Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

11 minutes ago, playmaker said:

Ieri pe varianta Ovidiu, directie spre targul de legume, pe partea stanga (langa o parcare de tiruri sau ce plm e acolo) era o bruneta bulanoasa (nu grasa). Nu arata rau, ci normal.

Nu, nu. Și acolo este politie zilnic. E posibil sa fie mana în mana cu ei.  Politia sta ascunsa la cantina de la Auto Haus Tudor. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
58 minutes ago, g2br13l said:

Nu, nu. Și acolo este politie zilnic. E posibil sa fie mana în mana cu ei.  Politia sta ascunsa la cantina de la Auto Haus Tudor. 

Nu nu. Asta era cum vii dinspre Constanta, inainte de Targul de legume, pe stanga. Este ceva facut acolo, parcare plm, cu gard.

Link spre comentariu
17 minutes ago, playmaker said:

Nu nu. Asta era cum vii dinspre Constanta, inainte de Targul de legume, pe stanga. Este ceva facut acolo, parcare plm, cu gard.

Stiu locul deoarece trec de 3,4 ori pe săptămână pe acolo în drum spre Poiana. Câteodată stau și fete de la Jumbo acolo. Câteodată vine o tipa care n-are treaba cu mimozelw de la Jumbo. Cred ca tu vorbești despre asta din urma. Dar, ca și loc nu e ok. Acum fiecare face ce vrea. Eu doar am tras un semnal de alarma. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Just now, g2br13l said:

Stiu locul deoarece trec de 3,4 ori pe săptămână pe acolo în drum spre Poiana. Câteodată stau și fete de la Jumbo acolo. Câteodată vine o tipa care n-are treaba cu mimozelw de la Jumbo. Cred ca tu vorbești despre asta din urma. Dar, ca și loc nu e ok. Acum fiecare face ce vrea. Eu doar am tras un semnal de alarma. 

Pai stiu ca Auto Haus Tudor este aproape de Ovidiu. De aia am zis ca sa nu incurcam borcanele. Nici eu nu mai opresc de mult timp la strada. Nu mai imi trebe'. 

  • Like 1
Link spre comentariu
7 minutes ago, playmaker said:

Pai stiu ca Auto Haus Tudor este aproape de Ovidiu. De aia am zis ca sa nu incurcam borcanele. Nici eu nu mai opresc de mult timp la strada. Nu mai imi trebe'. 

Ei stau acolo întru-cât mai e un loc înspre Ovidiu unde mai stau fete. Este o curbă înainte de Academia Hagi. Și acolo e ca un fel de parcare, ca să ii, ic asa. Iar ăștia stau la mijloc cum ar veni. Plus ca stand la auto Haus nu li se vede mașină ca întrarea la cantina nu este la drum. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 ore, harneala a spus:

Cabrones pescareste bine e la concurenta cu Talibanul. A mai bagat ceva fete pe piata si profita de plecarea altora spre locuri mai calde.

Si pe tine te-am deranjat din business?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 ore, navrom a spus:

@cabrones a cazut la pace cu @talibanul. I-a cedat fetele tribalului si s-a retras sa culeaga alta plevusca. In plus si-au impartit si zonele de influenta.

Ba ejt nebun...asa repede s-a dus vorba 🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu

Este la eforie la Roro o fata tinerica șatenă , ochi albastri sau verzi are clienții cacalau , am fost in trecere pana la eforie si cand o vad ! Asteptau 2 masini la pizda ei am zis sa o astept si eu sa o intreb de tarife macar , ce vorbești ma in 40 de minite 5 clienți toti hodorogi 50+ a rezolvat , hai sa va spun cu ultimul , eu eram parcat langa un copac si la 6 metri de copac este drumul unde isi bagau masinile clienti , cum stateam eu in masina am auzit haide pune mana pe ceva pe fund pe tate iti este rusine 🤣 cand ies mancațias din masina ma dau dupa copac ia statea in dreptul masini spre capota erau afara amandoi îi facea muie la mos si mosul prin blugi îi baga mana la pizda 🤣 dupa vad ca se pune capra cu mainile pe capota și o umfla mosu ia dat asa 1 minut și la terminat 🤣 ce îi spunea fata lasate putin mai jos si dai mai tare ca asa nu simti nimik , imagineazați ca faci cu nevastata ! 🤣 Era pe caterinca fata , gandea pozitiv ! Dupa ce la terminat am claxonato eu , am vb cu ia 50 oral 70 normal 150 2 numere , am spus pas ! Deaja trecuse o ora si trebuia sa ajung la destinație 😀 , me-a spus ca mai vine cu o bruneta , pe viitor am sa o testez , arata bine fata !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
6 hours ago, balan1992 said:

Este la eforie la Roro o fata tinerica șatenă , ochi albastri sau verzi are clienții cacalau , am fost in trecere pana la eforie si cand o vad ! Asteptau 2 masini la pizda ei am zis sa o astept si eu sa o intreb de tarife macar , ce vorbești ma in 40 de minite 5 clienți toti hodorogi 50+ a rezolvat , hai sa va spun cu ultimul , eu eram parcat langa un copac si la 6 metri de copac este drumul unde isi bagau masinile clienti , cum stateam eu in masina am auzit haide pune mana pe ceva pe fund pe tate iti este rusine 🤣 cand ies mancațias din masina ma dau dupa copac ia statea in dreptul masini spre capota erau afara amandoi îi facea muie la mos si mosul prin blugi îi baga mana la pizda 🤣 dupa vad ca se pune capra cu mainile pe capota și o umfla mosu ia dat asa 1 minut și la terminat 🤣 ce îi spunea fata lasate putin mai jos si dai mai tare ca asa nu simti nimik , imagineazați ca faci cu nevastata ! 🤣 Era pe caterinca fata , gandea pozitiv ! Dupa ce la terminat am claxonato eu , am vb cu ia 50 oral 70 normal 150 2 numere , am spus pas ! Deaja trecuse o ora si trebuia sa ajung la destinație 😀 , me-a spus ca mai vine cu o bruneta , pe viitor am sa o testez , arata bine fata !

Sa ai niste cash de rezerva pt vreo amenda ...

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 23 ore, balan1992 a spus:

Este la eforie la Roro o fata tinerica șatenă , ochi albastri sau verzi are clienții cacalau , am fost in trecere pana la eforie si cand o vad ! Asteptau 2 masini la pizda ei am zis sa o astept si eu sa o intreb de tarife macar , ce vorbești ma in 40 de minite 5 clienți toti hodorogi 50+ a rezolvat , hai sa va spun cu ultimul , eu eram parcat langa un copac si la 6 metri de copac este drumul unde isi bagau masinile clienti , cum stateam eu in masina am auzit haide pune mana pe ceva pe fund pe tate iti este rusine 🤣 cand ies mancațias din masina ma dau dupa copac ia statea in dreptul masini spre capota erau afara amandoi îi facea muie la mos si mosul prin blugi îi baga mana la pizda 🤣 dupa vad ca se pune capra cu mainile pe capota și o umfla mosu ia dat asa 1 minut și la terminat 🤣 ce îi spunea fata lasate putin mai jos si dai mai tare ca asa nu simti nimik , imagineazați ca faci cu nevastata ! 🤣 Era pe caterinca fata , gandea pozitiv ! Dupa ce la terminat am claxonato eu , am vb cu ia 50 oral 70 normal 150 2 numere , am spus pas ! Deaja trecuse o ora si trebuia sa ajung la destinație 😀 , me-a spus ca mai vine cu o bruneta , pe viitor am sa o testez , arata bine fata !

unde este "roro" ai cam codat locatia ca pe google nu gasesc nimic??

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
23 hours ago, balan1992 said:

Acolo mă indoiesc ca circula poliția , si eram cu munca nu aveam timp destul1🤣

Am uitat sa iti specific ca nici pe prezervative nu are rost sa iti irosesti banii pt ca tu oricum fwti "la liber" 😛

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
La 08.11.2021 la 7:51, balan1992 a spus:

Este la eforie la Roro o fata tinerica șatenă , ochi albastri sau verzi are clienții cacalau , am fost in trecere pana la eforie si cand o vad ! Asteptau 2 masini la pizda ei am zis sa o astept si eu sa o intreb de tarife macar , ce vorbești ma in 40 de minite 5 clienți toti hodorogi 50+ a rezolvat , hai sa va spun cu ultimul , eu eram parcat langa un copac si la 6 metri de copac este drumul unde isi bagau masinile clienti , cum stateam eu in masina am auzit haide pune mana pe ceva pe fund pe tate iti este rusine 🤣 cand ies mancațias din masina ma dau dupa copac ia statea in dreptul masini spre capota erau afara amandoi îi facea muie la mos si mosul prin blugi îi baga mana la pizda 🤣 dupa vad ca se pune capra cu mainile pe capota și o umfla mosu ia dat asa 1 minut și la terminat 🤣 ce îi spunea fata lasate putin mai jos si dai mai tare ca asa nu simti nimik , imagineazați ca faci cu nevastata ! 🤣 Era pe caterinca fata , gandea pozitiv ! Dupa ce la terminat am claxonato eu , am vb cu ia 50 oral 70 normal 150 2 numere , am spus pas ! Deaja trecuse o ora si trebuia sa ajung la destinație 😀 , me-a spus ca mai vine cu o bruneta , pe viitor am sa o testez , arata bine fata !

In jurul carei ore lucra fata?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...