Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

La 04.07.2021 la 11:51, g2br13l a spus:

 

Văzusem în CT una la vreo 30-40 ani  brunetă  cu tatuaje pe pulpe cam 1,60 înălțime skiny  . Dar  nu prea am mai văzut-o  de ceva timp  . Dacă a observat cineva o doamnă de genul  aștept un răspuns că tare aș încercao

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, readss14 said:

Văzusem în CT una la vreo 30-40 ani  brunetă  cu tatuaje pe pulpe cam 1,60 înălțime skiny  . Dar  nu prea am mai văzut-o  de ceva timp  . Dacă a observat cineva o doamnă de genul  aștept un răspuns că tare aș încercao

Foarte exact reperul "in CT".  

Cred ca ai vrut sa zici in zona Parc Tomis 2 - Doraly - CityPark Mall - Energia. Pe acolo pe aproape, nu?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 37 minute, g2br13l a spus:

Nu-mi spune ca nu cunoști celebrele cuiburi dintre Costinești și 23 August. Sint vreo 4 cuiburi care se inactiveaza și se activează regulat. 

Aha alea le știu dar  nu prea le prind . Fiind la muncă

 

Acum 45 minute, playmaker a spus:

Foarte exact reperul "in CT".  

Cred ca ai vrut sa zici in zona Parc Tomis 2 - Doraly - CityPark Mall - Energia. Pe acolo pe aproape, nu?

Prin zona Cireșilor.  Dar doamna era la șosea

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 15.07.2021 la 23:49, benzema09 a spus:

Deși nu practic sportul asta, cred că cea mai frumoasă fată am văzut-o la ieșirea din Constanță spre Valu lui Traian lângă Direcția Silvică Constanța.

la ce ora?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare colegi. 
Daca mai sus se discuta despre tipa mica de inaltime, skinny si care mai mereu e pe tocuri de la reprezentanta Iveco (Man whatever) de la iesirea din oras catre Valu’ si urcarea pe autostrada, am incercat-o eu si am facut si o recenzie pe topic aici cu cateva pagini in urma. 
Daca se discuta despre colega ei, pe ea nu am incercat-o si nu stiu prea multe despre ea (colega ei era mai corpolenta). 
Spor la ciocane!

Link spre comentariu
1 hour ago, domnul-x said:

Salutare colegi. 
Daca mai sus se discuta despre tipa mica de inaltime, skinny si care mai mereu e pe tocuri de la reprezentanta Iveco (Man whatever) de la iesirea din oras catre Valu’ si urcarea pe autostrada, am incercat-o eu si am facut si o recenzie pe topic aici cu cateva pagini in urma. 
Daca se discuta despre colega ei, pe ea nu am incercat-o si nu stiu prea multe despre ea (colega ei era mai corpolenta). 
Spor la ciocane!

Este vorba despre una din cele doua. Eu mărturisesc ca n-am fost atent la ele, ca să îmi pot da cu părerea despre cât de frumoase sint, din cauza poziționării, întru-cât acolo e zona unde bagi viteza fericit ca ai scăpat de mersul cu a întâia, a doua.  Dar pot spune cu siguranță, ca sint la datorie aproape zilnic. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
51 minutes ago, bluegrana said:

Frecvent intre 14 si 18 sa zicem.

Credca le am vazut si pe la 9 jmate dimineata... n ai cum sa le ratezi, desi eu m am dus odata, am stat vreo 15 min... si am plecat pana la urma

Azi era tipa cu ochelari. Frumușică. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut confrati futaciosi. Știți cumva dacă tipa aia mica, skinny și cu ochelari de pe Vlaicu lângă reprezentanta Honda /Mercedes, s a relocat in alta zona? 

Merci. 

Link spre comentariu

Azi trecut pe la Lazu. Pe sensul spre Constanța aceleași doua fete care pana nu de mult împărțeau sensurile de mers. Acum erau amândouă. Datorita inghesuileii de mașini am avut timp sa le studiez. Din păcate s-au perimat amândouă. Arse de soare, boite mult prea strident, cea slabanoaga, mult prea slabanoaga ( posibil de la tras pe nas), privire rătăcită, îmbrăcate foarte prost. Murdare! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 20.07.2021 la 19:19, g2br13l a spus:

Azi trecut pe la Lazu. Pe sensul spre Constanța aceleași doua fete care pana nu de mult împărțeau sensurile de mers. Acum erau amândouă. Datorita inghesuileii de mașini am avut timp sa le studiez. Din păcate s-au perimat amândouă. Arse de soare, boite mult prea strident, cea slabanoaga, mult prea slabanoaga ( posibil de la tras pe nas), privire rătăcită, îmbrăcate foarte prost. Murdare! 

Mereu îi dau claxon lu' aia înaltă când trec pe acolo, pare vie că întoarce capul... 🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu

1 minute ago, mduta35 said:

Mereu îi dau claxon lu' aia înaltă când trec pe acolo, pare vie că întoarce capul... 🤭

Normal ca pare vie când aude claxonul, ca doar e ca la sindromul Pavlov. Când auzi claxonat îți vine chef sa sugi o pla. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...