Sari la conținut

pitica Ruby - 0767524350


Postări Recomandate

Gasit anuntul pe Publi24,sunat si vizitat. Apartamentul este in bloc turn comunist - zona Orizont langa pod .Activeaza impreuna cu o colega  Alina (tot pe Publi are anunt) dar este de etnie.Servicii : oral N si normal P. Ruby este miniona - constitutie asemanatoare cu a Sofiei dar se uita cam in parti (ca Basescu).Inceput cu oral ,binisor executat ,fara graba si fara atentie la bilute dupa care am trecut la normal P ,unde am schimbat cateva pozitiii si am finalizat.Ambele au aspect de centura .Nu merita de revenit ,doar daca vrei sa te descarci dimineata cand multe din fatuci nu au inceput programul.Pret:100 lei cam 25 min

-locatie -8

-aspect Ruby - 6

-oral -7

-normal - 7

-igiena -9

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna, ce inseamna pitica?

 

 

Gasit anuntul pe Publi24,sunat si vizitat. Apartamentul este in bloc turn comunist - zona Orizont langa pod .Activeaza impreuna cu o colega  Alina (tot pe Publi are anunt) dar este de etnie.Servicii : oral N si normal P. Ruby este miniona - constitutie asemanatoare cu a Sofiei dar se uita cam in parti (ca Basescu).Inceput cu oral ,binisor executat ,fara graba si fara atentie la bilute dupa care am trecut la normal P ,unde am schimbat cateva pozitiii si am finalizat.Ambele au aspect de centura .Nu merita de revenit ,doar daca vrei sa te descarci dimineata cand multe din fatuci nu au inceput programul.Pret:100 lei cam 25 min

-locatie -8

-aspect Ruby - 6

-oral -7

-normal - 7

-igiena -9

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...