dush si inca 2 tigari de povestit care ce-am mai facut prin viata ,statea asa in sanii goi in fata mea prin camera aproape ca mai vroiam odata !

 

Locatie : 9 , zona city mall , etay 4 din 10 .

Anal : nu

FK :nu

GFE : 9

Apa calda vine mai greu dar vine !

  • Like 4
Link spre comentariu

Eu aseara am trecut iar pe la ea , adica chiar imi place tipa si cum se comporta cu mine .

Dush , tigari , actiune orala , actiune si stop pe piept

Apoi a urmat alt dush si inca 2 tigari de povestit care ce-am mai facut prin viata ,statea asa in sanii goi in fata mea prin camera aproape ca mai vroiam odata !

 

Locatie : 9 , zona city mall , etay 4 din 10 .

Anal : nu

FK :nu

GFE : 9

Apa calda vine mai greu dar vine !

i-ti multumesc pentru recenzie si te m-ai astept !!!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

i-mi ce scuze multi imi spun ca ajung in x min si stau si astept si nu mai vin posibil ca intre tinp a ajuns alcineva

Dacă o să te ghidezi după regula primul venit, primul servit o să faci ... Păi ia gâdește-te tu puțin, îți faci programare la coafor, iar când ajungi acolo tipa îți spune că a venit între timp o altă clientă și s-a apucat de ea cam ce ar fi la gura ta ?

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Acum daca ma hotarasc eu sa ma duc, dupa ce oameni de baza ai forumului au zis sa nu, ce fac? Ma cert cu fata? Sau pocnesc 2 3 bulangii de pe forum care au venit cu recenzii bune despre fata doar ca sa o ridice?

Link spre comentariu

Salutare,astazi am avut ceva timp liber si am zis sa o mai vad pe domnisoara Dana inca o data,lucru ce sa si intamplat. In jurul pranzului pun si o sun imi raspunde stabilim de comun acord in cat timp sa ne vedem,numai sa o sun cand sunt jos. Ajung la locatia binecunoscuta o sun,ma pofteste sus. Am fost invitat la o tigare ceva barfa putin suc,dupa care la baie eu mentionez ca ea doar ce iesise din dus avea doar prosopul pe ea cand am ajuns eu. Incet neam apucat de treaba a inceput cu un oral bine executat foarte umed si atenta la zone(mai bine ca data trecuta) foarte deschisa dupa care am trecut la normal unde am schimbat vreo doua pozitii cel mai tare a fost pe la spate la marginea patului cand sa intors cu funduletul ei rotund si frumos si nu ma mai saturam de pasarica ei umeda(apropo se umezeste natural si eu zic ca ii place). La un moment dat sa intors mia scos prezervativul si am terminat oral cu finalizare pe sanii ei frumosi(stiu de prima oara nu face finalizare orala). Am mers impreuna la dus neam echipat adica eu am mai stat la o tigare putina barfa si am plecat. Am platit 100 ron . Din punctul meu de vedere am sa revin la ea cu cea mai mare placere,fata super draguta si frumusica si buna(asta este parerea mea) sincer nu stiu ce au colegii cu ea,fara a intra in polemica cu vreunul,repet este parerea mea. Dana multumesc te pup seara buna!!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,astazi am avut ceva timp liber si am zis sa o mai vad pe domnisoara Dana inca o data,lucru ce sa si intamplat. In jurul pranzului pun si o sun imi raspunde stabilim de comun acord in cat timp sa ne vedem,numai sa o sun cand sunt jos. Ajung la locatia binecunoscuta o sun,ma pofteste sus. Am fost invitat la o tigare ceva barfa putin suc,dupa care la baie eu mentionez ca ea doar ce iesise din dus avea doar prosopul pe ea cand am ajuns eu. Incet neam apucat de treaba a inceput cu un oral bine executat foarte umed si atenta la zone(mai bine ca data trecuta) foarte deschisa dupa care am trecut la normal unde am schimbat vreo doua pozitii cel mai tare a fost pe la spate la marginea patului cand sa intors cu funduletul ei rotund si frumos si nu ma mai saturam de pasarica ei umeda(apropo se umezeste natural si eu zic ca ii place). La un moment dat sa intors mia scos prezervativul si am terminat oral cu finalizare pe sanii ei frumosi(stiu de prima oara nu face finalizare orala). Am mers impreuna la dus neam echipat adica eu am mai stat la o tigare putina barfa si am plecat. Am platit 100 ron . Din punctul meu de vedere am sa revin la ea cu cea mai mare placere,fata super draguta si frumusica si buna(asta este parerea mea) sincer nu stiu ce au colegii cu ea,fara a intra in polemica cu vreunul,repet este parerea mea. Dana multumesc te pup seara buna!!!!!!!

multumesc frumos te mai astept
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...