Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu conteaza ca oricum prefer fete cu locatie din cauza igienii, mai ales ca cere la fel.

 

ieseai si tu la turo offroad sa patezi tot logo-ul firmei si mergea sa te opresti :D :D

 

Alea 2 de la pod de la eforie stau seara in cta la petromul de la mercedes,ai blonda este cea pe care o cauta multa lume,ca e buna rau ...si cealalta bruneta sta mai mereu cu ea acolo...e buna si ea ...
Intre tuzla si costinesti au aparut vineri 3 pustoaice bune rau ,pe langa aeroport pe acolo...fiind cu masina de firma nu am putut sa le caut de carii

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Inainte de podul de la Agigea cum iesi din rond care duce spre lumina, primul popas una bunicică de etnie,nu am oprit ca ma grăbeam in jur de 12.00. Pe drumul vechi la vapor iar o duduie de etnie urâtă stătea la umbră înaintea de iesirea pe autostrada,tot asa am vrut sa opresc dar nu era pt mine. Succes

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Azi am avut parte de o intamplare putin ciudata. Acum cateva saptamani, am vazut o pustoaica relativ frumusica si care arata bine la corp in localitatea Mihai Viteazu, la drumul national. Pentru ca am fost oprit vreo 30 de minute in zona, am vazut cum aceasta a coborat si urcat din vreo doua masini. Pentru ca nu eram singur la momentul respectiv, am hotarat sa o vizitez azi. Am oprit langa ea, dar aceasta mi-a zis ca nu presteaza, ceea ce mi s-a parut foarte ciudat. Pur si simplu statea acolo, imbracata extrem de provocator. Am revenit in 45 de minute sa vad daca o mai gasesc si surpriza mea a fost ca inca se mai afla la locul cu pricina. 

Stie cineva mai multe detalii legate de ea? Sunt aproape sigur ca nu sta degeaba la strada, insa probabil i-am parut suspect.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Totodata nu vreau sa uit sa mentionez revelatia verii in ceea ce priveste fetele de la strada. Imediat dupa iesirea din oras inspre Lazu, la al doilea refugiu, puteti gasi in timpul zilei o fata extrem de frumoasa la fata si care arata demential la corp. Inalta, creata, creola, cu niste ochi mari, expresivi si albastri. Despre servicii fata practica oral si normal. Comportamentul este unul foarte placut si sunt convins ca daca ar face trecerea catre un apartament, ar fi una dintre cele mai vizitate fete din Constanta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Azi am avut parte de o intamplare putin ciudata. Acum cateva saptamani, am vazut o pustoaica relativ frumusica si care arata bine la corp in localitatea Mihai Viteazu, la drumul national. Pentru ca am fost oprit vreo 30 de minute in zona, am vazut cum aceasta a coborat si urcat din vreo doua masini. Pentru ca nu eram singur la momentul respectiv, am hotarat sa o vizitez azi. Am oprit langa ea, dar aceasta mi-a zis ca nu presteaza, ceea ce mi s-a parut foarte ciudat. Pur si simplu statea acolo, imbracata extrem de provocator. Am revenit in 45 de minute sa vad daca o mai gasesc si surpriza mea a fost ca inca se mai afla la locul cu pricina.

Stie cineva mai multe detalii legate de ea? Sunt aproape sigur ca nu sta degeaba la strada, insa probabil i-am parut suspect.

Cam departe Mihai Viteazu!
Link spre comentariu

Este una la cumpana , dupa sens 30 de metri pe partea stanga este bronzata inalta si durdululie puțin ! De aratat arata bn la minijup ! Mereu o vad de la 7 seara , am vrut aatazi la 22 sa ma duc si nu mai era acolo... a mai fost cineva pe la ia , pe la iesire sin ct la sens , o stie cnv ?

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Daca ai un cont cu minim 5 zerouri e bine altfel stai pe coada ta

Cineva mi-a zis ca la Nuba este suficient 300 de lei pt o ora la locatia mea. Tu ce tarife cunosti sau alte detalii despre Nuba si Boa?

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cineva mi-a zis ca la Nuba este suficient 300 de lei pt o ora la locatia mea. Tu ce tarife cunosti sau alte detalii despre Nuba si Boa?

cine ti-a zis,a glumit boss!..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Azi 10.30-11.00 era o tipa in body negru pe varianta ovidiu, frumusica, de  etnie sau bronzata accentuat!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...