Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

19 hours ago, bluegrana said:

Ps. Capra aia de la cumpana de la giratoriu nu trebuie iertata. Daca avem colegi care sunt prin zona n ar fi rau sa ne spuna la ce ore este dispo, preturi, si chiar un nr de tel n ar fi rau.

Salut, o vad seara când plec din Constanța, între 17-18 este acolo, 4-5 zile din 7. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Cînd este frumos afară este de la 10.30 pînă la 16.00,o văd aproape zilnic(fac naveta la constanța),nu am oprit că-i poziția nașpa și nu știu cine este în spate.Dar zilele astea o să mă risc și revin cu o recenzie.

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, temelie said:

Salut, o vad seara când plec din Constanța, între 17-18 este acolo, 4-5 zile din 7. 

 

1 hour ago, alo74 said:

Cînd este frumos afară este de la 10.30 pînă la 16.00,o văd aproape zilnic(fac naveta la constanța),nu am oprit că-i poziția nașpa și nu știu cine este în spate.Dar zilele astea o să mă risc și revin cu o recenzie.

10x for info... eu am avut traseu pe acolo cu ceva vreme in urma si o vedeam mereu intre orele 14-16, cand treceam eu pe acolo. In urma cu o saptamana am trecut iarasi pe acolo si am vazut o.

Din punctul meu de vedere e o fata de palmares... mai ales ptr cei ce prefera fetele inalte, skini.

Link spre comentariu
23 minutes ago, bluegrana said:

Nu plateste chiria la apartament asa de mult, da plateste amenzi... mare combinatie 😂

 

Nu plătește amenzi..... asta combinație. 

Pestele nu vrea sa investească nici un ban în ele. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu va hazardati pt ca orice este "la strada" intre anumite ore , in celalalt timp pana la 24 ore sigur nu dorm. Produc ceva, cumva. Sa fim seriosi. Cine si-ar permite sa stea la strada 5 ore pt cativa clienti de 2-300 lei?? Si asta daca nu ploua ....

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România

Fata inaltă de după sensul giratoriu de la Cumpăna pe sensul de mers spre Agigea este doar de zi cu tarif 70 oral și 100 combinat protejat, am ars-o anul trecut, iar la ieșire din Constanța spre Valu', în fața la reprezentanța Man, sunt două domnișoare, una mai înaltă mai cu forme, și alta de 18 ani, micuță și sexy în draci, pe cea micuță n-am iertat-o acum 2 săptămâni, tarif 70 oral și 100 combinat, protejat😌

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

pe aia de la Agigea as arde o si eu, daca merge cineva sa i ia si interviul poate presteaza si la apartament si sa lase un nt de tel daca e cazul...ca e cam ca pula pozitionata acolo in mijlocul traficului si e cam riscant ce i drept

Link spre comentariu
21 hours ago, playmaker said:

Nu va hazardati pt ca orice este "la strada" intre anumite ore , in celalalt timp pana la 24 ore sigur nu dorm. Produc ceva, cumva. Sa fim seriosi. Cine si-ar permite sa stea la strada 5 ore pt cativa clienti de 2-300 lei?? Si asta daca nu ploua ....

Ne spune cineva mai sus ca are tarif 100 combinat. Pai aia in 30 min  face lejer banii pe care zici tu ca i face intr o zi intreaga... adica 2-300 lei. In cinci ore zic eu ca face lejer 1000 lei... adica 200ron/ora... maine ii fac o vizita Ps: sper s o gasesc.

Link spre comentariu
21 hours ago, Knowing said:

Fata inaltă de după sensul giratoriu de la Cumpăna pe sensul de mers spre Agigea este doar de zi cu tarif 70 oral și 100 combinat protejat, am ars-o anul trecut, iar la ieșire din Constanța spre Valu', în fața la reprezentanța Man, sunt două domnișoare, una mai înaltă mai cu forme, și alta de 18 ani, micuță și sexy în draci, pe cea micuță n-am iertat-o acum 2 săptămâni, tarif 70 oral și 100 combinat, protejat😌

Good work... ma refer la info...  ca nu ma intereseaza pe mine ce ai parlit tu acum 2 saptamani😁😁😁

Link spre comentariu

Am trecut si eu pe la fata de la giratoriul de la cumpana... 70 normal/100 combinat.

Ptr doritorii de fete skini eu zic ca se merita. E inalta, slaba si foarte draguta. Pacat ca nu lucreaza un pic fundu la sala ca ar fi fost mondiala. Neducandu se la sala, fesierii sunt cam lasati... da asta e.

Ca nota merita cu siguranta un 7 din 10.

  • Like 2
Link spre comentariu
35 minutes ago, bluegrana said:

Am trecut si eu pe la fata de la giratoriul de la cumpana... 70 normal/100 combinat.

Ptr doritorii de fete skini eu zic ca se merita. E inalta, slaba si foarte draguta. Pacat ca nu lucreaza un pic fundu la sala ca ar fi fost mondiala. Neducandu se la sala, fesierii sunt cam lasati... da asta e.

Ca nota merita cu siguranta un 7 din 10.

Eu nu ți-aș recomanda-o. Zona e prea periculoasa. Miram-as ca fata/fetele din zona sa nu fie pe felie cu politia. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
13 minutes ago, g2br13l said:

Eu nu ți-aș recomanda-o. Zona e prea periculoasa. Miram-as ca fata/fetele din zona sa nu fie pe felie cu politia. 

Peste tot e lafel zic eu... eu pe fata asta o vedeam zi de zi in urma cu ceva timp. Daca si ar fi luat vreo 10-20-30 de amenzi (fiind zilnic acolo cam asta ar trebui sa fie nr. de amenzi) s ar fi lasat de meserie... si asta este valabil ptr toate fetele care practica meseria asta.

Ps.E clar ca sunt toate mana n mana cu politia.

Inca 1 Ps. N am vazut niciodata nici o masina de politie oprita acolo vreodata... pe ea am vazut o poate si de 30 de ori (in perioada cand treceam cam o data la 3 zile pe acolo)

Link spre comentariu
38 minutes ago, bluegrana said:

Peste tot e lafel zic eu... eu pe fata asta o vedeam zi de zi in urma cu ceva timp. Daca si ar fi luat vreo 10-20-30 de amenzi (fiind zilnic acolo cam asta ar trebui sa fie nr. de amenzi) s ar fi lasat de meserie... si asta este valabil ptr toate fetele care practica meseria asta.

Ps.E clar ca sunt toate mana n mana cu politia.

Inca 1 Ps. N am vazut niciodata nici o masina de politie oprita acolo vreodata... pe ea am vazut o poate si de 30 de ori (in perioada cand treceam cam o data la 3 zile pe acolo)

Greșit. Total greșit. Amenzi își iau toate, nu numai ea. Nivelul amenzilor este de peste 10000 de euro garantat. Și ele sint pe baricade in continuare. Cat despre mașina de politie....  pai ai opri dacă ai vedea mașina.? 

Tu faci cum crezi, eu doar am încercat sa te sfătuiesc un pic. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

baa cata rautate pe voi... fata pierduse si ea piercingul intim si ei o ajutau cu cautarea in boscheti!!

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, g2br13l a spus:

Greșit. Total greșit. Amenzi își iau toate, nu numai ea. Nivelul amenzilor este de peste 10000 de euro garantat. Și ele sint pe baricade in continuare. Cat despre mașina de politie....  pai ai opri dacă ai vedea mașina.? 

Tu faci cum crezi, eu doar am încercat sa te sfătuiesc un pic. 

Dute ma in pula mea de latrau, ce sfatuiesti tu? Crezi ca se uita cineva in gura ta? Stii si cuantumul amenzilor, tu stii tot, esti de neinlocuit, dar nu si de neinjurat. Sugi pula !

  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare colegi.

Am vazut ca se mentionase de o tipa mica de inaltime si imbracata sexy (si pe tocuri), in fata reprezentatei Iveco (Man whatever), la iesirea din Constanta spre Valu' pe dreapta, pana in urcarea pe autostrada.

Am interactionat cu ea acum doua zile in jurul orei 14:30.

Oral protejat (nu face neprotejat, nici eu nu as alege neprotejat dar in fine) - 50 lei;

Locatie: intors pe autostrada, mers spre Constanta, inainte de vaporas facut dreapta si mers tot inainte, in capat facut stanga si mers inainte (sunt niste ramasite metalice destul de mari);

Actiune: calitate ok, nu foloseste mana (precum fac altele ce isi fac treaba pe strada)

Nota: 9 (ii acord 9 pentru ca are ca turn off faptul ca la inceput, inainte sa inceapa actiunea, iti impune conditiile ei adica fara sa o atingi pe cap sau par, fara sa ii pui mana la pasa). Pentru cei care pot sa treaca peste asta, actiunea in sine este ok.

Zice ca are 18 ani, tind sa cred ca are mai putin. Cand am dus-o inapoi, mai venise o colega de-a ei putin mai corpolenta si cu ciorapi plasa.

Am vazut-o si pe cea de pe drumul dintre Constanta spre Lazu inalta, skinny si creata, ca si preturi 70 lei ("una din ele", exprimarea ei) si 100 lei combinat.

Nu am ramas pentru ca eram pe fuga, maybe next time. 

Spor la ciocane!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
15 hours ago, bandarabbas said:

Dute ma in pula mea de latrau, ce sfatuiesti tu? Crezi ca se uita cineva in gura ta? Stii si cuantumul amenzilor, tu stii tot, esti de neinlocuit, dar nu si de neinjurat. Sugi pula !

Maimuta cand se urca n copac si da de banane...

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...