Sari la conținut

0738587926, julia/ 0771689074,delia


guest0153

Postări Recomandate

buna seara confrati, de vreo 3 ani urmaresc forumul, cu bune si rele, a, avut mult de castigat din sfaturile voastre, 

urmaresc de mult anuntul celor 2, care e doar una de fapt, si.. nu  e o surpriza.. speram sa compenseze prin atitudine...:)) second wrong..:))

sa revin la concret,,, primul anunt delia, vizite la domiciliu, de la 200 lei, nu raspunde, anuntul 2, cam aceleasi poze, julia, la 250 /:)) raspunde, intreb, poze reale? slaba ca in anunt? mi se confirma.. ca si faptul ca silueta corespunde, confirm intalnirea.. relativ punctuala..:)) si de aici.. dezastru,,,

intamplator, suficient de horny si .. de aburi de bere o invit sus.. recunoaste ca e proprietara ambelor anunturi,... dar pe julia fiind mai scumpa.. are mai multe solicitari... 

e .. difirma... aproape fara dinti in fata..:)) ma gandesc.. stirbele sug mai bine.. ce tampit...

merge la baie... se.. pisa de fata cu mine.. zic.. uau.. ce dezinhibata... alta greseala..:)

nici un gand sa se spele dupa.. trage de mine sa mergem catre dormitor, se dezbraca.. , mai putin sutien, ca cica are sani lasati, nu ma lasa nici sa ma joc cu.. maimuta, nici vorba de lins..:)) ca nu i place... si dupa 3 min.. incepe sa me certe.. ca trece timpul si nu ma intaresc si nu se poate infige in palos sa mi-o traga, ca e pe bani timpul ei.. ca nu are de gand sa suga pana cand o sa ma termin eu.., ma rog,,.. suficient de bou sa o dau pur si simplu afara fara sa ii cer inapoi banii pe care mi i-am dat dupa ce s-a urinat de fata cu mine, pana sa ajungem in  dormitor. 

i-am spus ca o sa o pun pe site experienta cu ea, s-a cam strambat.. dar nu cred ca era convinsa ca am sa o fac..

 

concluzie? ..

 

mergeti pe centiura.. la 50 lei, aveti mai mult decat am avut eu la 250..:))

macar finalizati... dar o sa i-o coc.. promoit.. si sper.. sa va ajute pe restu.. sa nu suferiti la fel.. dupa bani.. si orgasm... 

spor si.. noroc la cei care nu prind o anda, tania, alexandra.. mai insistati... merita..

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

simplu ca am intraznit sa intreb daca e neprotejat oralu

tembel

mia zis ca daca coboram din masina imi rupe capu

nu inteleg daca nu le place jobul , sa nu il faca 

pai tu nu erai acasa? nu ai chemat-o acasa? doar nu ti-a sunat pestele la usa ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...