Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

Vis a vis de Campus Ovidius o șatenă mai sus la sensul giratoriu o blondă cu o brunetă. Vis a vis de hotel Austin o roșcată și coborâse din taxi o brunetă în blugi & geacă de piele. La reprezentanța Mercedes 3 domnișoare la benzinăria Petrom o blondă,iar la Kaufland de la Vivo o șatenă. La Casa Shutu o blondă micuță coborâse din mașina unui băcăuan,iar mai târziu stătea de vorbă cu un tinerel la portbagaj dar cred că nu s-au înțeles la bani. La barieră Leroy Merlin 3 domnișoare și la Jumbo 2.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vis a vis de Campus Ovidius o șatenă mai sus la sensul giratoriu o blondă cu o brunetă. Vis a vis de hotel Austin o roșcată și coborâse din taxi o brunetă în blugi & geacă de piele. La reprezentanța Mercedes 3 domnișoare la benzinăria Petrom o blondă,iar la Kaufland de la Vivo o șatenă. La Casa Shutu o blondă micuță coborâse din mașina unui băcăuan,iar mai târziu stătea de vorbă cu un tinerel la portbagaj dar cred că nu s-au înțeles la bani. La barieră Leroy Merlin 3 domnișoare și la Jumbo 2.

Multe din ele sunt si cu anunt pe Publi.

Majoritatea din cuiburile de evitat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare colegi.

In decursul zilei de ieri, am vazut o fata destul de tanara langa Tonis, pe drumul ce duce spre terenul de fotbal.

Ca si preturi avea 50 lei pentru una rapida, am zis ok si am mers undeva dupa terenul sintetic.

Ca si prestatie, vreau sa spun ca este dezastru, se foloseste mult de mana si are destule momente cand simti dintii (chiar daca i-am atras atentia pe chestia asta). Dupa spusele ei, face asta de aproximativ o luna si se da incepatoare.

Pentru a o putea recunoaste si totodata evita, este undeva la 1.65 - 1.70, satena. Ieri era imbracata cu o pereche de blugi si o geaca de piele neagra.

Spor la ciocane.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Pensionarule îți era dor de mine am auzit că ai fost client al blondei de la Vivo

Pai...cand esti client fidel afli diverse informatii :)) vezi ca daca mergi de mai multe ori primesti bonus, o amenda...o boala...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

cat este amenda?

 

Pai...cand esti client fidel afli diverse informatii :)) vezi ca daca mergi de mai multe ori primesti bonus, o amenda...o boala...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...