Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

Vizitator valjean
Reputație: 0

Decat la strada o suni pe Mirela de la billa(fosta) mai sus de far si cu 50 de lei te rezolva de toti bani 0731541089,tot acolo e si una Laura acelasi pret aceleasi servicii 0763369096

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

tipa nu are tonă pe la Cet, zona service Sidor ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

NU,are apartament la parter in blocul in care mai activeaza inca 4 fete cel de pe  bulevard 1 mai vechi,peste drum de blocul Mirelei,toate fetele care au in anunt zona far activeaza de fapt in blocul ala,e una blonduta ,matura chiar super de treaba si frumusica pe deasupra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

NU,are apartament la parter in blocul in care mai activeaza inca 4 fete cel de pe  bulevard 1 mai vechi,peste drum de blocul Mirelei,toate fetele care au in anunt zona far activeaza de fapt in blocul ala,e una blonduta ,matura chiar super de treaba si frumusica pe deasupra

 

salut valjean

 

frate in care bloc sunt 4 fete ?

 

https://i.imgur.com/dHxpihl.png

 

am pus litere la misto nu stiu cum le zice la blocuri defapt

 

se poate o lista cu alea 4? :D

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

salut valjean

 

frate in care bloc sunt 4 fete ?

 

https://i.imgur.com/dHxpihl.png

 

am pus litere la misto nu stiu cum le zice la blocuri defapt

 

se poate o lista cu alea 4? :D

ultimul bloc de pe stanga inainte de strada plopilor,acolo sta laura la parter mai era o blonda frumusica la etajul doi,si ea mi-a spus ca a ales gresit locatia ca in bloc mai sint 4 fete,mai mult nu stiu

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aseară având ceva treaba pe Aurel Vlaicu, am văzut ceva căprioare. 

Am găsit o căprioară drăguță între Penny și sensul giratoriu. O bruneta, aproape de 30 ani, cere 50 RON pentru oral fără finalizare orala. 

Merge și la apartament, 300 RON/ora. 

Ciocane tari! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
22 hours ago, ssimeon said:

Pai multe au "descoperit" apartamentul... si presteaza "la locatie"!

Presteaza si 'colo si 'colo. Doar nu or sta degeaba pana la  ora 19'00 sa iasa pe traseu. Se gasesc si pe publi24. Majoritatea țepare.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
2 hours ago, cristi bug said:

Domnul g2br13l o cunoașteți pe ursoaica tanti Amelia & nea Corsar ?

Pe tanti Amelia am avut plăcerea sa o cunosc personal la începutul carierei ei. Când stătea la blocurile fata în fata cu cimitirul ( Aurel Vlaicu). De asemenea am avut și multe discuții contradictorii la un anumit moment dat, când, au apărut niște disfuncționalități ale modului ei de prezentare în fata clienților. 

Pe dl Corsar din păcate pt mine, nu am apucat sa îl cunosc face to face, deși țineam legătură și altfel decât prin intermediul site-ului. Dar viata mea a luat un anumit curs și nu am mai comunicat. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
On 12/4/2020 at 6:12 PM, Guest valjean said:

ultimul bloc de pe stanga inainte de strada plopilor,acolo sta laura la parter mai era o blonda frumusica la etajul doi,si ea mi-a spus ca a ales gresit locatia ca in bloc mai sint 4 fete,mai mult nu stiu

Salut, ai cumva nr de telefon al blondei de la etajul 2? sau cum dam de ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare, colegi!

De 1 saptamana am venit din Ploiesti in orasul vostru cu jobul.

Fiind cu munca nu prea am avut timp sa merg in cercetare, dar aseara am zis sa fac cateva cumparaturi, stau si aproape de Viva sau Vivo cum se cheama😂😂si dupa sa merg pe celebrul Aurel Vlaicu...asa ceva n am vazut la mine in oras😂😂stateau fetele din 50 in 50 metri, parcari, colt de strada, unde apucau😂😂

O bruneta dupa Petrom buna rau sani, cur 50OP, 70 NP, 80 ON cu CIM 100 combinat, trebuie sa o incerc neaparat...stiti ceva de ea?

Zic sa mai colind am fost si pe la apartamente preturi 100-150 nu mi a placut ce am gasit, zic sa ma intorc pe Aurel Vlaicu sa merg inapoi spre Viva si dupa Taverna la penny (sper sa nu gresesc) o bruneta buna, n am tinut cont de linie continua nimic😂😂

Frumusica, stie meserie 50ON cu CIM, mana la oo, supt apasat, fara tente de deep, a fost foarte ok.

 

Urmeaza sa merg si la apartament poate gasesc poze reale si care sa semene cu realitatea😂

 

Imi poate recomanda cineva unde mananc o pizza buna in oras?

 

Duminica frumoasa!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 7 minute, laur001 a spus:

imi poate recomanda cineva unde mananc o pizza buna in oras?

Pentru mancare citeste si aici

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România

Am văzut 2 fete destul de draguțe până în sensul giratoriu de la Eforie Nord cum vii de la Agigea, până în podul care duce spre port poarta 14, aveți idee orele la care activează?

Link spre comentariu
37 minutes ago, Knowing said:

Am văzut 2 fete destul de draguțe până în sensul giratoriu de la Eforie Nord cum vii de la Agigea, până în podul care duce spre port poarta 14, aveți idee orele la care activează?

De obicei de pe la 10 pana pe la orele 16. Acum vezi și tu, ca nu au un program fix. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...