Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

Două bruneta la service-ul auto de la bariera Leroy Merlin stăteau polițaii de vorbă cu ele alte 2 la sensul din dreapta unde-i abandonat BMW un taximetrist coborâse să stea de vorbă cu ele. Altă mașină abandonată......

post-196341-0-88645400-1527711751_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Acum 2 săptămâni eram cu un tovarăș pe la Portofino. Bruneta și-a tras colegă una țâțoasă care în ianuarie mă luase cu "hai iubire mă luase de subraț..." Colega ei venise însoțită de un țigan(peștele) mai devreme intra-se la boscheți cu unul. După câteva minute vine un cuplu băuți & fumați cred el italian ea nu știu. Italianul îi cere o țigare tovarășului,dar al naibii cu mine n-a dat noroc nici la plecare. Iubita lui în schimb a făcut asta și la plecare o brunetă frumușică, rujată studentă ne-a explicat că este la facultate & barmaniță și locuiesc vis a vis de campus :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ma poate sfatui careva cu vreun hotel mai ferit si accesibil ca pret?? ...pentru un futai doua...

Pe alese http://nimfomane.com/forum/topic/10426-hoteluripensiuni-pentru-outcall/

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

La iesire din Ovidiu spre kogalniceanu 2 bucati,una pe stanga,langa lanul de floarea soarelui,merge o muie sau un futai in floarea soarelui,pe partea cealalta era una in mers,imbracata in pantaloni scurti de blugi si cu ochelari de soare

Da da...era unu cu un logan si ii tot arata ceva tipei cu blugi scurti. Parca ii arata ca are pană 😂😂😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Da da...era unu cu un logan si ii tot arata ceva tipei cu blugi scurti. Parca ii arata ca are pană 😂😂😂😂

daca e vb de un logan alb,d-ala break,afla ca Eu am vazut loganul tras pe marginea campului,dar nu am idee ce se intampla :))
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Da da...era unu cu un logan si ii tot arata ceva tipei cu blugi scurti. Parca ii arata ca are pană 😂😂😂😂

daca e vb de un logan alb,d-ala break,afla ca Eu am vazut loganul tras pe marginea campului,dar nu am idee ce se intampla :))
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

A apărut o brunetă sexy la bariera Leroy Merlin o suge ca o actriță XXX a fost un tovarăș. Acum ceva timp 2 brunete în curba de la sensul bl.Aurel Vlaicu lângă service-ul auto mă oprește una: hey băiatul am stat puțin la taclale cu ea....după ceva timp merge cu colega & 2 domni în parcarea de la cimitir :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu aseara am ajuns la Constanta chiar cand ploua cristi bug, si nu am vazut nici-una. Am fost la meciul Viitorul-Vitesse la stadionul lui Hagi in Ovidiu si am intrat in Constanta pe la Aurel Vlaicu, am trecut pe la Leroy Merlin, nimic absolut.

 

In general la care interval de ore sunt fetele pe strada?

Link spre comentariu

Eu aseara am ajuns la Constanta chiar cand ploua cristi bug, si nu am vazut nici-una. Am fost la meciul Viitorul-Vitesse la stadionul lui Hagi in Ovidiu si am intrat in Constanta pe la Aurel Vlaicu, am trecut pe la Leroy Merlin, nimic absolut. Bariera la Leroy Merlin nu mai este corect? Am cautat dar am gasit doar locul unde a fost o bariera.

 

In general la care interval de ore sunt fetele pe strada?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...